BLACK PIRATES: 1η maxxedout πόλη, Ευχαριστήρια και συμβουλές

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
για τους χτίστες είναι η κατασκευή του σιμ σίτυ
για τους στρατιώτες είναι η άμυνα του καλού ονόματος αυτού του σιμ σίτυ
για τους μονομάχους είναι μια μικρή προέκταση του σιμ σίτυ όπου κερδίζεις υλικό για το νεκροθαφτη και έχεις δυνατό σιμ σιτυ
για τους τυχοδιώκτες είναι κάτι παραπάνω από σιμ σίτυ καθώς για αυτούς η πάρτυ τους και όχι το σιμ σίτυ έχει σημασία.
 

DeletedUser

Guest
θα συμφωνήσω με τον Macaca. Αυτός είναι και ο λόγος που δεν επέλεξα να γίνω εργάτης. Ανεβαίνεις πολύ γρήγορα αλλά τερματίζεις και πολύ γρήγορα και έτσι το παιχνίδι χάνει το ενδιαφέρον του. Προσωπικά εγώ δεν έχω βαρεθεί ακόμα ως τυχοδιώκτης. Έχει ενδιαφέρον να αναπροσαρμόζεις τα skills ανάλογα με τις αποστολές και να ψάχνεις να βρείς τον εξοπλισμό που ταιριάζει στις ανάγκες σου. Και τα λεφτά είναι αρκετά καλά επίσης.
 

DeletedUser

Guest
εντάξει τα λεφτά ίσως να μην είναι καλά, η εμπειρία μετρημένη, αλλά εμείς οι τυχοδιώκτες έχουμε τουλάχιστον μια παρέκκληση από το σιμ σίτυ το οποίο δεν θα μας συρρικνώσει ποτέ το ενδιαφέρον και θα έχουμε πάντα την αγωνία μιας επίθεσης μιας επιτυχημένης εργασιας και μιας τελειωμένης αποστολής. καθώς είμαστε οι ''ισορροπημένοι'' χαρακτήρες δεν χάνουμε ποτέ τους στόχους μας. αν σε σας όμως αρέσει το αποκλειστικό σιμ σίτυ και να είναι οι φαποεισπράκτορες της γειτονιάς, ε τότε τι να πω ο καθένας με την όρεξή του.
 

DeletedUser

Guest
εγώ τον προτιμώ με λίγο από όλα. ασχετα αν τον έχω κάνει πιο πολύ μονομάχο και στρατιώτη παρά τυχοδιώκτη.
 

DeletedUser

Guest
όλα τα άσχετα post μας άφησαν χρόνους... μπορείτε να γράψετε ότι θέλετε αν είστε εντός θέματος. Όποιος συνεχίσει να γράφει άλλα αντί άλλων έχει Infraction :D
 

DeletedUser

Guest
ωραίο ποστ αλλα έχω μια ερώτηση!

στέλνω μηνύματα σε τόσους παίκτες και κανένας δεν έρχεται! αν τους πω κιόλας ότι θα μπαίνουν θα αφήνουν χρήματα και θα βγαίνουν μονο τότε θα με κυνηγήσουν!
οποτε μήπως μπορείτε εσείς οι ειδικοί να μου πείτε πως να βρίσκω μέλη πιο εύκολα? στέλνω σε μέλη εκτος πόλεως που είναι κοντά στην πόλη μου αλλα και πάλι τίποτα....
τι προτείνεται?


σας ευχάριστω πολύ!
 

DeletedUser735

Guest
ακου να δεις πως εχει.

στην αρχη το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να ξεκινησεις το παιχνιδι με μια παρεα.ετσι ολοι θα αφηνετε λεφτα στην πολη και θα χτιζετε.διαφορετικα μαλλον θα εγκαταληψεις την πολη σου.
 

DeletedUser

Guest
ακου να δεις πως εχει.

στην αρχη το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να ξεκινησεις το παιχνιδι με μια παρεα.ετσι ολοι θα αφηνετε λεφτα στην πολη και θα χτιζετε.διαφορετικα μαλλον θα εγκαταληψεις την πολη σου.

οκ είμαστε 11 μέλη αλλά δεν βρίσκω άλλα μέλη.
 

DeletedUser735

Guest
κανε προσκληση σε μελη με λιγοτερα lvl.
εγω ετσι εκανα.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή