www.tw-db.info

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3157
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser5084

Guest
Δουλέυει και στα Ελληνικα!

Speechless :cns

Εκπληκτική ταχύτητα! Μπράβο για τη δουλειά σου SfaGeas, δουλεύει άρτια. Αν παρατηρήσω κάτι που λείπει ή θέλει βελτίωση θα σου πω.

Παρεμπιπτόντως, οποίος έχει συμπληρώσει το σετ συλλέκτη, δεν θα του εμφανίσει την επιλογή «Αντικείμενα για το σετ συλλέκτη». Μπορεί όμως να χρησιμοποιήσει όλες τις υπόλοιπες λειτουργιές του script κανονικά
 

DeletedUser

Guest
Ευχαριστούμε για το scriptaki, θα μου φανεί πολύ χρήσιμο.
 

DeletedUser

Guest
Όντως πολύ καλό το σκριπτάκι Nagual.
Και για να δεις πόσο γρήγορο πιστόλι είμαι πάρε και η ελληνική μετάφραση! Μπαμ μπαμ.. :))

Τσεκάρετέ τη και αν λείπει κάτι ή βρείτε κάτι λάθος μεταφρασμένο ενημερώστε να το αλλάξω.

Εμένα γιατί βγαίνει στα Αγγλικά; :blk
 

DeletedUser5084

Guest
Αλλαγη γλώσσας σε Ελληνικά

Εμένα γιατί βγαίνει στα Αγγλικά; :blk

Εφόσον έχεις εγκαταστήσει το script, στα δεξιά της οθόνης σου, εμφανίζεται μια μπάρα. Περνώντας τον κέρσορα πάνω από το πρώτο εικονίδιο (μοιάζει με τετράδιο) σου εμφανίζει ορισμένες επιλογές, μεταξύ των οποίων και «Ρυθμίσεις». Κλικαρε εκεί και άλλαξε τη γλώσσα σε Ελληνικά.
 

DeletedUser3157

Guest
Τις τελευταίες μέρες μπορεί να σας εμφάνισε ένα μήνυμα το Google Chrome ότι δεν δέχεται πλέον script που δεν είναι καταχωρημένα στην αρχειοθέτηση τους και άλλες τέτοιες μπούρδες. Θα σας απενεργοποιήσει το σκριπτ για το tw-db.info.

Αυτό που μπορείτε να κάνετε είναι να διαγράψετε το σκριπτ και να πάτε στο σαιτ και να το ξανά κατεβάσετε. Με ένα απλό drag and drop ρίξτε το πάλι στα extensions και θα δουλέψει και πάλι!
 

DeletedUser3157

Guest
Δυστυχώς η λύση μου δεν είναι μόνιμη, κάθε φορά το διαγράφει. Μου είπαν για το tampermonkey στην chrome αλλά δεν ξέρω πως δουλεύει ακριβώς. Αν ξέρει κάποιος ας βοηθήσει!
 

DeletedUser4356

Guest
Το ίδιο πρόβλημα είχα συναντήσει κι εγώ, συν του ότι η σελίδα με τα scripts δεν δουλεύει σωστά ώστε να τα ξαναβρεις πάλι και να τα ξανά εγκαταστήσεις.

Το tamper monkey βοηθάει ώστε να μην σβήνονται τα scripts και να είναι λειτουργικά.

Θα το βρεις με μια απλή αναζήτηση στο chrome store.

H εγκατάσταση των scripts γίνεται πλέον αυτόματα χωρίς την διαδικασία του drag n' drop (αρκετά βολικό) και πλέον με κάθε install αποθηκεύονται κατευθείαν μέσα στο tamper monkey (και όχι στα "Εργαλεία-Επεκτάσεις")

Από κει πλέον μπορείς να ενεργοποιείς ή να απενεργοποιείς τα scripts κατά πως σε βολεύει.

http://screencast.com/t/jn3rf7Zzq

ΥΓ: Οι διαχειριστές ας είναι ελαστικοί με αυτά τα βοηθήματα διότι χωρίς αυτά οι μισοί και βάλε παίκτες θα το είχαν παρατήσει το παιχνίδι. Είναι πολύ πιο νοικοκυρεμένες οι αποστολές, τα ρούχα που σου υποδεικνύει για κάθε δουλειά είναι πολύ πιο σωστά από την "Ενδυση δουλειάς" στο ingame, μπορείς να βρεις άμεσα τα υλικά που θες για το κραφτ όταν έχεις να κάνεις με πολλά αντικείμενα για να βγάλεις μια δημιουργία....και άλλα πολλά.
 
Κορυφή