Μάυρη λίστα παικτών

  • Δημιουργός θέματος tsakjohn
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
H chiapas zapatistas ειναι ζωντανη

ξαναπήραμε την πόλη.
το πραξικόπημα απέτυχε...
ξαναδιοικήτε από τους κατοίκους της που θα είναι περισότερο προσεκτικοί στο μ'έλλον...
 

DeletedUser2675

Guest
μάθαμε τον τρόπο που την χάσατε... θα ήταν χρήσιμο να μας ενημερώσετε και για τον τρόπο που την πήρατε πίσω... :confused:
 

DeletedUser

Guest
με το όπλο της αλλυλεγγύης την πήραμε πίσω.

του στέλναμε συνεχως μυνήματα(οχι υβριστικά) ωστε να τον ενοχλούμε συνεχώς και να του υπενθιμίζουμε πόσο ελεινη ήταν η πράξη του ενώ παράλληλα του την έπεφταν σε μονομαχιες από μία συντροφική πόλη και τον λιποθυμούσαν.
ετσι μάλλον αποφάσισε να φύγει.έγινε η πόλη φάντασμα και την ξαναπηραμε
 

DeletedUser8

Guest
μαρεσει ο τροπος με τον οποιο ξαναπηρατετην πολη :rolleyes:;)

αντε να προσεχετε τωρα
 

DeletedUser2605

Guest
με ποια λογική κάνετε έναν άσχετο ιδρυτή ρε παιδιά??
αφού ξέρετε τι μπορεί να κάνει!
σόρρυ αλλά ενεργήσατε βλακωδώς...

νομότυπα σας έδιωξε αλλά νομότυπα πήρατε και εσείς πίσω την πόλη..

αν κάποιος θέλει να νομίζει ότι παίρνει μέρος στη διαχείριση της πόλης δεν χρειάζεται να είναι σύμβουλος ή ιδρυτής...
μπορείτε απλά να ψηφίζετε δημοκρατικά για ολα όσα αφορούν την πόλη..
εμείς τουλάχιστον έτσι λειτουργήσαμε και σε βάθος χρόνου είδαμε ποιος είναι άξιος να γίνει σύμβουλος...(και μόνο σύμβουλος!)
στο τέλος ιδρυτές, σύμβουλοι και απλά μέλη ήμασταν ευχαριστημένοι με τον τερματισμό της πόλης γιατί όλοι μαζί φτιάξαμε τους νόμους, καθορίζαμε ποιο θα είναι το επόμενο κτίριο κτλ...και μάλιστα βρήκαμε μερικά έμπιστα πλέον άτομα για να γίνουν ιδρυτές στην ακαδημία μας..
 

DeletedUser8

Guest
με ποια λογική κάνετε έναν άσχετο ιδρυτή ρε παιδιά??
αφού ξέρετε τι μπορεί να κάνει!
σόρρυ αλλά ενεργήσατε βλακωδώς...

νομότυπα σας έδιωξε αλλά νομότυπα πήρατε και εσείς πίσω την πόλη..

αν κάποιος θέλει να νομίζει ότι παίρνει μέρος στη διαχείριση της πόλης δεν χρειάζεται να είναι σύμβουλος ή ιδρυτής...
μπορείτε απλά να ψηφίζετε δημοκρατικά για ολα όσα αφορούν την πόλη..
εμείς τουλάχιστον έτσι λειτουργήσαμε και σε βάθος χρόνου είδαμε ποιος είναι άξιος να γίνει σύμβουλος...(και μόνο σύμβουλος!)
στο τέλος ιδρυτές, σύμβουλοι και απλά μέλη ήμασταν ευχαριστημένοι με τον τερματισμό της πόλης γιατί όλοι μαζί φτιάξαμε τους νόμους, καθορίζαμε ποιο θα είναι το επόμενο κτίριο κτλ...και μάλιστα βρήκαμε μερικά έμπιστα πλέον άτομα για να γίνουν ιδρυτές στην ακαδημία μας..


μπλα μπλα μπλα.

τα ειπαμε αυτα κατι
καινουργιο?
 

DeletedUser

Guest
antrikoCcCc!

292bldy.jpg
 

DeletedUser

Guest
Καλησπέρα.
Αν και ανησυχώ πως θα φάω κανενα ξεγυρισμένο ban πάλι (μιας και με μπερδεύουν οι κανόνες του φόρουμ και ο τρόπος λειτουργίας του)
θα πω την γνώμη μου για το όλο τόπικ αφου είδα οτι συζητήθηκε οταν δημιουργήθηκε και δεν μπορούσα τότε να ποστάρω.

Το τόπικ είναι αναξιόπιστο γιατι με το σε 5 λεπτά μπορώ να φτιαξω για τον οποιοδήποτε με μοντάζ.
Είναι κρίμα να γίνονται καταγκελίες γιατι περι αυτού πρόκειται χωρίς βάσιμα στοιχεία.
 

DeletedUser

Guest
καλησπερα, καταρχας συγνωμη για τυχον λαθη ειμαι σχετικα καινουριος σε θεματα φορουμ.
λοιπον θα ηθελα να καταγγειλω τον λοκ γιατι του εδωσα πασο και δεν πληρωσε, δυστυχως δεν εχω την εικονα που δειχνει οτι μπηκε στην πολη μου αλλα εχω την συνομιλια μας.μου απηντησε οτι το ξεχασε και να του ξαναστηλω προσκληση αλλα με εγραψε κανονικα.
 

Συνημμένα

  • Χωρίς τίτλο.jpg
    Χωρίς τίτλο.jpg
    99,7 KB · Προβολές: 325

DeletedUser

Guest
το ειχαμε παθει και εμεις στην DollaR_City και πηγαμε στα γραφεια της innogames στην ελλαδα και εκανα ban τον παιχτη το περιστατικο δεν ηταν οπως εσενα αλλα παρομοιο...τελικα την πειραμε πισω

Πες μου αν θέλεις μερικές λεπτομέρειες γιατί βρίσκομαι σε αυτή τη θέση από χθες. Κάποιος pao the killer παραβίασε πρώτα τον κωδικό της κόρης μου που ήταν ιδρυτής της πόλης και αφού την υποβάθμισε πρώτα σε απλό μέλος μετά της την πήρε. Σήμερα δεν έχει ούτε πόλη ούτε χαρακτήρα.
 

DeletedUser

Guest
παιδια δυο λυσεις υπαρχουν για να τελειωνουμε:

1.ασπαστοι κωδικοι με νουμερα και γραμματα κεφαλεια και πεζα ελληνικα και αγγλικα και οτι αλλη γλωσσα εχετε.

2.ιδρυτης στην πολη θα ειναι μονο αυτος που την εφτιαξε και καποιος εμπιστος σε περιπτωση που γινει κατι στον πρωτο να υπαρχει ενας εναλλακτικος.

τωρα αν ο αλλος ειναι τοσο καλος που μπορει να παραβιασει και το πενταγονο δεν ειναι φταιξιμο δικο σας.
 

DeletedUser

Guest
ναι αλλα δεν μπορεις ν θυμασαι 15 χαρακτηρες
π.χ
@!;ςΕSWA2134σαh
που ειναι τα κεφαλαια και που τα πεζα?
πως ξεκιναει?
ποια ειναι αγγλικα?:confused:

εγω συγνωμη που το λεω ειχα την ημερομηνια γεννησης μου στο ε-μαιλ μου και προχθεσ τον ξεχασα!:D
θα θυμαμαι αυτον?:mad:
 

DeletedUser2737

Guest
βασικα ειναι οντως πολυ δυσκολο να τον εχεις γραψει σε ενα σημηωματαριο του υπολογιστη
 

DeletedUser

Guest
ναι αλλα δεν μπορεις ν θυμασαι 15 χαρακτηρες
π.χ
@!;ςεswa2134σαh
που ειναι τα κεφαλαια και που τα πεζα?
πως ξεκιναει?
ποια ειναι αγγλικα?:confused:

εγω συγνωμη που το λεω ειχα την ημερομηνια γεννησης μου στο ε-μαιλ μου και προχθεσ τον ξεχασα!:d
θα θυμαμαι αυτον?:mad:
δεν νομίζω ότι αυτό είναι πρόβλημα, σημείωσέ τον κάπου...
 

DeletedUser

Guest
βασικα ειναι οντως πολυ δυσκολο να τον εχεις γραψει σε ενα σημηωματαριο του υπολογιστη
τωρα εσυ κοροιδευεις απλα ενα παραδειγμα σου εφερα!
και

δεν νομίζω ότι αυτό είναι πρόβλημα, σημείωσέ τον κάπου...
εξαλου και να τον ειχα σημειωσει μετα απο κανα μηνα θα ειχα ξεχασει που εβαλα το χαρτι!
αν ειχα ξεχασει και τον κωδικο μου που ηταν η ημερομηνια γεννησης μου!

και στον υπολογιστη να το ειχα γραψει...μετα απο κανα μηνα θα εψαχνα στην αναζητηση κωδικος κτλ
δεν θα μου εβγαζε τιποτα γιατι το ειχα βαλει με αλλο ονομα το εγγραφο...
και κλπ
τελος καλυτερα να εβαζα εναν τετοιο κωδικο:
1234567890
παρα:
@1!;ςΕΡΦerRDWEγεWEa1A1a23
βεβαια λιγο πιο τυχαιο: ;QWERTYUIOP
η
ASDFGHJKL
η
ZXCVBNM
ωραια?
τελος παντων το καλυτερο ειναι να βαλεις εναν κωδικο με τυχαιο ονομα
οπως:
kimas123
η
vlakas123!
 

DeletedUser3473

Guest
τωρα εσυ κοροιδευεις απλα ενα παραδειγμα σου εφερα!
και


εξαλου και να τον ειχα σημειωσει μετα απο κανα μηνα θα ειχα ξεχασει που εβαλα το χαρτι!
αν ειχα ξεχασει και τον κωδικο μου που ηταν η ημερομηνια γεννησης μου!

και στον υπολογιστη να το ειχα γραψει...μετα απο κανα μηνα θα εψαχνα στην αναζητηση κωδικος κτλ
δεν θα μου εβγαζε τιποτα γιατι το ειχα βαλει με αλλο ονομα το εγγραφο...
και κλπ
τελος καλυτερα να εβαζα εναν τετοιο κωδικο:
1234567890
παρα:
@1!;ςΕΡΦerRDWEγεWEa1A1a23
βεβαια λιγο πιο τυχαιο: ;QWERTYUIOP
η
ASDFGHJKL
η
ZXCVBNM
ωραια?
τελος παντων το καλυτερο ειναι να βαλεις εναν κωδικο με τυχαιο ονομα
οπως:
kimas123
η
vlakas123!

μ αρεσεις...δινεις ιδεες για τον πιθανο κωδικο σου...
οταν θα σε δω στο φορουμ να κλαις επειδη ενας "μεγαλος χακερ" σου κλεψε το acc...
θα ριξω πολυ γελιο!
 

DeletedUser

Guest
τωρα εσυ κοροιδευεις απλα ενα παραδειγμα σου εφερα!
και


εξαλου και να τον ειχα σημειωσει μετα απο κανα μηνα θα ειχα ξεχασει που εβαλα το χαρτι!
αν ειχα ξεχασει και τον κωδικο μου που ηταν η ημερομηνια γεννησης μου!

και στον υπολογιστη να το ειχα γραψει...μετα απο κανα μηνα θα εψαχνα στην αναζητηση κωδικος κτλ
δεν θα μου εβγαζε τιποτα γιατι το ειχα βαλει με αλλο ονομα το εγγραφο...
και κλπ
τελος καλυτερα να εβαζα εναν τετοιο κωδικο:
1234567890
παρα:
@1!;ςερφerrdweγεwea1a1a23
βεβαια λιγο πιο τυχαιο: ;qwertyuiop
η
asdfghjkl
η
zxcvbnm
ωραια?
τελος παντων το καλυτερο ειναι να βαλεις εναν κωδικο με τυχαιο ονομα
οπως:
Kimas123
η
vlakas123!

όταν θα στέλνεις αιτήσεις υποστήριξης και ανοίγεις συνεχώς θέματα στο φόρουμ με τίτλο "χάκερ έκλεψε τον λογαριασμό μου" εγώ θα σε κοροϊδεύω!!!
το θέμα είναι πάρα πολύ απλό γράψε ένα δύσκολο κωδικό και όχι "12345" ή κάτι παρόμοιο σε ένα χαρτί και κρύψε το σε ένα τόπο που ξέρεις μόνο εσύ!!;)
 

DeletedUser

Guest
Top of the top κωδικοι για να μην σας χακαρει κανεις...
AnserNoobMakeYourMove
 

DeletedUser

Guest
ηδη χτυπισαν το λογαριασμο μου...κανεις δεν μπηκε εξαλλου ο κωδικος ειναι τελειως διαφορετικος(ειναι no0bidi145) και ακομα και καθε μερα να ψαχνετε στο φορουμ...εγω δεν προκειτε να κλαυτω!
ουτε για μονομαχια ουτε για κλοπη λογαριασμου!
εξαλλου ενα παιχνιδι ειναι!
:cool:κουλαρετε ρε!!!
και τελος ποιος θελει να κλεψει λογαριασμο σε ενα ΠΑΙΧΝΙΔΙπρεπει να ειναι ΠΟΛΥ ΗΛΙΘΙΟΣ
ξαναλεω ειναι μονο ενα ΠΑΙΧΝΙΔΙ!!!
 

DeletedUser

Guest
ηδη χτυπισαν το λογαριασμο μου...κανεις δεν μπηκε εξαλλου ο κωδικος ειναι τελειως διαφορετικος(ειναι no0bidi145) και ακομα και καθε μερα να ψαχνετε στο φορουμ...εγω δεν προκειτε να κλαυτω!
ουτε για μονομαχια ουτε για κλοπη λογαριασμου!
εξαλλου ενα παιχνιδι ειναι!
:cool:κουλαρετε ρε!!!
και τελος ποιος θελει να κλεψει λογαριασμο σε ενα παιχνιδιπρεπει να ειναι πολυ ηλιθιοσ
ξαναλεω ειναι μονο ενα παιχνιδι!!!

σε πληροφορω οτι αρκετοι θα ηθελαν να εχουν απο το πουθενα εναν χαρακτηρα 42 λβλ... ;)
 
Κορυφή