πως ν'ανοίξετε ολες τις εργασίες πριν φτάσετε στο 99ο επίπεδο

  • Δημιουργός θέματος Harlan Wolf
  • Ημερομηνία έναρξης
  • Ετικέτες
    palouki

DeletedUser3436

Guest
καλα μπορει να εχεις δικιο :( παντως εγω που ειμαι τυχωδιωκτης μια χαρα μου φενεται.
 

DeletedUser

Guest
παιδια αμα θες να παιξεις για μονομαχιες βαζεις αλλιως τα skills σου ο φιλος Harlan Wolf μας ειπε εναν παρα πολυ ωραιο τροπο να παιξεις τις δουλεις και μπραβο του φυσικα αμα θες να παιξεις για μονομαχιες δεν θα πρεπει να εχεις τετοιο στησιμο
 

DeletedUser

Guest
το θεμα ειναι οτι ο λυκοσ εκανε ενα τοσο καλο forum για να βοιθισει και το εχετε μαμισει στο σπαμ. ελεοσ δηλαδι...
 

DeletedUser2737

Guest
προς χαρλαν :ειχα μια δικια μου "φορμουλα" κατα την οποια θα ανοιγα 7 δουλειες με 310+δυσκολα στα 70(τρα σκατωσα ως τα 40 λεβελ)
να ακολουθησω την δικια σου που 8α τις ανοιξω ετσι στα 75 ή να κανω την δικια μου?
 

DeletedUser

Guest
προς χαρλαν :ειχα μια δικια μου "φορμουλα" κατα την οποια θα ανοιγα 7 δουλειες με 310+δυσκολα στα 70(τρα σκατωσα ως τα 40 λεβελ)
να ακολουθησω την δικια σου που 8α τις ανοιξω ετσι στα 75 ή να κανω την δικια μου?

φίλε μου αυτό είναι δικιά σου καθαρά επιλογή.
δεν είπα ότι ο δικός μου είναι ο τέλειος τρόπος... μακάρι να βρείτε κάποιον καλύτερο (εκτός από κάτι στησίματα που αφήνεις μηδενικά τα μισά σταστιστικά και φορτώνεις όλα τα άλλα, αυτά δεν μου άρεσαν ποτέ)

υ.γ.1 : με τον δικό μου τρόπο δεν θα δυσκολευτείς (πάρα) πολύ στις μονομαχίες με npc αφού με τα κατάλληλα ρούχα αποφυγής δεν είναι και τόσο δύσκολες.

υ.γ.2 : επίσης μπορώ να πω ότι θα είσαι αρκετά έως πολύ καλός στις μάχες οχυρού (σούπερ στην άμυνα, καλός στην επίθεση)
 

DeletedUser2737

Guest
οκ ευχαριστω πολυ :) μολις κανω μια αποστολη με 10ωρες συμφωνιες θα κανει πολυ δουλεια ο σαμανος:d
 

DeletedUser

Guest
Πιθανότητα 3

και τώρα πια ένας τυχοδιώκτης με αυτή τη λογική αν ακολουθήσει στα μαύρα βουνά την μέχρι τώρα άχρηστη πιθανότητα 3 θα του είναι πολύ εύκολο να κάνει αυτό το στυλ ανάπτυξης
 

DeletedUser3638

Guest
προϋπόθεση 1η: να έχετε κάνει όλες τις αποστολές που δίνουν πόντους ικανοτήτων και ιδιοτήτων... (λογικό)

προϋπόθεση 2η: να έχετε συμπληρώσει τουλάχιστον το σετ του κυρίου...(ναι,ναι και το μπαστούνι)

προϋπόθεση 3η: να μοιράσετε τις ικανότητες σας έτσι...



υγ1: προσοχη... δεν λέω ότι αυτός είναι ούτε ο καλύτερος ούτε ο γρηγορότερος τρόπος...
λέω ότι είναι ένας τρόπος που ακολούθησα εγώ... ;)

υγ2: ο σαμάνος είναι φίλος μας! χρησιμοποιήστε τον για να κάνετε τις αποστολές. δεν είναι ανάγκη να δίνεις υπέρογκα ποσά μαζεμένα... αν αλλάζεις 1-2 πόντους την ημέρα το κόστος παραμένει χαμηλό. (δεν πρέπει να έδωσα πάνω από 20000$)

υγ3: απαραίτητα βοηθήματα... http://www.thewestinsider.com/... http://www.westcalc.info/

υγ4: ο επιμένων νικά... ή χάνει


καλός οδηγός!!!

+1!!!
 

DeletedUser

Guest
πάντως δεν είναι κι άσχημη ιδέα, όμως τι αξία έχει να ανοίξεις όλες τις δουλειές αν δεν έχεις πολλούς πόντους εργασίας στις δυσκολότερες και καλύτερες;
 

DeletedUser

Guest
φιλε,αυτα ειναι χωρις ρουχα...με τα ρουχα μπορεις να εχεις αρκετους ποντους
 

DeletedUser

Guest
πάντως δεν είναι κι άσχημη ιδέα, όμως τι αξία έχει να ανοίξεις όλες τις δουλειές αν δεν έχεις πολλούς πόντους εργασίας στις δυσκολότερες και καλύτερες;
να μπορείς να κάνεις κάθε δουλειά όταν σου τη ζητάει ένα quest.
φιλε,αυτα ειναι χωρις ρουχα...με τα ρουχα μπορεις να εχεις αρκετους ποντους
με full σετ κυρίου είναι.
 

DeletedUser

Guest
φιλε,αυτα ειναι χωρις ρουχα...με τα ρουχα μπορεις να εχεις αρκετους ποντους

...:confused:...
Τα σκιλλς που μας δειχνει ειναι χωρις ρουχα,οι δουλειες ειναι ΜΕ ρουχα...μονο ο Macgyver τις ανοιγει ολες χωρις ρουχα...και οποιοις απο την επομενη εκδοση εχει αρκετα λεφτα να διαθεση για αγορα ποντων ικανοτητων/ιδιοτητων...
 

DeletedUser

Guest
πάντως αυτό με την αγορά ικανοτήτων- ιδιοτήτων είναι μία από τις ουσιαστικές αλλαγές που γίνονται πολύ σπάνια σε αυτό το παιχνίδι.
 

DeletedUser

Guest
Λογικη Ερωτηση

ει χαρλαν μια ευλογη ερωτηση: ποσους ποντους εργασιας θα εχουμε με αυτες τις ικανοτητες?
 

DeletedUser

Guest
ει χαρλαν μια ευλογη ερωτηση: ποσους ποντους εργασιας θα εχουμε με αυτες τις ικανοτητες?

τώρα προφανώς δεν περιμένεις να σου πω πόσους πόντους έχουν όλες οι εργασίες έτσι; :confused:

άκου τι θα κάνεις...
θα τρέξεις το west insider και θα βάλεις τα νούμερα που έχω δώσει και δίπλα στα αντικείμενα θα βάλεις το σετ κυρίου (αν και δεν είναι μόνο αυτό) και πάνω κάτω θα δεις και τους πόντους ;)
 
Κορυφή