μαχες οχυρων

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser8
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser2065

Guest
avrianos εσύ δεν είσαι πριν κατι μήνες που μου έλεγες οτι κ2 η USN φοβόταν ή κατι τέτοιο την προηγούμενη συμμαχία σου (ομονοια).. Και τωρα βλέπω την κράζεις.. Οποτε οταν μιλάς για αλλες συμμαχίες η πολεις κτλ να μη βαζεις τον εγωισμο πάνω απο τη λογική ;)
 

DeletedUser

Guest
Ειναι απλο το οχυρο των πειρατων επεσε γιατι ειχα σταματησει και δεν μπορουσαμε να συντονισουμε τις πολεις μας το σαββατο ξαναπηρα τα ινια και τωρα εχουμε πισω το οχυρο gogou νομιζω οτι κατι αξιζω και εγω;)
 

DeletedUser

Guest
αξιζεις φιλε.

απλα αυτο που λεω και νομιζω πως πιστευουν και οι περισσοτεροι εδω μεσα..
ειναι πως και κοσμο1 και κοσμο2 καπως εχετε χαθει.
γνωμη μου ετσι,

συγχαρητηρια στους επιτιθεμενους.
και στα 2 οχυρα καταφεραν να μαζεψουν αρκετα ατομα.
;)
 

DeletedUser

Guest
α και το σκορ ειναι

usn,家庭,west wind,black pirates-imp,ccp,kozani

3(kozani fort,Ville de l_Ouest,supporters kozani)-1(fort of pirates)
 

DeletedUser

Guest
ρε φιλε εσεις ειστε συμμαχοι με τα παιδια και πατε στις αμυνες αν και σας τρεχουν συνεχεια οι west wind με μαχες :p
 

DeletedUser

Guest
εε καλα κανουν οι τυποι..να δω τι θα καταλαβουν
 

DeletedUser

Guest
τι να σου πω ο στοχος ειναι να σας παρουν το οχυρο αλλα δεν το βλεπω να γινεται αυτο
 

DeletedUser

Guest
τι να σου πω ο στοχος ειναι να σας παρουν το οχυρο αλλα δεν το βλεπω να γινεται αυτο

Καλά κάνουν και κάνουν μάχες. Είναι απο τις λίγες πόλεις που έχουν τα κότσια και κάνουν μάχες. Μπράβο στα παιδιά από west wind. Ο επιμένων νικά (εμείς οι CCP όμως δεν λέμε τέτοιου είδους ατάκες :D, μετά θα τρέχουμε για άλλο οχυρό, χαχαχαχα).Τέσπα χτές έγινε μια δυνατή μάχη έγινε και στο οχυρό των noobs. Από την συμμαχία USN. Αλλά όπως πάντα αυτοί κράτησαν το οχυρό τους!!:cool:
 

DeletedUser

Guest
χθες στην μαχη εγινε μεγαλη βλακια

παντως ο κ2 πηρε μπρος μου φαινεται
 

DeletedUser

Guest
αν οι επιτιθεμενοι πηγεναν δεξια αντι για αριστερα.
που ηταν ο χτισμενος πυργος.
τοτε θα το περνατε.
 

DeletedUser

Guest
το ξερω αλλα χαιρομαι γιατι ο κ2 πηρε μπρος στις μαχες οχυρων
 

DeletedUser8

Guest
Και ναι φιλοι και φιλες μου στο οχυρο Fort Of Noobs η σημαια ειναι πεσμενη κατω το αιμα κυλαει παντου και ο εχθρος πηδαει απο τα τειχη να σωθει..

το οχυρο ειναι πλεον στα χερια μας....
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδιά με το ζόρι 50 παίχτες
τι ανταγωνισμό θα έχουμε?
 

DeletedUser

Guest
όντως ο κόσμος 2 φυλλορροεί. όσοι ασχολούνται ας προσπαθήσουν να κρατήσουν το παιχνίδι ζωντανό (λέω εγώ τώρα.....)
 

DeletedUser

Guest
εσεις τα λετε αυτα γιατι κανετε συγκρηση με τον κοσμο1.

στον κοσμο1 υπαρχουν δυο αντιπαλα στρατοπεδα σε γενικες γραμμες.
ενω στον 2 δεν εχουν ξεκαθαρισει τα πραγματα.
 

DeletedUser

Guest
το θέμα είναι (νομίζω) ότι οι πόλεις έχουν ατονήσει. δεν είναι το ζήτημα η έλλειψη (ή όχι) των υπερσυμμαχιών.
 

DeletedUser3195

Guest
χτυπήστε κανένα οχυρό ρε....
βαρεθήκαμε....
 
Κορυφή