Πράσινη ενέργεια (?)

  • Δημιουργός θέματος bluewinter
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Kαλησπέρα παιδια.
εψαξα στο φορουμ για να βρω σχετικο θέμα αλλα δεν βρήκα..
ηθελα να γνωρίζω όταν η ενεργεια του παίκτη σου γίνεται απο μπλέ πράσινη τι σημαινει?
ευχαριστώ πολύ
 

DeletedUser

Guest
'Οχι δεν εχει μπει το premium, σιγουρο αυτο το τσεκαρα..
 

DeletedUser

Guest
Φίλε μου ο μόνος τρόπος για να πρασινίσει η ενέργεια είναι το Premium. Όταν λες το τσέκαρες... πως ακριβώς; Μήπως τελείωσες καμιά αποστολή που δίνει Premium ενέργεια;
 

DeletedUser

Guest
Όχι παιδια και ειναι σιγουρο αυτο που σας λέω. Δεν εχω ουτε αποστολη που δινει premium ουτε αγορασα. Ξαφνικά η ενεργεια πρασίνισε, παρόλα αυτα οταν παω να προσθέσω πανω απο 2 δουλειές δεν το αποδεχετε.:confused:
Εκανα και ανανεωση της σελίδας και προσπαθησα να βάλω πανω απο 2 δουλειες..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser1206

Guest
Κάνε ένα έλεγχο στο premium σου....μήπως όντως κέρδισες μία αποστολή...αλλά όπως και να έχει

Περισσότερη ενέργεια
Ο χαρακτήρας σου έχει το μέγιστο 150 πόντους ενέργειας. Οι πόντοι ενέργειας ανανεώνονται 50% γρηγορότερα.


Αυτοματισμός
Μπορείς να βάλεις τέσσερις αποστολές στην ουρά για να γίνουν η μια μετά από την άλλη.

Καμία σχέση το ένα με το άλλο... αν και μπορείς να τα έχεις και όλα... ;)
 

DeletedUser

Guest
Δεν ξέρω τι να υποθέσω... Πόση ενέργεια σου λέει ότι έχεις ; 100 ή 150 πόντους μάξιμουμ; Μήπως έκανες προσευχή; Μήπως είσαι πολύ κωλόφαρδος; Μήπως είναι bug; Μήπως κάνω πολλές ερωτήσεις;
 

DeletedUser293

Guest
Πράσινη η μπάρα της ενέργειας σημαίνει ότι έχεις Premium. Γαλάζια δεν έχεις Premium. Εννοείται το συγκεκριμένο Premium για περισσότερη ενέργεια...
 

DeletedUser

Guest
Πράσινη η μπάρα της ενέργειας σημαίνει ότι έχεις Premium. Γαλάζια δεν έχεις Premium. Εννοείται το συγκεκριμένο Premium για περισσότερη ενέργεια...

Όπως τα λέει ο φίλος! Εαν δεν αγόρασες premium τότε προφανώς ολοκλήρωσες την αποστολή που σου δίνει δωρεάν premium για 4 μέρες.
 

DeletedUser

Guest
Ειναι επίπεδο 23 (ινδιανος) ενεργεια 116/150 και δεν υπαρχει premium!! :)
To μονο που εγινε ειναι οτι κερδισα και φορεσα το πρασινο ποντσο, τιποτα αλλο. Αλλα και να το βγάλω παλι πρασινη παραμένει, καμια σχεση με premium δεν υπαρχει premium ουτε αποστολη ολοκληρωσα!!
 

DeletedUser

Guest
Ε δε μπορεί! :p

Σίγουρα δεν έκανες την αποστολή που σου ζητάει 5 μούρα και σου δίνει 4 μέρες premium ενέργειας?
 

DeletedUser1003

Guest
Owen.. Άστον μωρέ.. Δεν καταλαβαίνει από λόγια.. Τα έχουμε πει 100 φορές και αυτοί εκεί, το ίδιο βιολί. Και μετά είμαστε εμείς οι "παράξενοι" ...
 

DeletedUser

Guest
Ειναι επίπεδο 23 (ινδιανος) ενεργεια 116/150 και δεν υπαρχει premium!! :)
To μονο που εγινε ειναι οτι κερδισα και φορεσα το πρασινο ποντσο, τιποτα αλλο. Αλλα και να το βγάλω παλι πρασινη παραμένει, καμια σχεση με premium δεν υπαρχει premium ουτε αποστολη ολοκληρωσα!!

βάλε κανένα screenshot;)
 

DeletedUser

Guest
ειναι επίπεδο 23 (ινδιανος) ενεργεια 116/150 και δεν υπαρχει premium!! :)
to μονο που εγινε ειναι οτι κερδισα και φορεσα το πρασινο ποντσο, τιποτα αλλο. αλλα και να το βγάλω παλι πρασινη παραμένει, καμια σχεση με premium δεν υπαρχει premium ουτε αποστολη ολοκληρωσα!!

ενα εχω να πω................ θαυμα θαυμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αν δεν εσκασες λεφτα η δεν εκανες αποστολη δεν γινετε να σου μπηκε το πρεμιουμ........
 

DeletedUser

Guest
Owen.. Άστον μωρέ.. Δεν καταλαβαίνει από λόγια.. Τα έχουμε πει 100 φορές και αυτοί εκεί, το ίδιο βιολί. Και μετά είμαστε εμείς οι "παράξενοι" ...

Ποιος δεν καταλαβαινει απο λόγια δεν το καταλαβα!! Τι το κακο ειπα?
Εχω μια απλη ερωτηση και μου απαντατε ολοι, δεκτο και σας υπερ ευχαριστω.
Premium δεν εχω ουτε αποστολή ειχα το ειπαμε αυτο..τωρα γιατι πρασίνισε αυτη την απορία ειχα και εγω. Θα δειξει..
Παντως thanks που μου απαντησατε παιδια
 

DeletedUser1003

Guest
Θα στο πω τελευταία φορά μπας και νιώσεις λίγο.

Αν δεν έχεις τελειώσει την αποστολή "Καρδιά φωτιά", δεν έχεις πάρει το "δώρο" Premium για 4 ημέρες. Πάμε παρακάτω. Αν δεν έχεις αγοράσει Premium στην ενέργεια και όπως είναι η ενέργεια σου είναι πράσινη, τότε μας δουλεύεις όλους ψιλό γαζί..

Σου είπανε να μας δείξεις ένα screenshot αλλά από ότι κατάλαβα δεν ξέρεις τι είναι και αυτό.. Τι να σου κάνω..?!?

ααα.. μπορώ να σου πω το εξής ---> ΔΙΑΒΑΖΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ :)
 

DeletedUser

Guest
Λοιπόν το θέμα λύθηκε και συγκεκριμένα αφορούσε μελος της πόλης μου εγω απλά μεταβίβαζα οτι μου ελεγε.
Μπήκα με τον κωδικο του και του εχει ενεργοποιηθει το premium ''περισσότερη ενέργεια'' οπότε είχατε απόλυτο δίκιο!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Φιλε μου Greeniaris ποιος σου εχει δωσει τον λόγο να μιλάς ετσι απότομα???
Νομίζω ήμουν παρα πολύ εγενική, και με ενοχλεί οταν γίνεται αυτο!!
Όχι δεν ξερω, και οχι δεν εχω διαβάσει απο οτι φαινεται καλά, παρόλα αυτα το θεμα ''ερωτήσεις'' το εχετε για να βοηθάτε και λυπάμαι αν τελικα ήταν τοσος μεγάλος κόπος! Δεν ειχα ΟΥΤΕ ΕΧΩ διάθεση να διπλεκτιστώ με κανέναν και μάλιστα για μια παραααα.α. πολυ απλή ερώτηση.
Ευχαριστω
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή