West kai moundial - maxeσ οχυρων την ωρα των αγωνων???? ναι η οχι ?

  • Δημιουργός θέματος nikosf7
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
καλησπερα καινουργιοσ στα μερη σασ!!!εγω λεω να μην κανουμε καθολου μαχεσ...εδω δεν μασ φτανει ενα 24ωρο για μπανιο καφε δουλεια ποτα θα χετε καιλλη σκοτουρα?εγω το καλοκαιρι 8α ειμαι οφ αρα τα κλαψα τα οχυρα τησ πολησ μου....:(
 

DeletedUser2490

Guest
καλησπερα καινουργιοσ στα μερη σασ!!!εγω λεω να μην κανουμε καθολου μαχεσ...εδω δεν μασ φτανει ενα 24ωρο για μπανιο καφε δουλεια ποτα θα χετε καιλλη σκοτουρα?εγω το καλοκαιρι 8α ειμαι οφ αρα τα κλαψα τα οχυρα τησ πολησ μου....:(

νησάκια δε μου ήθελες;;;
καλά να πάθεις!!!
χαχαχαχαχαχα

θείο νίκο... εγώ δε θα ήθελα να έχει μουντιάλ και να έχουμε μάχες συγχρόνως, αλλά εδώ η βάγια έχει κι ένα δίκιο...
δε μπορούμε να τα έχουμε όλα... όποιος θέλει και μάχες και μπάλα, ας βάλει τον υπολογιστή μπροστά στην τηλεόραση...
(δυστυχώ... :()
 

DeletedUser3436

Guest
υπαρχει και το ellinarastv μην το ξεχνατε.BTW τι ενοεις ΟΧΙ ΜΟΥΝΤΙΑΛ :eek::eek: καθε 4 χρονια γινετε και εσυ δεν το θες?
 

DeletedUser2677

Guest
δεν ξερω τι θα κανετε εσεις.
δειτε μουντιαλ.
πηγαινετε για μπανιο.
καντε βολτες στα σοκακια κ τις παραλιες.
εγω καθε βραδυ ολο το καλοκαιρι θα ειμαι στο λαπ τοπ
κ θα ανασκαβω το τσεκουρι.
ολα τα οχυρα μονη μου θα τα παρω.
αλλα μην μου κλαιγεστε τον σεπτεμβρη.:p
 

DeletedUser

Guest
παρτε τα ο χειμωνασ ειναι μεγαλοσ και φοιτητεσ ειναι 25 ωρεσ το 24ωρο χωρισ υποχρεωσεισ....απλα οποιοσ παρει τα δικα μασ ασ τα χτισει να τα βρω ετοιμα..ετσι δωρακι που θα σασ λειψω :p
 

DeletedUser

Guest
παρτε τα ο χειμωνασ ειναι μεγαλοσ και φοιτητεσ ειναι 25 ωρεσ το 24ωρο χωρισ υποχρεωσεισ....απλα οποιοσ παρει τα δικα μασ ασ τα χτισει να τα βρω ετοιμα..ετσι δωρακι που θα σασ λειψω :p

εεεεεεεε
εχουμε και καποιες υποχρεωσεις εμεις οι φοιτητες.....Ασχετα αμα δεν κανουμε κατι για αυτες.....!!!! :p
 

DeletedUser

Guest
οι αιωνοι δεν εχουν....(δεν ειμαι ακομα τετοιοσ)αλλα οσο να ναι εχουν πολυ χρονο στην διαθεση τουσ:d:d
 

DeletedUser

Guest
θα βαζουμε μαχες ρε παιδια....απλα λεμε οχι την ωρα των αγωνων....:eek:4 με 6 το πρωι πιστευω πως ειναι φανταστικη ωρα για summer μαχη οχυρου....:D
 

DeletedUser

Guest
πάλι πρωινές ήττες θέλεις θείο;;;

η πρωινη ηττα ειναι σαν τον καφε...σε ξυπναει μεν αλλα τελικα μετανιωνεις που τον ηπιες...
οσο για τις μαχες τις ωρες των αγωνων...
ειμαστε καμμενοι με το γουεστ αλλα οχι και να χασουμε την στρογγυλη θεα γι αυτο...
 

DeletedUser

Guest
κι εγώ λέω καλύτερα να κάνουμε κάποια ανακωχή για τις συγκεκριμένες ώρες που έχει αγώνες, ή τουλάχιστον για τους καλούς:d:d.
 

DeletedUser

Guest
εγώ πάλι προτιμώ να είμαι σε μια μάχη οχυρού, παρά να βλέπω τον μέσσι να πανηγυρίζει το 5° της αργεντινής, απέναντι στην ελλάδα...
 

DeletedUser

Guest
ουυυυ αντιχριστοι 666!!!το γουεστ το παιζεισ παντα το μουντιαλ(αν θα ζεισ φτου φτου) θα το ξαναδεισ σε 4 και αν παει η ελλαδα...εχουμε την τιμη να το δουμε και κανετε τουσ δυσκολουσ?σιγα χαστε και κανεναν 2ωρο....μην βαζετε την ζωη in game πανω απο την ζωη σασ..(μανο εγινα σοφοσ ετσι??)
 

DeletedUser

Guest
εμενα προσωπικα ποτε δεν μου αρεσει το ποδοσφαιρο (κ οχι νατσο δεν ειμαι γκει) προτιμω να βαλω το διωρο μου στο west κ να δω κ μια ταινια παρα να βλεπω να τρεχουν πισω απο μια μπαλα.
 

DeletedUser

Guest
χαχαχ οχι γκει!!!λεω για ατομα που αγαπουν την μπαλα και γουσταρουν την εθνικη εκει που ειναι..ατομα που ειναι πανω απολα φιλαθλοι και λατρεισ του ποδοσφαιρου
 

DeletedUser

Guest
Εγω μετα το σημερινο, λεω να βαζουμε μαχες, ΜΟΝΟ οταν παιζει η εθνικη!
Γιατι εξαλλου μπαλα δεν παιζει...Η καλυτερα, ναι παιζει, αλλα ειναι σα να βλεπουμε να παιζουν 2 γειτονιες....Και οπως ειπε κ αλλος ενας, προτιμω να παιζω west παρα να βλεπω το 5ο του Messi κοντρα στην Ελλαδα.....
 

DeletedUser3441

Guest
πάντως αν βάζουμε μάχες μόνο όταν παίζει η εθνική δε θα γίνουν και πολλές μάχες οχυρού μέσα στο μουντιάλ...
 

DeletedUser

Guest
εμενα προσωπικα ποτε δεν μου αρεσει το ποδοσφαιρο (κ οχι νατσο δεν ειμαι γκει) προτιμω να βαλω το διωρο μου στο west κ να δω κ μια ταινια παρα να βλεπω να τρεχουν πισω απο μια μπαλα.

+100000000
 
Κορυφή