weststats

  • Δημιουργός θέματος F-459
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
παρακαλω πολυ
θα ηθελα να παραθεσω κατι που μου συμβαινει εδω και μια εβδομαδα
και θα ηθελα την γνωμη σας και αν συμβαινει και σε εσας???
* ενω κανω αναβαθμιση στις ικανοτητεσ μου την περνει κανονικα
την αναβαθμιση......
με το που παω να κανω αναβαθμιση στα αποθεματα
δειχνει να φορτωνει αλλα να μην την περνει την αναβαθμιση στο τελος...
δεν νομιζω να κανω κατι λαθος
μιας και ειμαι απο τουσ παλιους παικτες
μηπως υπαρχει καμια καινουργια version και δεν το εχω παρει χαμπαρι????
παρακαλω πολυ την βοηθεια σας
να περνατε καλα
:):)f-459:):)
 

DeletedUser

Guest
Δεν ξέρω τι σου συμβαίνει φίλε μου.Δοκίμασε όμως να αλάξεις browser ή να βάλεις αυτό που λέει στο west stats import everything.Αυτό περνάει και τις ικανότητες και τα αντικείμενα:D
 

DeletedUser

Guest
παρακαλω πολυ
θα ηθελα να παραθεσω κατι που μου συμβαινει εδω και μια εβδομαδα
και θα ηθελα την γνωμη σας και αν συμβαινει και σε εσας???
* ενω κανω αναβαθμιση στις ικανοτητεσ μου την περνει κανονικα
την αναβαθμιση......
με το που παω να κανω αναβαθμιση στα αποθεματα
δειχνει να φορτωνει αλλα να μην την περνει την αναβαθμιση στο τελος...
δεν νομιζω να κανω κατι λαθος
μιας και ειμαι απο τουσ παλιους παικτες
μηπως υπαρχει καμια καινουργια version και δεν το εχω παρει χαμπαρι????
παρακαλω πολυ την βοηθεια σας
να περνατε καλα
f-459:):)


Υπάρχει ένα θέμα αν τα αντικείμενα σου είναι περισσότερα από 300 νομίζω. Εκεί κολλάει και δεν μπορεί να τα επεξεργαστεί. Όσο για τις νεώτερες εκδόσεις, δεν χρειάζεται να ψάχνεις, αναβαθμίζεται αυτόματα... :):cool:
 

DeletedUser

Guest
Όπως το είπε ο Harlan, αν έχεις πάνω από 300 αντικείμενα στα αποθέματα σου δεν τα φορτώνει...
 

DeletedUser

Guest
δεν ειναι ουτε τα αντικείμενα μου γιατι εχω μονο (59)
ωw broser χρεισιμοποιω το firefox
ΚΑΙ εξακολουθει να μου το κανει αν και εχω δοκιμασει τους περισσοτερους
ΜΗΠΩΣ ειμαι "γκαντεμο"
ευχαριστω για το ενδιαφερον
ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΛΑ
:):) F-459:):)
 

DeletedUser1003

Guest
Αν έχεις τον Firefox "καθαρό" δεν παίζει να σου κάνει αυτό που λες. Αλλά είμαι σίγουρος ότι το PC σου είναι αυτό που φταίει και τίποτα άλλο.

Τι scripts / addons / themes κτλ έχεις φορτωμένο στον FF ? Χαμός γίνεται ε ? ;)
 

DeletedUser

Guest
δεν ειναι ουτε τα αντικείμενα μου γιατι εχω μονο (59)
ωw broser χρεισιμοποιω το firefox
ΚΑΙ εξακολουθει να μου το κανει αν και εχω δοκιμασει τους περισσοτερους
ΜΗΠΩΣ ειμαι "γκαντεμο"
ευχαριστω για το ενδιαφερον
ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΛΑ
:):) F-459:):)

59, αλλά οχι μόνο τα ρούχα, αλλά και αυτά τα πραγματα που περνεις απο εργασείες, δλδ απο την εργασια συλλογη καπνου πες εχεις 4 φυλλα..πρεπει να μετρισεις και το ποσο ποθ εχεις στιβαγμένο το καθε προιόν..υπάρχει ένα script στο weststats που μετράς τα αποθέματά σου..βασικα οταν τα περασεις σου τα μετραει αυτοματα και σου λέει ποσα ειναι και ποσα κοστιζουν οταν τα πουλησεις
 

DeletedUser

Guest
Έχω περίπου το ίδιο πρόβλημα.Εμένα μου κολλάει το weststats όταν είναι να φορτώσει τις εικόνες από τα αντικείμενα,δεν κάνει load τη σελίδα.Έχω δοκιμάσει με 2 laptop αλλά με το ίδιο router και συμβαίνει το ίδιο και στα 2.Όμως όταν με τα 2 ίδια laptop συνδεθώ από κάπου με ασύρματο δίκτυο δεν μου παρουσιάζει κανένα πρόβλημα.Οπότε κατέληξα στο συμπέρασμα ότι φταίει το router μου.Εσύ είχες πάντα αυτό το πρόβλημα,άλλαξες μήπως router και δημιουργήθηκε?
 

DeletedUser1375

Guest
λογικα φταιει το pc
το παθαίνει και σε αλλα παιχνίδια αυτο;
 

DeletedUser

Guest
Έχω περίπου το ίδιο πρόβλημα.Εμένα μου κολλάει το weststats όταν είναι να φορτώσει τις εικόνες από τα αντικείμενα,δεν κάνει load τη σελίδα.Έχω δοκιμάσει με 2 laptop αλλά με το ίδιο router και συμβαίνει το ίδιο και στα 2.Όμως όταν με τα 2 ίδια laptop συνδεθώ από κάπου με ασύρματο δίκτυο δεν μου παρουσιάζει κανένα πρόβλημα.Οπότε κατέληξα στο συμπέρασμα ότι φταίει το router μου.Εσύ είχες πάντα αυτό το πρόβλημα,άλλαξες μήπως router και δημιουργήθηκε?

Το router αποκλείεται να φταίει. Εκτος αν έχεις πολύ χαμηλή σύνδεση , κάτι που δεν νομίζω γιατί στις μέρες μας όλοι έχουμε γρηγορη σύνδεση.

Λογικά σου λείπει κάποιο πρόγραμμα και στους δυο υπολογιστές.
 

DeletedUser

Guest
Το router αποκλείεται να φταίει. Εκτος αν έχεις πολύ χαμηλή σύνδεση , κάτι που δεν νομίζω γιατί στις μέρες μας όλοι έχουμε γρηγορη σύνδεση.

Λογικά σου λείπει κάποιο πρόγραμμα και στους δυο υπολογιστές.

Δε νομίζω να είναι από κάποιο προγραμμα γιατί όπως γράφω στα 2 ίδια laptop που έχουν πρόβλημα μόνο στο weststats,αν συνδεθώ με ασύρματο δίκτυο ή από router σε σπίτι φίλου δουλεύει κανονικά!Ταχύτητα έχω 2Mbps.Και το θέμα είναι ότι κολλάει μόνο όταν έιναι να ανοίξει τις σελίδες που έχουν εικόνες από αντικείμενα του παιχνιδιού.Πχ όταν πάω να ανοίξω τη σελίδα του ράφτη,μπακάλικο ή όταν πατάω να δώ όλα τα όπλα του παιχνιδιού του παιχνιδιού ή όταν πάω να εισάγω τα αποθέματα μου.Αν όμως κάνω εισαγωγή όλων που δεν δείχνει εικόνα με τα αποθέματα και μετά υπολογιστή εργασιών λειτουργεί κανονικά.
 

DeletedUser

Guest
Δε νομίζω να είναι από κάποιο προγραμμα γιατί όπως γράφω στα 2 ίδια laptop που έχουν πρόβλημα μόνο στο weststats,αν συνδεθώ με ασύρματο δίκτυο ή από router σε σπίτι φίλου δουλεύει κανονικά!Ταχύτητα έχω 2Mbps.Και το θέμα είναι ότι κολλάει μόνο όταν έιναι να ανοίξει τις σελίδες που έχουν εικόνες από αντικείμενα του παιχνιδιού.Πχ όταν πάω να ανοίξω τη σελίδα του ράφτη,μπακάλικο ή όταν πατάω να δώ όλα τα όπλα του παιχνιδιού του παιχνιδιού ή όταν πάω να εισάγω τα αποθέματα μου.Αν όμως κάνω εισαγωγή όλων που δεν δείχνει εικόνα με τα αποθέματα και μετά υπολογιστή εργασιών λειτουργεί κανονικά.

Ακόμα πιστεύω οτι λείπει κάποιο πρόγραμμα απο τους υπολογιστές σου... Έχεις δοκιμάσει με το λαπ-τοπ σε άλλη σύνδεση??Αν και αποκλειω το να φταίει το ρούτερ σου.

Η ταχύτητα σου είναι μια χαρά. Τι browser χρησιμοποιεις??
 

DeletedUser

Guest
Ναι και με τα 2 laptop μου σε σπίτι φίλου με διαφορετικό router από το δικό μου (άλλη μάρκα) και με ασύρματη σύνδεση και δουλεύει και στις 2 περιπτωσεις κανονικά η σελίδα!Browser χρησιμοποιώ Firefox,αλλά δοκίμασα και με Google Chrome, και Opera και με Explorer και πάλι τα ίδια.Εντάξει δεν έγινε και τίποτα απλά το ανέφερα και για τον φίλο που έκανε το Θέμα και έχει και αυτός περίπου ίδιο πρόβλημα να δω αν υπάρχει περίπτωση να είναι το router του.Κι εμένα πάντως εντελώς άκυρο μου φαίνεται να είναι αυτό το πρόβλημα αλλά είναι το μόνο που έχει απομείνει να σκέφτομαι.
 

DeletedUser

Guest
ναι και με τα 2 laptop μου σε σπίτι φίλου με διαφορετικό router από το δικό μου (άλλη μάρκα) και με ασύρματη σύνδεση και δουλεύει και στις 2 περιπτωσεις κανονικά η σελίδα!browser χρησιμοποιώ firefox,αλλά δοκίμασα και με google chrome, και opera και με explorer και πάλι τα ίδια.εντάξει δεν έγινε και τίποτα απλά το ανέφερα και για τον φίλο που έκανε το θέμα και έχει και αυτός περίπου ίδιο πρόβλημα να δω αν υπάρχει περίπτωση να είναι το router του.κι εμένα πάντως εντελώς άκυρο μου φαίνεται να είναι αυτό το πρόβλημα αλλά είναι το μόνο που έχει απομείνει να σκέφτομαι.

τι να πω... δεν ξερω......ας απαντήσει κάποιος που είναι προγραμματιστής ή κάτι τέτοιο που ξέρει περισσότερα...


υ.γ. : F-459 = κοπέλα ;)
 

DeletedUser

Guest
ισως ειναι προβλημα με το σαιτ
εμενα μια χαρα μου τα φορτωσε παντως χτες
 

DeletedUser482

Guest
παρακαλω πολυ
θα ηθελα να παραθεσω κατι που μου συμβαινει εδω και μια εβδομαδα
και θα ηθελα την γνωμη σας και αν συμβαινει και σε εσας???
* ενω κανω αναβαθμιση στις ικανοτητεσ μου την περνει κανονικα
την αναβαθμιση......
με το που παω να κανω αναβαθμιση στα αποθεματα
δειχνει να φορτωνει αλλα να μην την περνει την αναβαθμιση στο τελος...
δεν νομιζω να κανω κατι λαθος
μιας και ειμαι απο τουσ παλιους παικτες
μηπως υπαρχει καμια καινουργια version και δεν το εχω παρει χαμπαρι????
παρακαλω πολυ την βοηθεια σας
να περνατε καλα
:):)f-459:):)

Είχα το ιδιο πρόβλημα και λυθηκε ως εξής :
Είχα ανοιχτά τα αποθέματα και εκανα import everything.

Δοκίμασέ το και ισως αυτό σε βοηθήσει.

Και προσοχή πάνω δεξιά να είσαι στον κόσμο World 1 (GR) και να έχεις συνδεθεί
 

DeletedUser

Guest
ευχαριστω ολους για την προσπαθεια να με βοηθεισετε...
το πρβλημα μου λυθηκε εντελος τυχαια...
αλλαξα το firefox ΜΕ opera
και ουτε κολαει...και τα τρεχει κατευθειαν
ΚΑΙ ΠΑΛΙ
εσας ευχαριστω ολους για την προσπαθεια στην επιλυση του προβληματος μου
ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΛΑ
:):)F-459:):)
_________________________
απο μενα παντος μπορει να κλεισει..........
 

DeletedUser

Guest
Μάλλον είχες στουμπώσει τον firefox με πολλά script-άκια. Και με μια επανεγκατάσταση του firefox θα λυνόταν το πρόβλημά σου.
 
Κορυφή