Συζήτηση/Feedback Συζήτηση για την Ημέρα Αγίου Πατρικίου 2021

*El Profesor*

Παλαίμαχος
καλημέρα . αν γίνετε δεν ξέρω ποσο εύκολο είναι αυτό για τις μελλοντικές εκδήλωσης στα items που μπαίνουν όπως τα καινούρια ρούχα στο φόρουμ αναγράφεται μονο το μπόνους σετ και όχι τι μπόνους μπορεί να δίνουν τα ρούχα ξεχωριστά

θα ήτανε πολύ βοηθητικό παράδειγμα να ξέρουμε το μπόνους σετ το οποιο το αναγράφεται

αλλα θα ήτανε και πολύ βοηθητικό να αναγράφεται και τα μπόνους από τα αντικείμενα ξεχωριστά αν παράδειγμα κάποιο καπέλο η κάποιος ρουχισμός δίνει κάποιο μπόνους π.χ (5% εμπειρία )
 
Οταν ολοκληρωσουμε τα 290 χρυσα τριφυλλια και κλεισουμε τα 5 ρουχα απο τα 11 για φετος τα υπολοιπα τριφυλλια μπορουμε να τα παρουμε για την επομενη χρονια εφοσον ειμαστε καλα και παιζουμε ακομα;
 

Belle Bernice

Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
Τα Χρυσά Τριφύλλια δεν χάνονται μετά την λήξη της εκδήλωσης, αν αυτό εννοείς ;) Τουλάχιστον, έτσι πιστεύω εγώ, όπως και με τα χρυσά νομίσματα από πέρυσι. Οπότε θα μπορούσαμε, να κάτσουμε να μαζέψουμε όσα περισσότερα τριφύλλια μπορούμε για να τα έχουμε του χρόνου.
 

Belle Bernice

Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
καλημέρα . αν γίνετε δεν ξέρω ποσο εύκολο είναι αυτό για τις μελλοντικές εκδήλωσης στα items που μπαίνουν όπως τα καινούρια ρούχα στο φόρουμ αναγράφεται μονο το μπόνους σετ και όχι τι μπόνους μπορεί να δίνουν τα ρούχα ξεχωριστά

θα ήτανε πολύ βοηθητικό παράδειγμα να ξέρουμε το μπόνους σετ το οποιο το αναγράφεται

αλλα θα ήτανε και πολύ βοηθητικό να αναγράφεται και τα μπόνους από τα αντικείμενα ξεχωριστά αν παράδειγμα κάποιο καπέλο η κάποιος ρουχισμός δίνει κάποιο μπόνους π.χ (5% εμπειρία )

Συγγνώμη για την αργοπορία της απάντησης, δεν πατήθηκε το κουμπί για να στείλω το μήνυμα μάλλον την προηγούμενη φορά.
Θα ήταν ωραίο να γίνει αυτό, αλλά είναι λίγο δύσκολο (για εμένα προσωπικά) να ψάχνω στο σύστημα για αντικείμενα που "μπορεί" να έχουν μπόνους, και μετά να καταγράφω και το μπόνους του κάθε αντικειμένου. Είναι πολύ πιο εύκολο, όποιος ενδιαφέρετε για αυτήν την πληροφορία να περιμένει να δει τα αντικείμενα όταν μπουν στους σέρβερ ή να κάνει την αναζήτησή του στον beta κόσμο (μπορεί κάποιο μπόνους από εκεί να αλλάξει μέχρι να έρθει στους κανονικούς κόσμους, αλλά είναι ο πιο γρήγορος τρόπος για όποιον ενδιαφέρετε) ;)

Και ο κυριότερος λόγος που δεν θα ήθελα να το κάνω αυτό θα ήταν ότι επειδή θα κάθομαι να ψάχνω τα αντικείμενα πριν καν μπούνε στους σέρβερ να κάθομαι να κάνω και πίνακες με τα μπόνους, λόγο του OCD μου και αυτό το κάνει ήδη το site tw-calc και με πολύ πιο εύκολο τρόπο θέλω να πιστεύω. οπότε είναι τζάμπα διπλή δουλειά.
 
Κορυφή