Younger's revolver

  • Δημιουργός θέματος JokerThief
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser2737

Guest
υπαρχουν μια rumor κατα την οποια μια μυστικη αποστολη σε οδηγει στην επιλογη να διαλεξεις ενα απο ολα τα θρυλικα οπλα....:rolleyes:
 

DeletedUser3436

Guest
τελικα πρεπει να ειναι σιγουρα με τα τρια κλειδια.
αποδειξης:
Απομακρυνθηκε απο τα secret and rumored του weststats περιπου τον ιδιο καιρο που ανοιχτηκε το θεμα στο .net με το οτι βρεθηκε το 3ο κλειδι
Το Belle starr's Deringer μπηκε μαζι με την καινουργια εκδοση,αλλα για να κρατηθουν οι οισορωποιες στο παιχνιδι εβαλαν και το young's revolver αλλα και το Nat's machete το οποιο απομακρυνθηκε και αυτο απο τα secret and rumored.

Αυτη ειναι η σκεψη μου.Τι πιστευετε εσεις?
 

DeletedUser3328

Guest
να ρωτησω κατι,στη περιπτωση του σπαθιου του Ηernado
(οτι λεει πιο πριν,μπλα μπλα μπλα)
afou kaneis afta sou efanizetai mia krifi apostoli tin deutera 7.00-7.20 k' kaneis ta eksis:
ΛΟΙΠΟΝ
1Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ WAUPE DEN DINEIS TIPOTA K' SOY DINEI TO 3o σειμηωμα
2Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ BARMAN: ΔΙΝΕΙΣ 1,2,3, ΣΕΙΜΗΩΜΑΤΑ Κ' 1 ΦΤΙΑΡΙ Κ' ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΤΟ ΣΠΑΘΙ
3Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ WAUPE: ΔΙΝΕΙS ΤΟ ΣΠΑΘΙ ΤΟΥ HERNANDO ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Κ' ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ 500XP(DEN NOMIZO OTI TIN EXEI KANEI KANEIS AYTHN)
ΚΑΛΗ ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΦΙΛΕ!!!
Το εχει δοκιμασει να το κανει κανεις αυτο?(με τα εντονα γραμματα)
Μπορει να ξεκιναει με καινουργιες αποστολες,ωστε να παρεις καποιο αλλο θρυλικο οπλο(σημαδιου ισως)
 

DeletedUser

Guest
οχι παλυ παναγια μου 2 με 3 μερεσ τσακονομαστε για το belas star πιστολη οχι παλυ τα ιδα και για αυτο
 

DeletedUser3409

Guest
Ναι το έκανα και το έχω μετανιώσει http://forum.the-west.gr/showpost.php?p=60383&postcount=39 δεν ξέρω αν στο μέλλον βγει καμιά άλλη αποστολή που πρέπει να το έχεις κάνει αλλά προς το παρόν... δεν έχει βγει τίποτα... εκτός αν πρέπει να είναι κάποια συγκεκριμένη μέρα και ώρα να έχεις δοχείο νυκτός... κ.λ.π αλλά και να χει βγει δεν προλαβαίνω να ψάξω αν έχει συγκεκριμένες προϋποθέσεις και δεν έχω και την όρεξη!!!
 

DeletedUser3328

Guest
Ναι το έκανα και το έχω μετανιώσει http://forum.the-west.gr/showpost.php?p=60383&postcount=39 δεν ξέρω αν στο μέλλον βγει καμιά άλλη αποστολή που πρέπει να το έχεις κάνει αλλά προς το παρόν... δεν έχει βγει τίποτα... εκτός αν πρέπει να είναι κάποια συγκεκριμένη μέρα και ώρα να έχεις δοχείο νυκτός... κ.λ.π αλλά και να χει βγει δεν προλαβαίνω να ψάξω αν έχει συγκεκριμένες προϋποθέσεις και δεν έχω και την όρεξη!!!

ποοοο ρε φιλε στη θεση θα εδενα στο λαιμο μου μια πετρα και θα επεφτα απο κανα ουρανοξυστη:p
 

DeletedUser3436

Guest
γιατι?τοσο καλα οπλα υπαρχουν.εγω για παραδειγμα και να το βρω απλα θα το εχω για να δινει λιγο αξια στα αποθεματα μου ;)
 

DeletedUser3328

Guest
γιατι?τοσο καλα οπλα υπαρχουν.εγω για παραδειγμα και να το βρω απλα θα το εχω για να δινει λιγο αξια στα αποθεματα μου ;)

ξερεις καποιο καλυτερο απο 95-125 ζημια?
εκτος απο κατι ναπαλμ,βομβες ουρανιου και λοιπα?:p
 

DeletedUser3436

Guest
οχι απλα εγω χρησιμοποιω οπλα αποστασης
 

DeletedUser3328

Guest
αντε ειναι το Tashunka's Tomahawk 100-140 ζημια
αλλα αντε να το βρεις...:p
 

DeletedUser3436

Guest
τελικα πρεπει να ειναι σιγουρα με τα τρια κλειδια.
αποδειξης:
απομακρυνθηκε απο τα secret and rumored του weststats περιπου τον ιδιο καιρο που ανοιχτηκε το θεμα στο .net με το οτι βρεθηκε το 3ο κλειδι
το belle starr's deringer μπηκε μαζι με την καινουργια εκδοση,αλλα για να κρατηθουν οι οισορωποιες στο παιχνιδι εβαλαν και το young's revolver αλλα και το nat's machete το οποιο απομακρυνθηκε και αυτο απο τα secret and rumored.

αυτη ειναι η σκεψη μου.τι πιστευετε εσεις?

αυτα που ειπα δεν τα προσεξε κανεις?τζαμπα τα σκεφτηκα?
 
Κορυφή