Φυλαχτό

DeletedUser

Guest
****************
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser280

Guest
φιλε τι να πω, αν υπηρχε ανταλλαγη θα σου χαριζα τη δικη μου, μας εχεις προσφερει τοσα στο παιχνιδι αλλωστε που θα ηταν το λιγοτερο για να σου πω ευχαριστω. αν μαθεις κανα νεοτερο σφυρα και σε εμας να ξερουμε
 

DeletedUser

Guest
****************
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser315

Guest
New quest series completable in March only.

ελπιζω να ναι καμια εύκολη αποστολή
γτ θα χουμε μονο 10 μερες λογικα να την κανουμε
 

DeletedUser280

Guest
μολις διαβασα στον αγγλικο οτι τα δυο φυλακτα η αλυσιδα και το αλλο που δεν θυμαμαι ποιο ειναι, χρειαζονται για να βρεις το 3ο κομ. σημειωματος. φυσικα πρεπει να εχεις επιλεξει τις αποστολες του ινδιανου αντι αυτη του σεριφη και της χορευτριας, λενε επισης οτι 2 ατομα στον γερμανικο σερβερ κυκλοφορουν με το σπαθι του χερναντο.
 

DeletedUser315

Guest
καμια σχεση
το κοματι 3 το παιρνεις και χωρις τα φυλαχτα
το σπαθι του χερναντο το χουν ατομα και στον νετ στο κοσμο 1
 

DeletedUser280

Guest
ακυρο, τελικα τα δυο φυλακτα δεν χρειαζονται για το κομ. σημειωματος 3.
α ρε φοινικα τι θελω και μπλεκομαι στις δουλειες σου.
 

DeletedUser

Guest
********************
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser280

Guest
καλα αυτοι οι τυποι δεν πανε καλα, γνωριζουν πως βρισκεις το 3ο μερος και δεν το λενε, μα ειναι σοβαροι; τι φοβουνται; το κομπλεξ τους δεν εχει ορια.
 

DeletedUser

Guest
βρηκα πριν 2 μερες το πετρινο φυλαχτο,στη μεταφορα πυρομαχικων...:):)

το ξερω οτι ειναι αχρηστο ,δεν ανεβαζει καμια ικανοτητα κ μονο για πουλημα ειναι..:( αλλα το κρατησα σαν φυλαχτο κ σκεφτομαι να το φορεσω σε καμια εργασια με λιγο τυχη π.χ εμποριο.. επισκευη καλ. βαγονιου... θα χασω ποντους εργασιας βεβαια αλλα να δω μπορει να φερει κανα περιεργο αντικειμενο

.... λοιπον παιδες θα το δοκιμασω κανα 2 μερες κ ενημερωνω το Forum
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
καλα αυτοι οι τυποι δεν πανε καλα, γνωριζουν πως βρισκεις το 3ο μερος και δεν το λενε, μα ειναι σοβαροι; τι φοβουνται; το κομπλεξ τους δεν εχει ορια.

Όχι ρε,(sorry για το ρε;))εγώ μπήκα στον κόσμο 1 του .net,ρώτησα 1 που το είχε και με προθυμία μου απάντησε!!!!Δεν γράφω τι μου είπε γιατί το έχει γράψει ο Phoinikas
 

DeletedUser280

Guest
ωραια δεν το επαναλαμβανεις αλλη μια φορα, που βρισκουμε το κομ σημειωματος νουμερο 3;
 

DeletedUser

Guest
πρεπει να εχεις part 1 k 2 να εχεις το βιβλιο του ευαγγελισμου επανω σου να ειναι δευτερα μεταξυ 7-7κ μιση κ χωρις οπλο (δεν ειμαι σιγουρος για την ωρα κ το οπλο 8α το τσεκαρω κ 8α σου πω)
 

DeletedUser280

Guest
ελα το βρηκα, το ειχε ποσταρει τελικα ο φοινικας εδω, πρεπει να ειναι δευτερα μεταξυ 19:00 - 19:20. να εχεις κανει τις αποστολες του ινδιανου, δολοιοφθορα και 3 ποταμια. να εχεις πανω σου ενα βιβλιο ευαγγελισμου
και να εισαι 57 λεβελ. Ολα αυτα σου δινουν το τριτο κομματι σημειωματος και μαζι με τα αλλα δυο παιρνεις το μαχαιρακι του hernando.

αυτα τα πετρινα φυλακτα ομως;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
εχει μαθει κανεις τι λεει το τριτο μερος του σημειωματος?
 

DeletedUser

Guest
ελα το βρηκα, το ειχε ποσταρει τελικα ο φοινικας εδω, πρεπει να ειναι δευτερα μεταξυ 19:00 - 19:20. να εχεις κανει τις αποστολες του ινδιανου, δολοιοφθορα και 3 ποταμια. να εχεις πανω σου ενα βιβλιο ευαγγελισμου
και να εισαι 57 λεβελ. ολα αυτα σου δινουν το τριτο κομματι σημειωματος και μαζι με τα αλλα δυο παιρνεις το μαχαιρακι του hernando.

αυτα τα πετρινα φυλακτα ομως;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

κάνε μια αναζήτηση και θα το βρείς
http://forum.the-west.gr/showthread.php?t=1243&highlight=φυλαχτό
 

DeletedUser

Guest
πετρινη αλυσιδα

παιδια ξερει κανεις τι κανει η "πετρινη αλυσιδα" την βρηκα στο εμποριο με ινδιανους και δεν ξερω τι ειναι μπορει να μου εξηγησει καποιος που την εχει βρει και αυτος :confused::confused::confused::confused:


με εκτιμηση στο game pnsmckot
 
Κορυφή