Xarakthrismos oplwn

  • Δημιουργός θέματος JesseJames84
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
paidia parathrhsa oti ta opla monomaxias ston aggliko server xorizontai se melee (ksifh maxairia tsekouria klp) kai ranged (pistolia karampines sfentones klp) sto diko mas server omos h metafrash exei ginei se ola kai mellee kai ranged ws grothia... px oplo monomaxias grothia leei se ola ta opla..

emena h aporia mou einai: alvanoi kanane th metafrash??? eleos allaxte to...
 

DeletedUser

Guest
πρώτον ξέρω αλβανούς που μιλάνε πολύ καλύτερα αγγλικά από πολλούς έλληνες.δεύτερον,δεν είναι και τόσο πρόβλημα γιατί μπορείς να το σιμπεράνεις και μόνο σου αυτό.θέλω να πω υπάρχουν πολύ πιο συμαντικά θέματα που πρέπει να φτιαχτούν.επίσης αν δεν είσαι σιγουρος μπορείς να δεις στο "μονομαχία" πια από τις δυο ικανότητες για όπλα είναι με χρώμα.
 

DeletedUser

Guest
General έχεις μόνο εν μέρει δίκιο.
Η μετάφραση όμως των αντικειμένων-όπλων-ρούχων είναι το λιγότερο απελπιστική!!!

Δεν γίνεται να έχω στην αποθήκη μου έναν μπλε σκούφο και το παιχνίδι να θέλει να με πείσει σώνει και καλά ότι είναι μπλε γραβάτα :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Άσε που ό,τι φαίνεται για σκούφος μεταφράστηκε σαν μπερές και ό,τι φαίνεται σαν μπερές μεταφρτάστηκε σαν σκούφος :p
 

DeletedUser

Guest
xaxaxaxaxa.Ναι έχω ξαναδεί που το αναφέρεις.Εντάξει εντάξει η μετάφραση είναι άθλια αλλά είναι και λειτουργικό το ζήτημα.:D:DΌπως αυτό με τις ντομάτες-τομάτες:D:D
 

DeletedUser

Guest
θέλω να βρω κανέναν καλύτερο σκούφο να τον πουλήσω αυτόν τον μπλε γιατί με μπερδεύει και συνέχεια πάω να τον βάλω στο λαιμό μου :p
 

DeletedUser

Guest
αφου δεν φοραμε τον γαιδαρο στο κεφαλι η....:eek:
παλι καλα :)
 

DeletedUser

Guest
πρώτον ξέρω αλβανούς που μιλάνε πολύ καλύτερα αγγλικά από πολλούς έλληνες.δεύτερον,δεν είναι και τόσο πρόβλημα γιατί μπορείς να το σιμπεράνεις και μόνο σου αυτό.θέλω να πω υπάρχουν πολύ πιο συμαντικά θέματα που πρέπει να φτιαχτούν.επίσης αν δεν είσαι σιγουρος μπορείς να δεις στο "μονομαχία" πια από τις δυο ικανότητες για όπλα είναι με χρώμα.

Θα συμφωνήσω ότι υπάρχουν αλβανοί που μιλούν καλύτερα αγγλικά από τον μέσο όρο των Ελλήνων... Αλλά πάνω απ' όλα η μητρική μας γλώσσα!!!!

Τώρα "συμαντικό" τι θα πει;;;

Αυτό που είναι μαζί με κάτι μαντικό < συν + μαντικό ;;; :confused::confused: :p:p
 

DeletedUser280

Guest
Θα συμφωνήσω ότι υπάρχουν αλβανοί που μιλούν καλύτερα αγγλικά από τον μέσο όρο των Ελλήνων... Αλλά πάνω απ' όλα η μητρική μας γλώσσα!!!!

Τώρα "συμαντικό" τι θα πει;;;

Αυτό που είναι μαζί με κάτι μαντικό < συν + μαντικό ;;; :confused::confused: :p:p

εβγε νεε μου
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή