ξένοι σερβερ

DeletedUser

Guest
ο κοσμος 11 του αγγλικου σερβερ θα ανοιξει στις 21-12-2009, ημερα δευτερα, δηλαδη μεθαυριο!!
αναζητουμε μελη για μια καθαρα ελληνικη πολη η οποια θα ξεπερασει ολες τις αγγλικες!!
οποιος ενδιαφερεται ας γραψει εδω, και θα συμπεριληφθει σιγουρα στα μελη της πολης μας!!! παρακαλω δωστε τις αιτησεις σας συντομα, για να προλαβουμε να εχουμε μελη απο την αρχη του παιχνιδιου, και να αναπτυχθουμε γρηγορα!! θα σας παρακαλουσα εδω να γραφετε επεισης τι χαρακτηρας στοχευετε να γινετε!!!
θα δωθει προτεραιοτητα σε χτιστες-τυχοδιωκτες(εμπορες). μετα τα 10 πρωτα μελη, θα στρατολογησουμε και αξιους μονομαχους-στρατιωτες.

ΠΡΟΣΟΧΗ!!
αναποφασιστοι παικτες με το ποια τακτικη θα ακολουθησουν πχ χαρακτηρα εργατη ο οποιος δεν εχει καθολου κατασκευη δεν θα στρατολογηθουν, εκτος και αν μας πουν την τακτικη τους in-game!!

επεισης ολοι θα πρεπει να συνεισφερουν στην πολη!!! παικτες οι οποιοι εκμεταλλευονται την πολη και δεν προσφερουν τιποτα απλα θα απελασσονται!!!

σας περιμενουμε ολους!!!

ΥΓ: η πολη εχει ηδη 10-15 παικτες. μην νομιζετε πως δεν θα αναπτυχθουμε γρηγορα!! θα ειμαστε απο τους πρωτους!!

ΥΓ2: παρακαλω μην αρχισετε να σπαμαρετε ολοι, εδω κανουμε μονο σοβαρες αιτησεις!!


(μεταφερθηκε απο το english topic)
για να μην χαλασουμε το τοπικ αυτο παρακαλω να μου στειλουν οσοι θελουν προσωπικο μηνυμα εδω, οχι in-game!!
 

DeletedUser

Guest
Θα δούμε φίλε. Προς το παρών μόνο αιτήσεις κάντε όσοι θέλετε. Για το ποιος θα την ιδρύσει θα δούμε In-Game, γιατί και εγώ τυχοδιώκτη θα έχω με φουλ Ηγεσία οπότε μπορεί να έχω πρώτα εγώ τα χρήματα. Θα δούμε. Μόνο αιτήσεις εδώ και τι θα γίνετε από χαρακτήρα.

Προς ενημέρωσή σου σε ενημερώνω πως ο Ηγέτης δεν βγάζει εύκολα $ ;):rolleyes::cool:
 

DeletedUser

Guest
καλησπέρα είμαι k εγώ ..
στο αγγλικό(w-10)και ολλανδικό west(w-5)....

με καλους φίλους ουίσκι k μπόλικη τεκίλα.!!

τώρα γυρες δεν έχουμε γιατί είναι σπάνιες δεν τις κρατάμε και παρα πόλη
της μοιράζουμε σε φίλους που δεν ανήκουν στην πόλη μας!!
τους μαθαίνουμε ελληνικό ζεμπέκικο...:)

αν k μερική θέλουν για 2 φορα μάθημα....
αλλα τι να κάνουμε... δεν χαλάμε καρδιές εμείς ..:)..:cool:
 

DeletedUser

Guest
συμφωνω..
ο χτιστης σαν αρχη βγαζει τα πιο πολλα σε χρημα.. στην αρχη.. μετα ο τυχωδιωκτης..
 

DeletedUser3128

Guest
μάλιστα εγώ αν μπω και στον 11 θα γίνω τουρίστας:d

Βεβαια Στο κόσμο 10 και στο Ολλανδικό 5 έχουμε το τελειότερο όνομα πόλης με άμεση επαφή του west

THE CALL OF JUAREZ

Για όσους είναι άγνωστο κοιτάτε εδώ βιντεάκι

http://www.youtube.com/watch?v=-CZi_FKsyPE
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
παιδια σε πμ οσοι θελετε!!! μην χαλαμε το θεμα!! στειλτε μου τι θα γινετε απο χαρακτηρα και τι ικανοτητα θα ανεβαζετε!!!!
 

DeletedUser

Guest
καλησπέρα είμαι k εγώ ..
στο αγγλικό(w-10)και ολλανδικό west(w-5)....

με καλους φίλους ουίσκι k μπόλικη τεκίλα.!!

τώρα γυρες δεν έχουμε γιατί είναι σπάνιες δεν τις κρατάμε και παρα πόλη
της μοιράζουμε σε φίλους που δεν ανήκουν στην πόλη μας!!
τους μαθαίνουμε ελληνικό ζεμπέκικο...:)

αν k μερική θέλουν για 2 φορα μάθημα....
αλλα τι να κάνουμε... δεν χαλάμε καρδιές εμείς ..:)..:cool:


το ξερω οτι κανονικα πρεπει οι κτιστες να κανουν την πολη.αλλα εμεις ειμαστε ειδη πολλα ατομα ετσι αν καποιος την κανει πρωτος (δλδ να εχει ποιο γρηγοα τα λεφτα απο τους κτιστες) θα την κτισει και θα βαλει κτιστες.
 

DeletedUser

Guest
θα μπω μαλλον στον κοσμο 11 και θα τον κανω τυχα.... εμποριο, στησιμο παγιδψν κλπ....
 

DeletedUser1512

Guest
Toyrkikos serber

λοιπον παιδια εχω μπει στον τουρκικο σερβερ κοσμο 3 με το ονομα
velisarios. Yparxoyn akoma
nikiforos fokas kai theodwra.
An ενδιαφερεστε να ιδρυσουμε την konstantinoypoli μπειτε με ενα βυζαντινο ονομα και βρειτε με στο παιχνιδι για τα περαιτερο.

και κατι ασχετο. επι μηνεσ δεν μπορουσα να γραψω στο φορουμ απο το μοζιλα.σημερα δοκιμασα τον εξπλορερ και μπορεσα. μηπωσ ξερει κανεισ γιατι στο μοζιλα δεν μου εβγαζε το κουτακι απαντηση?
 

DeletedUser

Guest
πιθανον να μπω:) μαλλον στρατιωτης αλλα αυτη την φορα σθενος.
 

DeletedUser

Guest
παιδια ο κοσμος 11 επιτελους ανοιξε!!! θα παρακαλουσα οσοι θελουν α ερθουν, και οι παλιοι, αλλα και αλλοι που βλεπουν τωρα το θεμα, να μου στειλουν προσωπικο μηνυμα στον κοσμο!!! ευχαριστω!!! ας φτιαξουμε την καλυτερη πολη!!!

το ονομα μου στον κοσμο ειναι jonnas the greek, παρακαλω στειλτε εκει μηνυμα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
οσοι μπορουν να γραφτουν να μας βοηθισουν ηδη η περισσοτεροι ειμαστε σε πολυ καλη θεση ομως χρειαζομαστε την βοηθια σας.



http://img138.imageshack.us/img138/739/32743254.jpg

εεεεεεεεεεππππ εσεις εχετε ανοιξει καλες δουλειες απο τωρα με ιππασια, ενω εγω με ηγεσια δεν εχω ανοιξει σχεδον τιποτα:p:p

παιδια η πολη τα παει παρα πολυ καλα, εχουμε ηδη γυρω στους 6-7 pure χτιστες και ανεβαινουμε γρηγορα!! οσοι ειπατε πως θα παιξετε παρακαλω στειλτε μου μηνυμα(ο jonnas the greek ειμαι), για να σας υπολογισω, και οσοι δεν εχετε αποφασισει ακομα ελατε!!!
 

DeletedUser

Guest
ειμαι και γω εδω :p

96067457.jpg
 

DeletedUser

Guest
συγνωμη δεν σε ειχα προσεξει.σε προσεξα πριν 10 λεπτα αλλα βαριομουν να κανω edit το screenshot.:)
 

DeletedUser

Guest
εεεεεεεεεεππππ εσεις εχετε ανοιξει καλες δουλειες απο τωρα με ιππασια, ενω εγω με ηγεσια δεν εχω ανοιξει σχεδον τιποτα:p:p

παιδια η πολη τα παει παρα πολυ καλα, εχουμε ηδη γυρω στους 6-7 pure χτιστες και ανεβαινουμε γρηγορα!! οσοι ειπατε πως θα παιξετε παρακαλω στειλτε μου μηνυμα(ο jonnas the greek ειμαι), για να σας υπολογισω, και οσοι δεν εχετε αποφασισει ακομα ελατε!!!

αυτο ειναι το κακο της υγεσιας που κανεις δεν προσεχει.ολοι βλεπουν οτι οι καλιτερες δουλιες θελουν υγεσια αλλα τι γινετε με τα μικρα λβλ;;;εγω πιστευω πω αν θελεις να γινεις υγετηε πρεπει πρωτα να ανεβεις με υππασια και μετα να το γυρισεις με σαμανο.
 
Κορυφή