'West Wind 1'

  • Δημιουργός θέματος Jean32
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Η ΠΟΛΗ μας έχει κενές θέσεις.

Δυστυχώς όμως δεν έχει διάθεση να δεχτεί άτομα που δεν θέλουν να χαρούν το παιχνίδι ως έχει.

Όποιος ψάχνει πρώτα για μια όμορφη και διασκεδαστική παρέα αλλά έχει και το Μικρόβιο της ΜΟΝΟΜΑΧΙΑΣ μέσα του ας μου στείλει
ingame μήνυμα.

Χρειάζονται ενεργά άτομα με διάθεση για το παιχνίδι!!!

<<<< Respect >>>>
 

DeletedUser

Guest
ωραια υπογραφη αν κ μου θυμιζει λιγο χυμο Motion εχετε κ τον τσαλικη στην πολη? θετικη ενεργεια ftw
 

DeletedUser3157

Guest
Η πρώτη πόλη στον κόσμο 2 άνοιξε τις πόρτες της και πάλι και είναι έτοιμη να δεκτεί νέα μέλη από επίπεδο 10 μέχρι 99.
Όποιος ενδιαφέρετε να στέιλει μήνυμα στο toargopistoli η στην takanola.
 

DeletedUser

Guest
παιδιά έχω την εντύπωση πως πρέπει να ενημερώσετε το προφίλ της πόλης σας γιατί κάπου 4-5 σειρά γράφει "αιώνια πόλη" και όχι ww 1
 

DeletedUser

Guest
αφου δεν υπαρχουν στο κοσμο2 παιχτες με επιπεδο 99,
πως θα τους δεχτειται εσεις?
 

DeletedUser

Guest
97

έχει 97 επίπεδο, αλλά εκεί κολλάς;;;
οι κόσμοι 1 και 2 δεν δουλεύουν πια έχουν ξεφτίσει ακόμα και ο κόσμος 3 έχει χάσει εκείνη την αίγλη που είχε.
μόνο ο κόσμος 4 αξίζει πλέον να παίζεις, και αυτός μέχρι να ανοίξει ο κόσμος 5.
μην περιμένετε άτομα για να γίνει η πόλη 50/50 άντε να βρείτε 4-5 άτομα.
 

DeletedUser735

Guest
έχει 97 επίπεδο, αλλά εκεί κολλάς;;;
οι κόσμοι 1 και 2 δεν δουλεύουν πια έχουν ξεφτίσει ακόμα και ο κόσμος 3 έχει χάσει εκείνη την αίγλη που είχε.
μόνο ο κόσμος 4 αξίζει πλέον να παίζεις, και αυτός μέχρι να ανοίξει ο κόσμος 5.
μην περιμένετε άτομα για να γίνει η πόλη 50/50 άντε να βρείτε 4-5 άτομα.

παιζεις κ1 και λες οτι εχει ξεφτισει? :confused:

ο πιο σοβαρος κοσμος ειναι σε ολα τα επιπεδα,εκτος αν εισαι νουμπας και το μονο που χαιρεσει απο το παιχνιδι ειναι να τερματισεις πρωτος την πολη σου
 

DeletedUser

Guest
παιδιά έχω την εντύπωση πως πρέπει να ενημερώσετε το προφίλ της πόλης σας γιατί κάπου 4-5 σειρά γράφει "αιώνια πόλη" και όχι ww 1

N00b Speaking...
Αν και δεν νομιζω να καταφερετε να βρειτε πολλους εθελοντες παιδια...
Καλη Τυχη!!
 

DeletedUser735

Guest
ο κ1 μεχρι τωρα ειναι ο μονος σοβαρος κοσμος γιατι εχουν διαμορφωθει μεγαλες οικογενειες,με σοβαρες διοικησεις που κανουν μαχες οχυρων με καποιους κανονες!

για να καταλαβετε που υπαρχει καλητερο επιπεδο παιχτων δειτε μια μαχη στον κ1 και μια στον κ2 ή στον κ3 ή στον κ4.
ειναι η μερα με την νυχτα.

ο ελληνικος κ1 μπορει να ειναι απο τους λιγους κοσμους παγκοσμιος που γινονται τοσο ποιοτικες μαχες και εχουμε συνεχεια εναλλαγες στα οχυρα.

μπειτε να δειτε μια μαχη στον κ1 του net και θα καταλαβετε τι εννοω.

για αυτους τους λογους,αλλα και περισσοτερους,ο κ1 ειναι χαλαρα ο καλητερος κοσμος.
 

DeletedUser3157

Guest
Δεν υπάρχει πρόβλημα, κάντε εδώ την συζήτηση. :)
Στον κόσμο 1 έπαιξα πολύ λίγο - κάνα μήνα πριν αρχίσει ο 2, αλλά η αλήθεια είναι ότι στον κόσμο 1 φαίνονται πιο δεμένοι αυτοί που έμειναν. Τώρα είμαι και στον 4.

Όσο γερνάει ένας κόσμος τόσο λιγότεροι μένουν μέσα, έτσι ανοίγουν καινούργοι. Το θέμα είναι πως ανοίγουν πολύ νωρίς. Η innogames έχει τακτική να ανοίγει νωρίς τους νέους κόσμους σε όλα της τα παιχνίδια γιατί ο στόχος της δεν είναι να ευχαριστήσει τους λίγους αλλά να προσελκύσει τους πολλούς.

Όπως και να έχει, ο πρώτος κόσμος του καθενός είναι ο καλύτερος για αυτόν.

Για αυτό έρχεται και το θέμα με την πόλη μου, περισσότερο δεν ψάχνουμε μεγάλους παίκτες γιατί γνωρίζουμε πως είναι δύσκολο να φύγουν από μια πόλη που είναι τόσους μήνες αλλά....δεν υπάρχουν πλέον μικροί, και γιατί να υπάρχουν, κάποιος που θέλει να παίξει δεν θα έρθει να γραφτεί στον 2.

Για να δώσω κίνητρα όμως....

1. ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΕΙ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΑΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΛΕΦΤΑ ΠΟΤΕ
2. ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΑΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΔΗΓΟΙ ΓΙΑ ΣΤΗΣΙΜΟ ΜΟΝΟΜΑΧΟΥ
3. ΟΙ ΚΑΤΟΙΚΟΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΝ ΣΕ 10 ΟΧΥΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΠΕΚΤΑΣΗ ΤΟΥ ΧΑΡΤΗ!!
4. ΔΙΝΟΝΤΑΙ ΟΔΗΓΟΙ ΣΤΟΥΣ ΤΥΧΩΔΙΩΚΤΕΣ ΓΙΑ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ
5. ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΕ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΕΙΣ ΓΙΑ ΑΓΟΡΕΣ.
6. ΧΑΒΑΛΕΣ
7. κτλ κτλ :cool:
 

DeletedUser

Guest
εγω πιστευω οτι ο κοσμος 2 εχει ακομα ενδιαφερον ο κοσμος 1 δεν νομιζω και τοσο
 

DeletedUser

Guest
Θα παρακαλούσα έναν MOD να ξεκαθαρίσει λίγο την κατάσταση εδώ μέσα.

ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΤΟ ΑΝΟΙΞΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΟΝ ΣΚΟΠΟ.

Εδώ βλέπω ότι το έχουν κάνει post spamming και θα έλεγα να το κλειδώσετε για να ανοίξουμε νέο καθαρό post .

Ευχαριστώ και ζητώ συγνώμη από τα παιδιά που spamm-άρουν σε λάθος ποστ.
 

DeletedUser

Guest
θα παρακαλούσα έναν mod να ξεκαθαρίσει λίγο την κατάσταση εδώ μέσα.

το θεμα μασ το ανοιξαμε για αλλον σκοπο.

εδώ βλέπω ότι το έχουν κάνει post spamming και θα έλεγα να το κλειδώσετε για να ανοίξουμε νέο καθαρό post .

ευχαριστώ και ζητώ συγνώμη από τα παιδιά που spamm-άρουν σε λάθος ποστ.

+ 1 απο μενα πες τα δικε μου το εχουν παραξυλωσει αυτοι οι παλιοσπαμμερς
 

DeletedUser3409

Guest
+ 1 απο μενα πες τα δικε μου το εχουν παραξυλωσει αυτοι οι παλιοσπαμμερς
είναι χαζό να κάνετε σπάμ εδώ αν θέλετε ελάτε στο μένουμε σαλιάρηδες εμάς δε μας πειράζει.... στον κόσμο 1 είναι μην ψάχνετε εδώ
 

DeletedUser

Guest
"κυριε" αραμπ σαν μελος της πολης σας θα σε παρακαλουσα να μην εμποδιζεις την στρατολογηση αλλων πολεων σε οποιο κοσμο κ να ειναι αν θες ατομα μπορεις να ανοιξεις η να γραψεις στο δικο σου θεμα.
 
Κορυφή