afti i simea einai KATARAMENI

  • Δημιουργός θέματος stratos93
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Δεν εχουν ολοι πολη μεγαλη για να εχουν items καποιοι ισως χρειαζονται τα Q για να μαζευουν xp κ κ items.

Me poio tropo voithaei i poli sta xp?
Kai me poio tropo kanontas quests diladi moirazontas ta skills kai kanontas low tier douleies (diladi douleies me mikrotero luck) se voithaei na vreis items?
 

DeletedUser

Guest
δεν βοηθαει στο xp μπορει να παρει items αν χρειαστει απο πολη, και δεννομιζω ολοι να δυσκολευονται τοσο πολυ με τα Q να ριξουν τα items.
Επισεις αν δρομολογησουν σωστα τις δουλειες απο την αρχη μπορουν κ να κανουν xp για τα lvl τους κ να μαζευουν παραληλα τα item για τα μελοντικα Q.
 

DeletedUser315

Guest
paidia den kserw an eimai poly kolofardos alla thn vrika sto prwto 2wro
 

DeletedUser

Guest
αντε παω για το 13ο 2ορω... λετε αντι για γρουσουζικο να ειναι τυχαιρο??
 

DeletedUser

Guest
Eγω εβαλα 1 βραδυ πριν παω να κοιμηθω 2 2ωρα, και στα 2 σικωσα απο 1 σημαια, Μετα εκανα καποιες αλλεες δουλειες αλλα επιεδη ηταν η δουλεια που μου εδεινε τους περισσοτερους ποντους εμπειριας ξαναεβαλα 1 2ωρο και την ξανασηκωσα , εδωσα την 1 στο quest κρατησα την αλλη και την αλλη την πουλησα.. :p:p
 

DeletedUser

Guest
eγω εβαλα 1 βραδυ πριν παω να κοιμηθω 2 2ωρα, και στα 2 σικωσα απο 1 σημαια, μετα εκανα καποιες αλλεες δουλειες αλλα επιεδη ηταν η δουλεια που μου εδεινε τους περισσοτερους ποντους εμπειριας ξαναεβαλα 1 2ωρο και την ξανασηκωσα , εδωσα την 1 στο quest κρατησα την αλλη και την αλλη την πουλησα..

ε-λ-ε-ο-ς

αν την εχεις ακομα μπορεις να μου την πουλησεις??
παω για το 14ο 2ωρο αλλα δεν νομιζω να την παρω
 

DeletedUser

Guest
οποτε καλο κουραγιο φιλε μου, ψαξε να το βρεις με 2ωρα και χωρις το κινιτρο να ειναι κατω απο 94%..
 

DeletedUser

Guest
ΟΚ συγνωμη δεν το ηξερα, αλλα ειχα δει στην βοηθεια αυτο::rolleyes::rolleyes:

Κίνητρο

Το κίνητρο είναι ένα ποσοστό μεταξύ 0% και 100%. Αυτό το ποσοστό περιγράφει πόσο όρεξη έχεις για να δουλέψεις σε αυτήν την δουλειά αυτήν την στιγμή. Το αρχικό κίνητρο είναι 100%. Με κάθε ώρα που εργάζεσαι πέφτει το κίνητρο με 3%. Το κίνητρο ανεβαίνει συνέχεια με 10 πόντους κάθε μέρα μέχρι να ξαναφτάσει στο 100%. Με κίνητρο μικρότερο από 100% βγάζεις λιγότερα χρήματα, λιγότερη εμπειρία και τα αντικείμενα που βρίσκεις δεν έχουν την ίδια αξία. με κίνητρο 80% παίρνεις το 80% τον χρημάτων που θα έπαιρνες κανονικά.
 

DeletedUser

Guest
ΟΚ συγνωμη δεν το ηξερα, αλλα ειχα δει στην βοηθεια αυτο::rolleyes::rolleyes:

Κίνητρο

Το κίνητρο είναι ένα ποσοστό μεταξύ 0% και 100%. Αυτό το ποσοστό περιγράφει πόσο όρεξη έχεις για να δουλέψεις σε αυτήν την δουλειά αυτήν την στιγμή. Το αρχικό κίνητρο είναι 100%. Με κάθε ώρα που εργάζεσαι πέφτει το κίνητρο με 3%. Το κίνητρο ανεβαίνει συνέχεια με 10 πόντους κάθε μέρα μέχρι να ξαναφτάσει στο 100%. Με κίνητρο μικρότερο από 100% βγάζεις λιγότερα χρήματα, λιγότερη εμπειρία και τα αντικείμενα που βρίσκεις δεν έχουν την ίδια αξία. με κίνητρο 80% παίρνεις το 80% τον χρημάτων που θα έπαιρνες κανονικά.

ok με έπιασες παίζει και στην εμπειρία... αλλά το ποσοστό να βρείς αντικείμενο δεν αλλάζει.
 

DeletedUser

Guest
nai re dn kanw sinexeia afti . alla mia mera ekana sinexeia sinexomena 2wra kai gi'afto epese toso
 

DeletedUser

Guest
Εγώ πάντως την βρήκα την σημαία. Δεν ασχολήθηκα καθόλου για δύο μέρες και μετά την βρήκα με το πρώτο δίωρο.:cool:
 

DeletedUser

Guest
Στο μπακάλικο...

Δεν θα τη βρω την άτιμη; Θα τη βρω, θα ολοκληρώσω το quest και μετά θα ψάξω άλλη μία και θα την έχω να κυκλοφορώ μαζί της για σπάσιμο...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή