westcalc.info - υπολογιστής εργασιών και ρούχων μάχης οχυρών.

DeletedUser

Guest
Μπορεί να μπει επιλογή να υπολογίζει όλα τα ρούχα γενικά? Θα ήταν πολύ πιο εύκολο από το να ψάχνω δεκάδες μαγαζιά... τόσες ζώνες κι παντελόνια... άσε που αυτά τα δύο δεν τα βγάζει 2 από κάθε τύπο όπως τα ρούχα, καπέλα κτλ... λόγω αυτού σχεδόν κάθε μαγαζί θα έχει διαφορετικά items δλδ θα χρειαστεί τουλάχιστον 50 τυχαία μαγαζιά για να τα καλύψει όλα!

δεν ξερω αν ειναι αναγκη να τα καλυψεις ολα,πχ τα χαμηλης τιμης(αρα και χαμηλου ποσου εξτρα ιδιοτητων) δεν θα χρειαστει σε πολλους να τα συμπεριλαβουν.
 

DeletedUser

Guest
Μμμμμμμ.... μάλλον θα πρέπει να ξαναπιάσεις δουλειά μιας και προστέθηκαν οι ζώνες και τα παντελόνια σε μερικά από τα sets ρούχων.....
 

DeletedUser2571

Guest
ξερει καποιος πως γινεται ανακτηση κωδικου στο West Stats?
πηγα να το χρησιμοποιησω μετα απο πολυ καιρο, και δεν θυμαμαι τον κωδικο μου...
 

melenmaria

Μέλος
και να τον βρεις τσαμπα θα παει... εντελως αν(εν)ημερωτο...
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser2571

Guest
πιο πολυ για κοινοποιηση αποθεματων το θελω και για προιοντα πολεων...
ξερω πως ειναι αν(εν)ημερωτο. :p :p :p
 

DeletedUser

Guest
φτιαξε ενα καινουριο προφιλ με νεο ονομα και κωδικο,να μη ψαχνεσε
 

DeletedUser

Guest
δεν δουλεύει...

Ξέρει κανείς γτ δεν δουλεύει το σκριπτ:sad??? Μέχρι πριν λίγο καιρό το έτρεχα κανονικά (έχω google chrome) αλλά τώρα δεν το παίρνει σαν εντολή και κάνει αναζήτηση την φράση που ακολουθεί μετά την λέξη javascript...Αν έχει κάποιος εξήγηση ας μου πει
 

DeletedUser

Guest
Μου το κανει με ολα τα σκριπτς ο chrome, βαλε τον γκοτζιλα.
 

DeletedUser5064

Guest
Για να δουλέψει αφού το κάνεις επικόλληση γράψε με το χέρι μπροστα javascript: ή φτιάξε το σαν bookmark
 

DeletedUser

Guest
thanks

Ευχαριστώ πολύ! :lf δοκίμασα όπως το είπες και λειτουργεί, :w και πρόσεξα οτι έχεις απαντήσει εδώ και καιρό...:w
 
Κορυφή