Underground Μπικίνι-οντισιόν

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
καλησπέρα σε όλους
καλο είναι προσωπικές διαμάχες να τις λύνετε και να τις συζητάτε μέσο προσωπικών μηνυμάτων,η στα προφίλ των παικτών που έχετε πρόβλημα,γιατί και οι δυο μεριές δίνετε λάθος εντυπώσεις προς τα έξω,και βγάζετε έναν χαρακτήρα που δεν νομίζω να αντιπροσωπεύει τα υπόλοιπα μέλη και των δυο συμμαχιών.καλο είναι το 8εμα αυτό από τους admin να κλειδωθεί η να σβηστούν όλα τα άσχετα θέματα.εδώ οι μπικινιοτες άνοιξαν θέμα για στρατολόγηση
melaxrine και hrysos αν θέλετε να πείτε κάτι για την GU καλο είναι να ανοίξετε. νέο θέμα ας προσπαθούμε εμείς τουλάχιστον στο φόρουμ να είμαστε κυριοι.
 

DeletedUser

Guest
σαν αρχηγός τις οικογενειας του βυθού έχω και εγώ να προσθέσω ένα bonus στο post του αγαπητού φίλου και συν-"trobisti" εξάτμισης ο οποιος ως γνωστόν είναι ομοφυλόφιλος!

η οικογένεια μας δεν έχει τίποτα εναντια στην κοινότητα ομοφυλοφιλων west και όσοι θέλουν μπορούν να μπούν σε μια από τις πόλεις μας και να δουν από μονη τους με πόση στοργή και αγάπη αντιμετωπίζουμε τους καημένους ομοφυλόφιλους!
 

DeletedUser

Guest
τι λεει ο ευρωγκομενος της κοκκινης φλογας ΑΑ ο πρωτος καμακαδορος το μελαχροινο αγορι μας??? δεν καταλαβαινω καλα αν γινεται ο darkfox η καποιος να μου το μεταφρασει......
 

DeletedUser

Guest
λοιπον 2 πραγματα εχω να πω
1) το θεμα ηταν για στρατολογηση και το γυρισατε σε απειλες και κατηγοριες.
και μην πειτεδεν το γυρισατε, το θεμα διακοπηκε απο εσας(μελαχρινος, χρυσος)
2) προσωπικα ειμαι μελος της gu εγω, αλλα δεν προκειται να παρω το μερος κανενος. και εσεις χρυσε και μελαχρινε το "διαλυσατε" το θεμα, που κανονικα προωριζοταν για ενα απλο θεμα στρατολογησης, αλλα κι εσεις εξατμιση και οι υπολοιποι τα ειρωνευτηκατε τα παιδια. ενα πραγμα ομως κρατω απο την ολη ιστορια. πρωτη φορα στη ζωη μου ακουσα θεματα για μαφιες και τετοια στο west και πραγματικα εμεινα εκπληκτος:eek:. αν ειναι αληθεια, επιμενω, ΑΝ, θα επρεπε να ντρεπεστε εσεις οι ΑΑ. το παιχνιδι ειναι για να περναμε καλα, κι οχι για να μιλαμε για μαφιες και αλλες επαφες στην αληθινη ζωη. ειπατε στους gu πως κανουν τους μαγκες πισω απο ενα pc, ενω ειστε εσεις αυτοι οι οποιοι μιλατε για επαφες και τους λετε να κοιτανε πισω τους τα βραδια. και παλι ντροπη σας.(ολα αυτα επαναλαμβανω ΑΝ ισχυουν αυτα που λενε οι gu.)

αυτα ειχα να πω, καλη συνεχεια σε ολους και προπαντως ΧΩΡΙΣ κομπλεξ!!:D
 

DeletedUser482

Guest
Το θέμα κλειδώνει λόγω παλαιότητας.
Τα δεδομένα του παιχνιδιού έχουν αλλάξει.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή