καταγελια

  • Δημιουργός θέματος vasilis111
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
καταγελο τους ορους του πεχνιδιου .. και 2 υπεφτινους

πεζο πολα δικτιακα πεχνιδια στο ιντερνετ ..
τετια πατατα ομος που γινετε εδο με τουσ κανονες δεν τιν εχο χαναδι..

ασ τα παρουμε απο τιν αρχι , εχο μαγαζι σε παραλιακο μεροςκαι εχο ασιρματο μοντεμ για τους πελατες μου . σιν εναν ιπολογιστι για να εχιπερετουντε μερικοι που δεν εχουνε ..
οποσ σιγουρα κανετε πολοι ετσι και εγο εχο εναν φιλο που ερχετε και δινι εντολεσ απο το δικομου ιπολογιστι που και που , αλεσ φορεσ απο αλλο ιπολογιστι και αλεσ απο κινιτο (αρα ο λογαριασμοστου φενετε και σε αλλα pcκαι σε αλλεσ σινδεσις)

εφο λιπον μου σκαει ενα μινιμα εκει που ανεβενα ομορφα και ορεα με το παρακατο

Αποκλεισμός περιορισμένου χρονικού διαστήματος

Έχεις αποκλειστεί Σήμερα η ώρα 4:01 μ.μ..
Διάρκεια7 μέρες 0 ώρες

Grund: Σε έλεγχο που έγινε, διαπιστώθηκε συστηματική παραβίαση των κανόνων 1 και 2 που σχετίζεται με το λογαριασμό σας. Η ποινή σας είναι 7ήμερος αποκλεισμός. Μετά το τέλος της ποινής θα πρέπει: 1) Να σβήσετε τους πολλαπλούς λογαριασμούς σας 2) Να φροντίσετε ώστε να μην έχετε στην κατοχή σας στοιχεία σύνδεσης άλλων παικτών. Κάθε παίκτης έχει δικαίωμα να έχει ΜΟΝΟ ΕΝΑΝ λογαριασμό. Σε περίπτωση υποτροπής, ο αποκλεισμός σας θα είναι μόνιμος,ανεξάρτητα από το πότε θα γίνει ο έλεγχος.

» Παράπονα για τον αποκλεισμό του λογαριασμού (Παρακαλούμε βρες έναν καλό λόγο για να αφαιρεθεί ο αποκλεισμός.)



ΚΑΘΟΜΑΙ και εχιγο τιν καταστασι στον αρμοδιο που με τιμορισε , και αφτοσ αρχιζι τα δικατου
1ον ξερις τον κοδικο του αλου ... (απαντισι) αν τον ιχερα τηα τον επεζα ολι μερα και οχι 3-4-5 ισοδουσ που και που και σιγουρα δεν τηα ετρεχα να βρο αλλο μαγαζι τιν ιδια ορα για να ειμαι μεσα ταυτοχρονα) εχει μαντικεσ ικανοτιτεσ ο αρμοδιος.....

2ον με παραπεμπι σε αλον , απαντισι του αλου αφου ξερις τον κοδικο τι παραπονιεσε .. που ξερετε ρε μαγκες εσεισ τι χερο και αν χερο.....

λιπον για να μιν μακριγορο .γιατι αφτα τα πραματα δεν ειναι σοβαρα (μαθετε να πεζετε με τουσ κανονεσ του πεχνιδιου και οχι με το χιλο που τροτε μερικοι μερικοι ) αν σασ χαλασε που σασ αλαχα τα φοτα στισ μονομαχιεσ βριτε αλον τροπο να με σταματισετε και οχι κατι το οπιο ειναι νονιμο...

οι κανονες ειναι σαφεστατοι . απο εναν λογαριασμο ο κατηενας (οταν σου δινο στιχια και ειμαι 33 χρονον δεν κανο μ.....ς )


οι 2 λογαριασμοι σε ολουσ τουσ κοσμουσ πεζουνε μαζι 1-2-3 σε κανεναν κοσμο δεν εχουνε ουτε μια μονομαχια ουτε μια επιτηεσι σε κινο στοχο , οι κανονεσ αφτα οριζουνε γαι ιδια σινδεσι και ιδια pc ..
σιμπερασμα . για να μιν ιπαρχουνε τετια κρουσματα , ασ αλαχετε τουσ κανονεσ και για οσουσ γνοριζουν ασ διλοσουν πολαπλουσ λογαριασμουσ στιν σινδεσι τους .. παρτε ματηιματα απο filetikesmaxe ιδια ετερια ειστε , και σταματιστε για δικοσασ σιμφερον να κοωετε τιν αναπτιχι σε πεχτεσ που ειναι κολιμενοι με το πεχνιδι ...

