USN Σόδομα vS OMONOIA

  • Δημιουργός θέματος avrianos
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser8

Guest
αντε καλη μαχη να εχουμε...
εμεινα αλλα 40λεπτα περιπου για να αρχιση...
 

DeletedUser

Guest
εχουμε ακομα λιγο χορο... σε 40 λεπτα αρχιζει, προλαβετε.
 

DeletedUser

Guest
δυστηχος εχουμε γεμισει, ΜΗΝ ερχεστε αλλοι. vlakako ειπα του αρχηγου της πολης να μην σε διοξει, μην ανοισυχεις.:D
 

DeletedUser

Guest
ακουω προγνωστικα προσωπικα πιστευω πως θα νκισουν οι αμυνομενοι γιατι δεν θα καταφερουν οι αλλοι να παρουν την σημαια μεσα σε 50 γυρους
 

DeletedUser8

Guest



και εδω τελειωσα εγω..
ωραια μαχη μπραβο στους αμυνομενους..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
μαλον επεσα μεσα στο προγνωστικο εχουν μινει 5 γυροι και φτασαμε τους 50
 

DeletedUser184

Guest
Ηταν πολύ δυνατή..Επίσης καλό και το εχπ..670 πόντοι εμπειρίας..

anorthosi4ever USN Σόδομα Ζωή:600 Ζωή μετα την μάχη:600 Κράτησες την σημαία:0 Χτυπήματα:12 Ζημία:1856 Λαμβανόμενα χτυπήματα:0 Λαμβάνουσα ζημία:0 Μέση οπλική ζημία:155 Λυποθήσαν κατα την μάχη:4
Όπως μπορείτε να δείτε είμαι μέσα στους 16 που επέζησαν..Δεν έχασα καθόλου ζωή και λυποθήμησα 4 για να δείτε τη σκληρή μάχη ήταν....Πρωσοπικά περίμενα κάτι περισσότερο καθως έχω την περισσότερη ηγεσία σε αυτόν τον κόσμο..Δεν πειράζει όμως τέτιες μάχες να έχουμε..
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδια αφου ολοι το ξερουμε αμα το οχυρο εχει στην αμυνα 128 τοτε η μαχη τελειωσε
 

DeletedUser

Guest
loool

μηπως η omonoia δεν μπορει να κερδισει μονη της;;μηπως εχει μεγαλη αναγκη απο βοηθεια;;

κατι τετοιο μου φαινετε εμενα...

αν δεν εχετε καταλαβει η πολη usn σοδομα κανει επιθεση μαζι με ολη την υπερσυμμαχια usn μονο εμεις εχουμε τολμησει επιθεση στον κ2 και εμεις κανουμε επιθεση και γουσταρουμε δεν ειμαστε χεστηδες

λεγατε κατι??????παρτε το πισο...
 

DeletedUser

Guest
λεγατε κατι??????παρτε το πισο...

???Ποιος ελεγε?Τι ελεγε?
Αν εννοεις οτι τα Σοδομα δεν μπορουν να κανουν επιθεση μονα τους εισαι ακυρος.
Θα παει η CCP να κανει επιθεση μονο με μια πολη?η Dead Man Union ειναι μονο μια πολη?Ολες οι συμμαχικες πολεις USN εχουν και το αναλογο συμβολο μπροστα.Δεν ειμαστε 20 πολεις ασχετες μεταξυ τους που κανουνε οτι θελουνε.
Μαθε τι σημαινει συμμαχια και τι αδελφικη πολη και μετα ξαναμιλα.
 

DeletedUser

Guest
???ποιος ελεγε?τι ελεγε?
αν εννοεις οτι τα σοδομα δεν μπορουν να κανουν επιθεση μονα τους εισαι ακυρος.
θα παει η ccp να κανει επιθεση μονο με μια πολη?η dead man union ειναι μονο μια πολη?ολες οι συμμαχικες πολεις usn εχουν και το αναλογο συμβολο μπροστα.δεν ειμαστε 20 πολεις ασχετες μεταξυ τους που κανουνε οτι θελουνε.
μαθε τι σημαινει συμμαχια και τι αδελφικη πολη και μετα ξαναμιλα.

ελεγε ο ενας πος δεν μπορουμε να νηκισουμε, και ο αλλος οτι 8α ερ8ουν ολη η υπερσυμαχια για να φοβη8ουμε (και ηπονοουσε πος δεν 8α νηκισουμε και αυτος με καποιον τροπο)....ελοιπον σας αποδειξαμε οτι μπορουμε???
 

DeletedUser

Guest
στην άμυνα και η κουτσή μαρία νικάει γιατί δεν κάνετε επίθεση να δούμε ποσο παικταράδες είστε?:rolleyes:;):D
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή