Αποστολή "Kate's wedding band-The dealer (lvl 46)

DeletedUser280

Guest
ρε σεις μηπως απλα πρεπει να του εμφανιστεις χωρις οπλο στο 46 λβλ, και ο καθενας πιστευε οτι πρεπει να κουβαλας και στανταρ ποσο; βγαινει νοημα ετσι, αλλα μετα τωρα τι γινεται;
μπραβο στον ταραφος που μπηκε στον κοπο να ποσταρει αυτη τη νεα λεπτομερεια.

θοδωρα ποσταρε το στο αγγλικο για να τους κανουμε τους εξυπνους οτι ενας ελληνας βρηκε το σωστο.
 

DeletedUser

Guest
*****************
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser437

Guest
Και στο weststats γι αυτήν την αποστολή και συγκεκριμένα στην "συμβουλή" γράφει...

This quest will only appear if you meet the following requirements: No weapon equipped, you have 300 dollars, server time is between 19:00 and 23:50.

Όπως δηλαδή τα έγραψες.

Άρα με την ώρα και το όπλο ήμουν οκ για το ότι είχα μόνο 89$ αυτό πράγματι είναι μυστήριο...
 

DeletedUser

Guest
Παντως ολα τα αλλα ισχυουν για να παλεψεις τον προμηθευτη πρεπει να ειναι τεταρτη να μην εχεις οπλο επανω σου και 5 ασημια στα αποθεματα.
Χωρις να θελω να παρω κανεναν στο λαιμο μου,αμεσως μετα που νικησει κανεις τον ληστη ο John ζηταει 5 ασημια για 300 xp,αλλα τα ασημια δεν σου τα παιρνει παραμενουν στην θεση τους(τουλαχιστον εμενα δεν μου τα πηρε) οταν ολοκληρωνεις αυτο το κομματι της αποστολης.
 

DeletedUser8

Guest
και στο weststats γι αυτήν την αποστολή και συγκεκριμένα στην "συμβουλή" γράφει...

This quest will only appear if you meet the following requirements: No weapon equipped, you have 300 dollars, server time is between 19:00 and 23:50.

όπως δηλαδή τα έγραψες.

άρα με την ώρα και το όπλο ήμουν οκ για το ότι είχα μόνο 89$ αυτό πράγματι είναι μυστήριο...

μηπως ειχες στην τραπεζα?
 

DeletedUser315

Guest
κατι π δεν λεει στο weststats οταν παραδωσεις το δαχτυλιδι
εκτος απο 800xp μπορεις να επιλεξεις να παρεις ενα απ τα παρακατω

+ 2 πόντοι χαρακτηριστικών προς Χαρισματικότητα
+ 2 πόντοι χαρακτηριστικών προς Δύναμη
 

DeletedUser

Guest
********************
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser280

Guest
και μια νεα παρατηρηση απο μενα,
δεν θυμαμαι αν ημουν λβλ 39 ή 40 που ειμαι τωρα, παντως καποια στιγμη ενω ειχα ηδη 5 ασημια στην αποθηκη, βγαζω απο την εξορυξη αλλα 2. το παραδοξο ηταν οτι αυτα τα δυο δεν προστεθηκαν με τα υπολοιπα 5 αλλα συγκεντρωθηκαν σε αλλο ξεχωριστο κουτακι. στην αρχη δεν καταλαβαινα για ποιο λογο συνεβαινε ωσπου θυμηθηκα αυτη την αποστολη και καταλαβα οτι το παιχνιδι μου εχει ξεχωρισει σε ενα κουτι αυτα τα 5 ασημια για να βγαλω την αποστολη. επειδη στο γουεστ στατσ δεν αναφερει πουθενα οτι πρεπει να εισαι λβλ 46 ή 47, μηπως μπορω να την ξεκλειδωσω απο τωρα στο λβλ 40, μιας και μου εχει ετοιμασει το ασημι;
 

DeletedUser315

Guest
καμια σχεση με αυτο π λες blondy
απλα αν πας πανω σε ενα αντικειμενο σ λεει
στοιβαγμένα x αντικειμενα
ε μερικα στοιβαζοντε κατα 20αδες αλλα κατα 5αδες κτλ
 

DeletedUser280

Guest
καταλαβα, τσαμπα ο ενθουσιασμος δλδ. τελικα ομως με τα λεφτα τι γινεται; πρεπει να κραταμε 300 δολ ή μουφα η ολη ιστορια;
 

DeletedUser

Guest
Σε μένα εμφανίστηκε με 300 δολάρια αλλά ο Tarafos την ολοκλήρωσε έχοντας 89 δολάρια.
Δοκιμάζεις και βλέπεις Blondy.
 

DeletedUser

Guest
εμένα μου εμφανίστηκε αν και είχα 194$ επάνω μου αντί για 300.
 

DeletedUser

Guest
***************
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
καθολου χρηματα

εγω δεν ειχα καθολου χρηματα.εβγαλα το οπλο κ την εμφανισε.νικησα κ τον τυπο κ τωρα μου ζηταει τα 5 ασημια
 

DeletedUser

Guest
απο όσο θυμάμαι, εγώ είχα παραπάνω απο 300 πάνω μου και την εμφάνισε
 

DeletedUser

Guest
αρα συμπεραίνουμε οτι τα λεφτα δεν παίζουν ρολο.....
Ωραια.

Αντε να φτάνουμε στο 46lvl ειναι ωραια αποστολή :)
 

DeletedUser

Guest
και γω την ολοκληρωσα εχοντας λιγοτερα χρηματα πανω μου.
τωρα μου ζηταει 5 ασημια. θα μου τα παρει ή θα μου τα αφησει?
ρωταω γιατι αν ειναι να μου τα παρει θα πρεπει να μαζεψω 10 στο συνολο μεχρι την τεταρτη
 

DeletedUser437

Guest
και γω την ολοκληρωσα εχοντας λιγοτερα χρηματα πανω μου.
τωρα μου ζηταει 5 ασημια. θα μου τα παρει ή θα μου τα αφησει?
ρωταω γιατι αν ειναι να μου τα παρει θα πρεπει να μαζεψω 10 στο συνολο μεχρι την τεταρτη

Δεν ξέρουμε σίγουρα δες εδώ
 
Κορυφή