εμενα τα καταφερατε απσογα... με πιγατε πολι πισο . μπραβοσασ κιριοι .... ι καταγελιαμου παραμενι , και τιν κανο γιατι δεν εχο τιποτα να φοβιτηο απο τιν στιγμι που πεζο τιμια και νομιμα , τηα επανελτο με τουσ αρμοδιουσ (ονοματα ) και αν χριαστι και με διαλογους για να καταλαβετε ολοι τι ενοο...

ΚΑΛΕΣ ΜΑΧΕΣ ΣΕ ΟΛΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ ΠΕΧΝΙΔΙΟΥ
 

DeletedUser

Guest
φίλε η ορθογραφία σου είναι χάλια :)

οσο για το θέμα αυτό άκου την άποψη μου:

Δικαιόυται να πάιζουν πολλά άτομα απο ενα υπολογιστή.

§2) Παίκτες με κοινή σύνδεση Internet

Παίκτες που έχουν κοινή σύνδεση Internet απαγορεύεται να προκαλούν ο ένας τον άλλο σε μονομαχία.
Απαγορεύονται επίσης οι συγχρονισμένες μονομαχίες στον ίδιο παίκτη από 2 παίκτες με την ίδια σύνδεση Internet. Πρέπει να περάσουν τουλάχιστον 24 ώρες μετά από την κοινή σύνδεση για να μπορέσουν να ξανακάνουν μονομαχία.

αν έκανες μονομαχία κάποιου που μπαίνει απο
τον υπολογιστή σου τότε ναι τρως ban!!!!
τώρα τρέχα βρε να βρέις ποιού παίχτη έκανες
μονομαχία και έφαγες ban!!!:cool::cool::cool:
 

DeletedUser

Guest
αν μπορει καποιος μοντ να το μεταφρασει....


ολοι οι πελατες σου παιζουν στον κ3? και εφτιαξες χαρακτηρα να παραπονεθεις?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3161

Guest
επισης κυριε αμβριανε(φιλικα παντα):

Γλώσσα και γραμματική
Δεν επιτρέπετε ο σχολιασμός της γλώσσας και γραμματικής ενός άλλου παίκτη. Αν ή γλώσσα/γραμματική ενός παίκτη είναι τόσο λανθασμένη που δεν μπορείς να καταλάβεις τι γράφει επικοινώνησε με έναν moderator.

μην βλεπουμε μονο οτι θελουμε απο τους κανονες κ του παιχνιδιου κ του φορουμ....:)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Βρισκομαι εδω για να κραξω τους κανονες του παιχνιδιου σε τουτο το ιερο νημα και τους 2 υπευθυνους.

Ειμαι τεχνιτης και παιζω σε πολλα παιχνιδια στο νετ. Εχω και κatana.
Αλλα τετοια potato! πρωτη φορα ρε παιδια, τι γινεται με τους κανονες του παιχνιδιου;

Για να το κανω λιανα, εχω τσαρδι στην παραλια και οπως ειναι φυσικο εχω και ασυρματο νετ για να παιζω west. Επισης το αφηνω ανοιχτο για να τραβαω και πελατεια. Α, ναι, εχω και ενα ξεμπαρκο pc για να παιρνω τα δυευρα απο τα παιδακια.

Οπως ολοι κανετε, ετσι και γω εχω εναν κολλητο που ερχεται και μπαστακωνεται στο μαγαζι και σερφαρει τσαμπε. Επισης βαζει και κανα 2ωρο στο west.

Και που λετε, μια μερα τι βλεπω; Ενα μηνυμα απο admin. Φρικαρα ε;

Αποκλεισμός περιορισμένου χρονικού διαστήματος

Έχεις αποκλειστεί Σήμερα η ώρα 4:01 μ.μ..
Διάρκεια7 μέρες 0 ώρες

Grund: Σε έλεγχο που έγινε, διαπιστώθηκε συστηματική παραβίαση των κανόνων 1 και 2 που σχετίζεται με το λογαριασμό σας. Η ποινή σας είναι 7ήμερος αποκλεισμός. Μετά το τέλος της ποινής θα πρέπει: 1) Να σβήσετε τους πολλαπλούς λογαριασμούς σας 2) Να φροντίσετε ώστε να μην έχετε στην κατοχή σας στοιχεία σύνδεσης άλλων παικτών. Κάθε παίκτης έχει δικαίωμα να έχει ΜΟΝΟ ΕΝΑΝ λογαριασμό. Σε περίπτωση υποτροπής, ο αποκλεισμός σας θα είναι μόνιμος,ανεξάρτητα από το πότε θα γίνει ο έλεγχος.

» Παράπονα για τον αποκλεισμό του λογαριασμού (Παρακαλούμε βρες έναν καλό λόγο για να αφαιρεθεί ο αποκλεισμός.)

Μιλαμε εγινα χωμα, κατεβαζω 1 johny και αρχιζω να στελνω αιτηση υποστηριξης. Του λεω "φιλε, το και το, με πιανεις;"
Προφανως δεν με πιασε, αλλα με πηρε και μη σηκωσε. Με κραξε λιγο για τους κανονες κτλ.

πρωτον, λεει οτι εγω εχω διπλα acc, ξερω κανονες απο αλλους και αλλα τετοια κουλα. Ουτε ο greekbow man να ημουν!
Βεβαια ο φιλος admin μαλλον ειναι ξαδερφος της Μυριαμ και του Τζοσουα, γιατι δεν παιζει, μονο μαντης θα με πιανε στα πρασα!

υστερα, δεν φτανει το κραξιμο απο κεινον, με στελνει και αλλου! γραφειοκρατια ακομα και στο west. Ημαρτον!

Λοιπον για να μην σας κουραζω φιλοι γιατι αυτα τα πραγματα μονο σοβαρα δεν ειναι (αντε να μαθετε να παιζετε κανονικα, μπορει να σας λιωνω στις μονομαχιες αλλα αυτος δεν ειναι λογος να με κανετε αναφορα, δειλοι!)

Οι κανονες ειναι ξεκαθαροι, απο εναν λογαριασμο ο καθενας, ομορφα και νοικοκυρεμενα. Σαν την τραπεζα πειραιως ενα πραμα. Ειμαι και 33 χρονων. Θες ταυτοτητα;

Στις φυλετικες μαχες καλα περναγα. ειχα μοιρασμενη συνδεση και ολα τζι τζι, υποαναπτυκτοι! καντε κανα update της προκοπης, που πρεπει να απολογουμαστε κιολας!

Με αυτα και με αυτα, εχασα την δευτερα μου. Με πηγατε πολυ πισω, μπραβο! το μπαν θα βγει την τριτη. αρα θα ξαναχασω την δευτερα, αρα το σπαθι του χερναντο θα το παρω σε 3 βδομαδες!!! ειστε ακατανομαστοι! Εγω παιζω τιμια και δεν εχω να φοβηθω τιποτα. Στραπερος ουρανος, Κλινεξ δεν φοβαται, τα ακουτε;!

Εχω και στοιχεια! διαλογους και ηχογραφημενες συνομιλιες, γκε γκε;

ΚΑΛΕΣ ΜΑΧΕΣ ΣΕ ΟΛΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ


Ελευθερη μεταφραση by foxakos@tsoliades
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
δεν περιμενα τιποτα λιγοτερο απο εναν πρωην moderator της (μιδενικης) εμβελειας του φοξ 0.0
 

DeletedUser

Guest
ξεχασες να αναφερεις οτι επεζε και η γιαγια του που και που απο το τσαρδι
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
darkfox έγραψες πάλι!
αχαχαχαχαχαχ
ακόμα γελάω!!!αχαχαχαχαχα:D:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
χαχαχαχα!!! καλό ;)... τέλος πάντων... φτάνει παιδιά!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή