Εκκλησία [προσευχή]

  • Δημιουργός θέματος invenemy
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
παιδια απο εναν ελεγχο που εκανα δεν το βρηκα αλλου!! ξερει κανεισ τι προνομια δινει η προσευχη?

μην λες ψεματα δεν θα πιάσει η προσευχή....αν γράψεις ΕΚΚΛΗΣΙΑ οπος ο τιτλος
σου θα σου βγουν 20 τοπικ...τελος πάντων :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
ΕΚΚΛΗΣΙΑ?????????

παιδια δεν μπορω να καταλαβω σε τι βοηθαει η εκκλησια??ασ μου πει καποιοσ σασ παρακαλω....
 

DeletedUser

Guest
κανε αναζήτηση με την λεξη εκκλησια και θα βρεις 50 τοπικ.
 

DeletedUser

Guest
οση γνοριζουν κατι για τιν προσευχή ας το γραπσουν εδο

ανιγο αφτο το post γτ λει στιν βοηθεια (Η συνέπειες της προσευχής είναι κρυφές ) αν καπιος γνοριζι κατι ασ το πι να το μαθουν και ι αλη!!!!!!1
 

DeletedUser

Guest
ελεος

ρε παιδες ελεος με τοσα ορθογραφικα λαθη

ελεοσ

τελικα οσοι κανουν τοσα λαθη πρεπει να τρωνε ban
 

DeletedUser

Guest
εχει δικιο ο απο πανω μου...τωρα, οσον αφορα την προσευχη, εχει τυχαιες ιδιοτητες...απο παρα πολυ καλες εως παρα πολυ κακες...αλλα νομιζω αν εκανες μια αναζητηση,θα εβρισκες...;););)
 

DeletedUser2540

Guest
έχει συζητηθεί πολλές φορές και οι ιδιότητες της προσευχής δεν είναι γνωστές όσο για τα ορθογραφικά από την στιγμή που αναγκάζεται κάποιος να μην γράφει greeklish για να μην φάει ban τότε είναι λογικό να βλέπουμε και ορθογραφικά λάθη...
 

DeletedUser

Guest
αναγκάζεται κάποιος να μην γράφει greeklish ???????

δεν το ηξερα οτι ολοι γεννηθηκαμε μιλοντας greeklish

αν η μητρικη μας γλωσσα ειναι αυτη τοτε εχεις δικιο
 

DeletedUser2540

Guest
στους κανόνες το γράφει ξεκάθαρα ότι απαγορεύονται τα greeklish άρα αναγκάζονται..
τα greeklish φυσικά και δεν είναι η μητρική μας γλώσσα αλλά και για κάποιους στο παιχνίδι ούτε τα ελληνικά είναι η μητρική γλώσσα και είναι και πολλοί που δεν ξέρουν ορθογραφία αλλά είναι απαράδεκτο να γίνονται σχόλια εις βάρος τους (επίσης από τους κανόνες του φόρουμ)
 

DeletedUser

Guest
εγω εκανα 2 προσευχες χτες και μετα πηγα για μονομαχια.
δεν σταυρωσα ουτε ενα χτυπημα:d
οποτε δεν σας το προτεινω
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδες ελεος με τοσα ορθογραφικα λαθη

ελεοσ

τελικα οσοι κανουν τοσα λαθη πρεπει να τρωνε ban

έχει συζητηθεί πολλές φορές και οι ιδιότητες της προσευχής δεν είναι γνωστές όσο για τα ορθογραφικά από την στιγμή που αναγκάζεται κάποιος να μην γράφει greeklish για να μην φάει ban τότε είναι λογικό να βλέπουμε και ορθογραφικά λάθη...

αναγκάζεται κάποιος να μην γράφει greeklish ???????

δεν το ηξερα οτι ολοι γεννηθηκαμε μιλοντας greeklish

αν η μητρικη μας γλωσσα ειναι αυτη τοτε εχεις δικιο

στους κανόνες το γράφει ξεκάθαρα ότι απαγορεύονται τα greeklish άρα αναγκάζονται..
τα greeklish φυσικά και δεν είναι η μητρική μας γλώσσα αλλά και για κάποιους στο παιχνίδι ούτε τα ελληνικά είναι η μητρική γλώσσα και είναι και πολλοί που δεν ξέρουν ορθογραφία αλλά είναι απαράδεκτο να γίνονται σχόλια εις βάρος τους (επίσης από τους κανόνες του φόρουμ)




Γλώσσα και γραμματική
Δεν επιτρέπετε ο σχολιασμός της γλώσσας και γραμματικής ενός άλλου παίκτη. Αν ή γλώσσα/γραμματική ενός παίκτη είναι τόσο λανθασμένη που δεν μπορείς να καταλάβεις τι γράφει επικοινώνησε με έναν moderator.



:cool::cool:
 

DeletedUser

Guest
υπάρχουν πολλα τέτοια θεματα δεν θελουμε αλλα.
 

DeletedUser3367

Guest
Εργάτης & Προσευχή

(Δεν ξέρω αν έχει απαντηθεί η απορία μου.Αν ναι μην απαντάτε απλά παραθέστε μου το thread.)

Έχω ακούσει αρκετές φορές ότι πάντα πρίν το χτίσιμο ο εργάτης πρέπει να κάνει προσευχή.Παίζει κανέναν ρόλο αν κάνεις προσευχή η όχι?Δεν έχω δει προσωπικά καμία απολύτως διαφορά.
 

DeletedUser

Guest
δεν εχουν βρει ακομη την συμμασια της προσευχης...
 

DeletedUser

Guest
(Δεν ξέρω αν έχει απαντηθεί η απορία μου.Αν ναι μην απαντάτε απλά παραθέστε μου το thread.)

Έχω ακούσει αρκετές φορές ότι πάντα πρίν το χτίσιμο ο εργάτης πρέπει να κάνει προσευχή.Παίζει κανέναν ρόλο αν κάνεις προσευχή η όχι?Δεν έχω δει προσωπικά καμία απολύτως διαφορά.

E, λενε απλως οτι μπορει να βγαλει καλυτερα αντικειμενα στο επομενο επιπεδο ενος καταστηματος... Προσωπικα δεν το πιστευω(ετσι κι αλλιως δεν εχω εργατη :p)
 

DeletedUser

Guest
πηγαιντε κοσμο 2 και τσεκαρετε την πολη ΥΠΟΓΑ. στον ραφτη θα δειτε τα αποτελεσματα της προσευχης, την οποια εκανα καθε φορα πριν τελειωσω ενα κτιριο.:p:D:p:D
 

DeletedUser

Guest
εγώ που έχω χτίστη σου λέω οτί υπάρχει διαφορά και είναι αρκετά εμφανής...
μπορεί να βγάλει καλά αντικείμενα και χωρίς προσευχή αλλά με προσευχή κατά 80-85% θα βγαλά καλά
 

DeletedUser

Guest
Πηγαινετε Los Santos 1 και 2...

Δεν εχω κανει ποτε προσευχη...Δειτε τι αντικειμενα εχει
 

DeletedUser

Guest
πηγαιντε κοσμο 2 και τσεκαρετε την πολη υπογα. στον ραφτη θα δειτε τα αποτελεσματα της προσευχης, την οποια εκανα καθε φορα πριν τελειωσω ενα κτιριο.:p:d:p:d

θεωρητικα δεν εχει αποτελεσμα στο χτισιμο ομως η πολη μου πουλαει τελεια αντικειμενα,ολα ακριβειας και παλια εκανα προσευχη.τωρα που δεν κανω παλι ακριβειας πουλαω.
 

DeletedUser

Guest
μήπως βοηθάει και στις μονομαχίες? για να έχεις λιγότερες ζημιές?
υποθέτω!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή