τουρνουα

  • Δημιουργός θέματος vrisi
  • Ημερομηνία έναρξης

panos-the-best

Νέο Μέλος
1)μονο ελληνικοι χαρακτηρες στο φορουμ
2)ρε φιλε ειναι νωρις ακομα!!!1 μηνας αν δεν κανω λαθος ειναι φτιαγμενος
 

DeletedUser

Guest
οτι ειναι λιγο καιροσ φτιαγμενος το ξερω...αλλα μηπωσ γνωριζει κανεις ρε παιδια;
 

DeletedUser482

Guest
όταν θα διοργανωθεί κάτι, θα ανακοινωθεί.
 

DeletedUser4456

Guest
Όλες οι μονομαχίες θα πρέπει να ξεκινήσουν τη Κυριακή 06/03/2011 και η πρώτη φάση θα διαρκέσει έως την Πέμπτη 10/03/2011.

Τις ημέρες αυτές θα πρέπει να γίνουν 2 μονομαχίες ανάμεσα στα ζευγάρια μια επίθεση και μια άμυνα.
Το ποιος θα επιτεθεί πρώτος μπορείτε να το κανονίσετε μεταξύ σας αλλά δεν είναι υποχρεωμένος ο αντίπαλος σας να σας πει ώρα και μερα ούτε να περιμένει να φορέσετε τα ρούχα μονομαχίας σας.
Το αν σας λιποθυμήσει κάποιος εκτός τουρνουά δεν είναι λόγος για παράταση μιας και εφόσον συμμετέχετε στο τουρνουά θέτετε τον εαυτό σας διαθέσιμο προς μονομαχία.
Ακόμα και αν κάποιοι είναι στην ίδια πόλη υπάρχουν αρκετές μέρες διαθέσιμες για να βγει κάποιος από τους 2 αντιπάλους και να πάει σε άλλη πόλη.

Νικητής κάθε ζευγαριού είναι εκείνος που είτε έχει 2 νίκες είτε την συνολική προκληθείσα ζημιά και στις δυο μονομαχίες εφόσον υπάρχει ισοπαλια στις νίκες.

Τέλος αν κάποιος παίχτης δεν κάνει την επίθεση του ακόμα και αν έχει κερδίσει στην άμυνα θα αποκλείεται του διαγωνισμού και θα περνάει στην επόμενη φάση ο αντίπαλος του.

Τις αναφορές από τις μονομαχίες σας θα τις στέλνετε στο ΠΑΙΧΝΙΔΙ στον παίχτη joahna και παρακαλώ να προσέχετε να τις έχετε κάνει δημόσιες. Καλό είναι να αναφέρετε και την κατηγορία που είστε. Μην περιμένετε απάντηση αν έχω δει τις μονομαχίες και μην τις σβήσετε αν δεν λήξει το τουρνουά.

Δεν συμμετεχω στο τουρνουα για προσωπικους λογους, αλλα εχω την εξης απορια, ωστε να ειναι ολα ξεκαθαρα.
Τι γινεται λοιπον στην περιπτωση που ενας παιχτης κανει επιθεση, νικαει, και μετα λιποθυμαει συνεχεια μεχρι την Πεμπτη? Ο αλλος δεν εχει δυνατοτητα επιθεσης και βασει των ανωθεν, χανει αυτος που δεν του εκανε επιθεση (αδικο). Και ουτε ειναι ευκολο να αποδειχτει πως ο αλλος ηταν συνεχεια RIP.
 

DeletedUser

Guest
Το θεωρώ απίθανο κάποιος παίχτης να είναι ακριβώς καθε 48 ώρες λιπόθυμος. Είτε κάποιος τον έχει τόσο πολύ άχτι ή κάτι άλλο συμβαίνει.
Εαν κάποιος τον έχει βάλει τόσο στο μάτι θα είναι κάτι που θα το γνωρίζει γιατι δεν θα πρωτο εμφανιστεί τωρα που τρέχει το τουρνουά.
Οι μονομαχίες πλέον γίνονται στο σημείο που βρίσκεται ο παίχτης και έτσι υπάρχει το πλεονέκτημα ο παίχτης που πρόκειται να ξελιποθυμήσει να βρίσκεται οπουδήποτε στο χάρτη...πχ εκεί που είναι ο αντίπαλος τους. Θέλω να πιστεύω οτι δεν θα τον ακολουθούν...
Τρόποι για να γίνουν οι μονομαχίες υπάρχουν εκτός όπως είπα αν συμβαίνει κάτι άλλο...
 

DeletedUser4456

Guest
Γιαυτο το κατι αλλο μιλαω και δεν ξερω πως αποδεικνυεται ομως...
 

DeletedUser280

Guest
γιατι δλδ ειναι δυσκολο αν εγω ειμαι συμπαικτης με καποιον που μονομαχει, να την πεσω πρωτος στον αντιπαλο του, να τον αφησω με λιγους ποντους ζωης ετσι ωστε οταν του επιτεθει ο συμπαικτης μου να τον λιποθυμησει με την πρωτη η με την δευτερη βολη;
 

DeletedUser5368

Guest
ημαρτων ενα παιχνιδι ειναι ας παιξουμε ολοι καθαρα κ ας κερδισει ο καλητερος
:sh
 

DeletedUser4840

Guest
τουρνουά

καλά σας λέει ένα παιχνίδι είναι εγώ μπερντευτικα και βάρεσα των αντίπαλο μου την προηγούμενη μέρα και σήμερα επειδή νόμιζα πως για χθες ήταν αλλά τα κανόνισα αφού τον βάρεσα σήμερα
:sh:bn:nn
 

DeletedUser1514

Guest
για αποριες λεμε...εγω εχω αλλη
εστω οτι νικαω τον Χ αντιπαλο μου και κανω 1000 ζημια.(αυτος 500)
ερχεται αυτος, και επειδη εχω χασει πριν εχω 900(εγω κανω 500) και με ξαπλωνει.
κερδιζω?????
θνκς...
 

DeletedUser1514

Guest
ναι...μαι εξ
αλλα στο παραπανω παραδειγμα
εχω στην πρωτη μαχη εχω 1000-500
και στη δευτερη μαχη εχω 900-500(ειχα ζωη 1500 πχ πριν με μονομαχησει καποιος/α
αρα 1500-1400...
κερδισα?
 

melenmaria

Μέλος
αν κανεις στον αντιπαλο σου μεγαλυτερη ζημια απο οση σου κανει αυτος ναι κερδιζεις...
 

DeletedUser

Guest
δεν ιπαρχη αντιπαλοσ με αφτο το ονομα....!!!

8ελω να κανω και εγω μηα εροτισουλα.....το ζεβγαρημου στο τουρνουα ειναι το εκσισ.......4 ronnin Στρατιώτης vs adiator Στρατιώτης ...περναω το ονομα του αντιπαλουμου στην καταταξη και μου δηνι τον αντηπαλο GLADIATOR....δεν ηπαρχη αλοσ με παρομηο ονομα......!!!Εσημερα που εστηλα μνμ στον αντηπαλομου γηα να κανονησουμε απο κινου ποτε 8α γηνουν η μονομαχεζμασ.....μου απανταη και μου λεη ποσ το ζεβγαρητου ειναι αλο.......20 gladiator Στρατιώτης vs petran-21- Μονομάχος,{αφτο διλαδι}......μποροιται να μου ποιτε σασ παρακαλω τη κανω σε αφτην την περηπτοσι απο την στηγμι που δεν ιπαρχι αντιπαλοσ γηα εμενα....??????????????????????????????

εφχαριστο πολλη...!!!!!!!:grr:sh
 

melenmaria

Μέλος
4 ronnin Στρατιώτης vs adiator Στρατιώτης
να του κανεις επιθεση και αν δε σου κανει και αυτος τοτε θα αποκλειστει.
 

DeletedUser

Guest
se efxarhsto filimoy gha thn amesi apanthsi....ala soy episimeno sto pxio pano mnm pos o sigkekrimenos strathotis exi alon anthpalo......einai diladh sta zebgargha me alon antipalo aftos.....opote kai na toy kanv egv monomaxia den 8a iparksh kanena apotelezma gha emena apo thn sthgmi poy aftos 8a oloklirosi ths monomaxiestoy me ton antipalo poy exi san zebgarh kai anagrafete sta zebgargha toy toyrnoya se afto to foroym....!!!!!!!!soy ksana grafv edo ta zebgarghamas opos einai anakinomena se afto to foroym me 8ema zebgargoia toyrnoya.....!!!!!


20 gladiator Στρατιώτης vs petran-21- Μονομάχος

ronnin Στρατιώτης vs adiator Στρατιώτης


Y.G.......DILADI STHN OYSHA MALON TO ONOMA TOY ANTHPALOYMOY EXI MPOI DHO FORES........!!!!!:w
 

DeletedUser1514

Guest
αν κανεις στον αντιπαλο σου μεγαλυτερη ζημια απο οση σου κανει αυτος ναι κερδιζεις...
αρα ,,,,να βαρεσω πρωτος να κανω πχ 1000 ζημια και
στην δευτερη μονομαχια να σε βαλω να με βαρεσεις πριν, εσυ ,η ο τζιμ,αλεξ κλπ ωστε οταν ερθει το ζευγαρι μου
να χω 200-300 ζωη ....αρα 1000 -300 νικησα
αυτο σου λεω,ακραιο αλλα παιζει....

υγ,τωρα ο απο πανω ουτε ξερω,ουτε διαβαζω,ουτε μ ενδιαφερει τι λεει στα γκρινκλις
 

melenmaria

Μέλος
@ronnin: το καλυτερο τοτε που εχεις να κανεις ειναι να στειλεις ενα π.μ. την johanna και να ενημερωσεις.

@μαι εξ: σε βρισκω σατανικο, μ' αρεσεις! :wk
 

DeletedUser

Guest
σε ευχαρηστο πολλη φιλιμου γηα την αμεσηαπαντησισου.....!!!εγο ομσ δεν ροταω αφτο.....ροταω τη γεινεται σε αφτην την περηπροση που ο αντηπαλοζμου ειναι στην ουσηα σε διο ζευβαργηα....τα ζεβγαργηα ειναι τα παρακατο....!!

ronnin Στρατιώτης vs adiator Στρατιώτης

20 gladiator Στρατιώτης vs petran-21- Μονομάχος



καταλαβαται τη λεο.....???κοιταχται το ιδιο ατομο σε διο ζευγαργια ταφτοχρονα......!!!στην καταταχση οπου περασα το ονμα αυτο δεν μου δινη αλον πεχτη απο τον σηγκεκριμενο και μονο......!!!!οποτε τη να λεη να του επιτθω εγω απο την στηγμι που η μονομαχηαμου δεν 8α μετρηση μνιασ που αφτοσ ειναι ζευγαρι και με τον petran-21- Μονομάχος εκτοσ απο εμενα....??????!!!!θελλω ληπον εαν γεινεται η ιπεφτηνι γηα αφτο το 8εμα να κανουν μηα επαλη8εφση στα ζευγαρια και να μου ποιται τη πρεπη να κανω.....???!!!!!

Υ.Γ.......και οσο γηα τον φιλο στιλετω......τον ευχαριστο πολι γηα τα γλικατου λγοια και φισικα γηα την αδιαφορεατου.....!!!!!!:p
 
Κορυφή