2012

DeletedUser

Guest
βασικά εγώ πριν λίγες μέρες που διάβασα στην ιστοσελίδα της nasa είμαι σίγουρος πως δεν θα γίνει
για τα ημερολόγια που λέτε είναι όπως τα σημερινά δικά μας που τελειώνουν 30-31(δεν θυμάμαι) και μετά αρχίζει ένας νέος χρόνος έτσι και γι αυτούς τελειώνουν στις 23...
 

DeletedUser

Guest
η ταινία είναι σκέτη μούφα. και πιστεύω πως δε θα γίνει τίποτα. κάτι τέτοια λέγαν και για το 2000. ο κόσμος προσπαθεί να βγάλει λεφτά και να μας εκμεταλλευτεί. ήδη οι παραγωγοί το κάνουν με την αυτήν την ταινία.

θα σας πω μια ιστορία που συνέβη σε γνωστό μου και όταν το έμαθα έπεσα από τα σύννεφα.
το 2000 έλεγαν πως θα έρθει το τέλος του κόσμου. κάποιοι παπτζίδες πιπίλισαν το μυαλό των γωνιών του να γράψουν το σπίτι τους και γενικά όλη την περιουσία τους σε κάποιους με την πρόφαση ότι ανήκουν στην εκκλησία. όπως και το έκαναν. η οικογένεια ανέβηκε πάνω σε μια κορυφή βουνού για να σωθεί. ο γνωστός μου φυσικά δεν πήγε (μιας και πέρασε στο πανεπιστήμιο)και δυστυχώς δεν κατάφερε να εμποδίσει τους δικούς του να προβούν σε αυτήν την γελοία ενέργεια.


και όμως, καλά είδατε. υπάρχουν πολλά θύματα στην εποχή μας. κάποιοι θα θησαυρίσουν με αυτήν την ιστορία. εγώ αποφάσισα να την κατεβάσω την ταινία και να την δω στον υπολογιστή με στόχο να μη συμβάλω στην κερδοσκοπία.
 

DeletedUser

Guest
η ταινία είναι σκέτη μούφα. και πιστεύω πως δε θα γίνει τίποτα. κάτι τέτοια λέγαν και για το 2000. ο κόσμος προσπαθεί να βγάλει λεφτά και να μας εκμεταλλευτεί. ήδη οι παραγωγοί το κάνουν με την αυτήν την ταινία.

θα σας πω μια ιστορία που συνέβη σε γνωστό μου και όταν το έμαθα έπεσα από τα σύννεφα.
το 2000 έλεγαν πως θα έρθει το τέλος του κόσμου. κάποιοι παπτζίδες πιπίλισαν το μυαλό των γωνιών του να γράψουν το σπίτι τους και γενικά όλη την περιουσία τους σε κάποιους με την πρόφαση ότι ανήκουν στην εκκλησία. όπως και το έκαναν. η οικογένεια ανέβηκε πάνω σε μια κορυφή βουνού για να σωθεί. ο γνωστός μου φυσικά δεν πήγε (μιας και πέρασε στο πανεπιστήμιο)και δυστυχώς δεν κατάφερε να εμποδίσει τους δικούς του να προβούν σε αυτήν την γελοία ενέργεια.


και όμως, καλά είδατε. υπάρχουν πολλά θύματα στην εποχή μας. κάποιοι θα θησαυρίσουν με αυτήν την ιστορία. εγώ αποφάσισα να την κατεβάσω την ταινία και να την δω στον υπολογιστή με στόχο να μη συμβάλω στην κερδοσκοπία.

κι εγω το ιδιο εκανα!! συγχαρητηρια κουλατζα, δεν πρεπει να τους αφηνουμε να μας εκμεταλλευονται!!:):):p
 

DeletedUser

Guest
Ρε παιδιά μια ταινία επιστημονικής φαντασίας είναι ηρεμήστε
Σαν το star wars
Οι ίδιες αμερικανιές είναι...

(το άβαταρ το έχει δει κανείς?)
 

DeletedUser8

Guest
με βαση το ημερολογιο του υπολογιστη μου το τελος της γης ειναι το 31/12/2099 οποτε μην ανχωνεστε εχουμε ακομα
 

DeletedUser

Guest
το τέλος του κόσμου θα έρθει σε δισεκατομμύρια χρόνια όταν ο ήλιος μεγαλώσει και κάνει έκρηξη όπως όλοι οι πλανήτες. η έκρηξη θα είναι πολύ μεγάλη και θα διαλύσει κάποιους πλανήτες και μαζί με αυτούς θα διαλυθεί και η γη. το διάβασα σε εγκυκλοπαίδεια:)
 

DeletedUser

Guest
Σωστός ο ROTAX MAX ;)
Και επίσης μία ακόμα πληροφορία για τον ήλιο είναι ότι έχει "γεράσει".Βρίσκεται στα τελευταία του δηλαδή.Φανταστείε πόσων ετών είναι ο ήλιος εφόσον λέει ο ROTAX MAX ότι σε δισεκατομμύρια θα εκραγεί:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
αυτές οι μπαρούφες έχουν ακουστεί 500 φορές.\
υπήρχαν και πιο παλιές ημερομηνίες που ευγενε η εκάστοτε θρησκεία/ομάδα και ελεγε θα καταστραφεί ο κόσμος.
δεν γινόταν τιποτα και επερνε παράταση...τωρα εχει φτάσει στο 2012 (αν και δεν λενε για καταστροφή απλα θα γίνουν κάποιες αλλαγές)

μην τρελαίνεστε και μην ψαρώνετε :)
 

DeletedUser

Guest
το τέλος του κόσμου θα έρθει σε δισεκατομμύρια χρόνια όταν ο ήλιος μεγαλώσει και κάνει έκρηξη όπως όλοι οι πλανήτες. η έκρηξη θα είναι πολύ μεγάλη και θα διαλύσει κάποιους πλανήτες και μαζί με αυτούς θα διαλυθεί και η γη. το διάβασα σε εγκυκλοπαίδεια:)

ο ηλιος μας ειναι 5 δισεκατομυριων ετων. σε 1,5 με 2 δισεκατομυρια αν θυμαμαι καλα θα γινει κοκκινος νανος επειδη θα εχει σπαταλησει σχεδον ολη την ενεργεια που εχει. μετα θα γινει μαυρη τρυπα ή σουπερνοβα. ουτως η αλλως θα καταστραφει η γη, αλλα μην χαλιεστε. πρωτον δεν θα ζουμε τοτε:p και δευτερον μαλλον ο ανθρωπος θα εχει παει να κατηκησει σε αλλους γαλαξιες:eek::eek:
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδια ειπαμε!!!!!
τετοια μακαβρια πραγματα στο φορουμ!! λολ!!! χτυπηστε κανενα ξυλο..........:eek:




moνο και μονο τα εφε ολα τα αλλα ηταν αμερικανιες:d...καλα πντος εκανε τοση φασαρια που βγηκε η n.a.s.a.:confused: να λεει οτι ειναι ψεματα.:p

παντος ειναι εντυπωσιακη.:rolleyes:


υ.γ. Jimmy22 εργο ειναι μη το παιρνης στα σοβαρα και οι αρχαιοι ελληνες δεν ειχαν τηλεσκοπια αλλα ειχαν βρει πολλους πλανητες.

μα δεν ειπα οτι ειναι αληθεια.απλος δικαιολογησα τους ανθροπους που νομιζουν ειναι αληθεια.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
σκετη μουφα η ταινια..την κατεβασα και το εκλεισα στο 20λεπτο!!
 

DeletedUser

Guest
αν αξίζει έστω και λίγο η ταινία, θα πρέπει να την δεις μετά το 20λεπτο :p:p

βασικά βάλτην μετά το 50%
 

DeletedUser1509

Guest
αν αξίζει έστω και λίγο η ταινία, θα πρέπει να την δεις μετά το 20λεπτο :p:p

βασικά βάλτην μετά το 50%

τζαμπα την βγαλανε δηλαδη αν ειναι να βλεπεις μιση ταινια η και λιγοτερη απο την μιση αστο καλυτερα
 

DeletedUser

Guest
Ο/Η Zekapacho έγραψε:
Θα σας πρότεινα να μην πάτε να το δείτε γιατί πολύ απλά είναι σκέτη αμερικανιά.

απορώ όμως, θέλω να ξέρω τι βλέπεις εσύ, bollywood βλέπεις η ελληνικές ταινίες?

δηλαδή άμα "σπαμμαρο" έχουν πρόβλημα η mods αλλα όταν λέτε *****που δεν κάνουν καν νόημα δεν διαμαρτύρεται κανένας!
αλλα τι να πει κανεις, τις μονες ταινίες που πρέπει να είδες εσύ είναι αυτές του γκουσγκούνη!
σύμφωνο ότι η ταινία ήταν μούφα αλλα το να πεις ότι είναι σκέτη "αμερικανια" όταν η καλύτερες ταινίες που γυρίστηκαν ποτε είναι αμερικανικες τότε νομίζω θα κατάλαβες ότι αυτό που είπες είναι μαλακια



instead of watching 2012, watch iron man 2 or wait for alice in wonderland!


Λίγο προσοχή στον τρόπο που μιλάτε. Οι βρισίες είναι πρόβλημα τον διαχειριστών, η άποψη του οποιοδήποτε για μια ταινία όμως δεν είναι. Δεν με νοιάζει η γνώμη του κάθε χρήστη για κάποια ταινία, αλλά το πως εκφράζει την γνώμη του αυτή εδώ στο φόρουμ.
joahna
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
απορώ όμως, θέλω να ξέρω τι βλέπεις εσύ, bollywood βλέπεις η ελληνικές ταινίες?

δηλαδή άμα "σπαμμαρο" έχουν πρόβλημα η mods αλλα όταν λέτε ****που δεν κάνουν καν νόημα δεν διαμαρτύρεται κανένας!
αλλα τι να πει κανεις, τις μονες ταινίες που πρέπει να είδες εσύ είναι αυτές του γκουσγκούνη!
σύμφωνο ότι η ταινία ήταν μούφα αλλα το να πεις ότι είναι σκέτη "αμερικανια" όταν η καλύτερες ταινίες που γυρίστηκαν ποτε είναι αμερικανικες τότε νομίζω θα κατάλαβες ότι αυτό που είπες είναι μαλακια



instead of watching 2012, watch iron man 2 or wait for alice in wonderland!






1)μην γραφεις γριγκλις.ξερεις οτι δεν επιτρεπετε κι ομως γραφεις.
2)εχει και πολυ ωραιες αμερικανικες ταινιες αλλα και μουφες.οταν ειπε ειναι σκετη αμερικανια εννοουσε οτι οι αμερικανοι εχουν μανια να φτιαχνουν ταινιες και κανουν πολλες μουφες μεσα σε ολες αυτες τις ταινιες.
3)μην βριζεις
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
απορώ που βλέπεις εσύ το greeklish τώρα -.- άντε δηλαδή μου κάνατε άποψη για όλα αυτό για το πρώτο σημείο που έθεσε!

το δεύτερο δεν κατάλαβα καν τι έγραψες είναι όσο *****όσο και αυτό που έγραψε ο zekapacho και το τρίτο δεν το σχολιάζω έτσι μιλάω και irl so αν δεν σου αρέσει μην με διαβάζεις!

quit hunting for topics and then talk about spamming! jeez some guys in here are hopeless!


Συνεχίζετε να προκαλείτε και γιαυτο το λόγο σας δίνω και το δευτερο infraction
joahna
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
τι προσπαθείς να αποδείξεις με το να λες στον άλλον ότι "γράφει ****"? νομίζεις πως έχουμε την όρεξη να διαβάζουμε τους τραμπουκισμούς σου? ή μήπως προσπαθείς να το παίξεις νταής μιλώντας έτσι?

εδώ ο καθένας λέει την άποψή του και είναι απολύτως σεβαστή. άμα θες να βρίσεις να πας αλλού. δε χωράς στην παρέα μας.


Kαι εσείς λίγο προσοχή στον τρόπο που εκφράζεστε
joahna
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
την δικη μου άποψη γιατί δεν την δέχεσαι τότε? εγώ λέω ότι αυτά που λένε είναι ****! άποψη μου και ελπίζω να την δεχτείς όπως δέχεσαι και την άποψη άλλον :) όπως δέχομαι εγώ την άποψη σου αν και δεν την λαμβάνω υπόψη γιατί είσαι τρόμπας!



Ο χρήστης είναι ήδη αποκλεισμένος οπότε το θέμα τελειώνει εδώ
joahna
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Μία απάντηση στον bbfcew1 αν και είναι bannarismenos.

Φίλε μου όταν ξέρεις ότι οι ίδιοι που γύρισαν το "Independence day"("Μέρα Ανεξαρτησίας") γύρισαν και το 2012 καταλαβαίνεις ότι απλά θέλουν να πουλήσουν και όχι να πληροφορήσουν.Και πώς θα πουλήσουν?Βγάζοντας κάτι τρομερά εντυπωσιακό.Αυτό λέγεται αμερικανιά.Προσωπικά(και όπως είπα "Σας προτείνω...") θέλω να μπο΄ι΄κτοράω αυτήν την ταινία..
Και ζητάω συγνώμη αν έγινα απότομος λέγοντας "Θα σας πρότεινα να μην πάτε να το δείτε γιατί πολύ απλά είναι σκέτη αμερικανιά."
 

DeletedUser

Guest

Ο χρήστης είναι ήδη αποκλεισμένος οπότε το θέμα τελειώνει εδώ
joahna

αυτή είναι συμπεριφορά mod? να "καφιετε" το ban που έκανε? λυπάμαι που το λέω αλλα είναι λίγο τραγική συμπεριφορά αυτή από mod έτσι?
δηλαδή έλεος είπαμε να παίξουμε στο παιχνίδι σας και να γράψουμε στο forum σας αλλα όχι επειδή είσαι mod να το παίζεις και υπεράνω.
μετά περιμένετε να σεβόμαστε τους mods! έλεος ηρεμήστε λίγο!δηλαδή τι περιμένεις τώρα να σου δώσουν μετάλλιο επειδή έκανες ban? να λοιπόν το nobel για το καλύτερο ban πάει σε σένα! θες ακόμα ένα? κανε με και εμενα ban!
αυτό που γίνετε τώρα είναι επίθεση προς mod απλά για να το ξέρουν όλοι! δεν προσπαθώ να θίξω ένα σοβαρό ζήτημα που πρέπει να λάβουν υπόψη η mods και ο ντίμε απλός δεν είχα τι να κάνω και ηπα να κάνω επίθεση σε κάποιο mod!


Το οτι ο χρήστης είναι ήδη αποκλεισμένος γραφτηκε μόνο και μόνο για να συνεχιστεί η συζήτηση και για να μην απαντούν στα όσα έχει ήδη πει. Κάτι που από όσο καταλαβαίνω δεν μπήκατε καν στην διαδικασία να σκεφτείτε μιας και έχετε ήδη βγάλει την απόφαση σας για το συντονισμό που κάνω. Δικαιωμα σας να έχετε οποια γνώμη θέλετε για εμένα, υποχρέωση μου όμως να συντονίζω το φόρουμ. Για οποιοδήποτε πρόβλημα λοιπόν σχετικά με τη δουλειά μου παρακαλώ όπως απευθυνθείτε στον ανώτερο μου.
joahna
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή