Underground Μπικίνι-οντισιόν

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
επισης αν ερθουν κ αλλα ατομα απο την συμμαχια μας
θα πουν κ αλλα...

ΑΑ ειμαστε...... Μην ανακατευετε τους dead man
 

DeletedUser

Guest
καλα ρε ξεκατινιαζεστε χωρις εμενα? τι σας εχω πει τελος παντων?

Μονομαχία: Greyfox εναντίον greekbow man Στις 19/11/2009 η ώρα 10:25 μ.μ.
Μονομαχία: melaxroinos82 εναντίον greekbow man Στις 19/11/2009 η ώρα 10:00 μ.μ.
Μονομαχία: Greyfox εναντίον greekbow man Στις 19/11/2009 η ώρα 9:08 μ.μ.
Μονομαχία: sevoulinio εναντίον greekbow man Στις 19/11/2009 η ώρα 8:54 μ.μ.
Μονομαχία: Greyfox εναντίον greekbow man Στις 19/11/2009 η ώρα 7:55 μ.μ.
Μονομαχία: melaxroinos82 εναντίον greekbow man Στις 19/11/2009 η ώρα 7:39 μ.μ.

πονεσε αγορια? που να ημουν και ονλαιν και να αλαζα αποφυγες....!
( ναι ο γκρικ ειμαι :) )

καλα παιδια μην κλαψο******ζετε, ξερω μια πολυ καλη ψυχιατρο μπικινιωτισσα : mpoun
εκτος αν προτιματε αγριες καταστασεις οποτε απευθηνθειτε στον kinky οπως οι περισοτερροι

Παιδια, χαλαρωστε...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Επησης να προσθεσω κατι.Η πολη του παιχτη μελαχρηνου εχει συμαχιες με πολεις της gu οπου αναμεσα τους ειναι και η πολη μου GU-The Ghost Town.:p
 

DeletedUser

Guest
ποσο χαμηλα μπορεισ να πεσεισ ακομα
εσυ και οι πολεισ σου ??

μην ανησυχεισ,,,, ολοι εχουν μαθει τι παιζεται στην gu
και στο φορουμ σασ !!!

μην ειστε ψευτεσ.... αν ειστε αντρεσ , να τουσ λετε την αληθεια..

Οκ το ζητάει ο οργανισμός σου μου φαίνεται.Θα σε κάνω την χάρη να σε λιώσω για ακόμη μια φορά.

Πόσο χαμηλά να πέσουμε εμείς;Εσείς είσαστε οι ρουφιάνοι που τα έλεγαν όλα στους αντιπάλους.Εσείς είσαστε τα άτομα που μας απειλούσατε ότι θα περάσετε από το σπίτι μας.

Όταν είσασταν στην GU ούτε οι μισοί δεν πατούσατε στα οχυρά και καλά όλο κάτι τύχαινε ενώ τώρα που πήρατε πόδι μια χαρά είστε πρώτη γραμμή εναντίων μας σε όλα τα οχυρά.

χαιρομαι που σας θιγει
και νευριαζουν πολλα ατομα απο εσας..

τι φοβαστε ? μην μαθουν οτι κουμαντο στην gu
κανετε εσεις ?

κ σας εχω πει... μην κανετε τους μαγκες πισω απο ενα pc !!!

Εσύ και ο Hrysos είσασταν αυτοί που έλεγαν ότι θα μαζέψετε όλα τα άτομα από τις πόλεις και ότι θα περάσετε από τα σπίτια μας.Ποιος κάνει τον μάγκα;

λυκακι ακακο !!!

ΜΑΚΡΙΑ ΟΛΟΙ ΑΠΟ ΤΗΝ gu

ειναι ψευτες !!!

Ποιος είναι ο ψεύτης ρε νουμπακο...αντί να είχατε λίγη αξιοπρέπεια όταν σας καταλάβαμε ότι είστε ρουφιάνοι και να φεύγατε από την GU μόνοι σας ,αρχίσατε τις απειλές και τις βρισιές.

Εγώ ένα πράγμα ξέρω οι περισσότεροι άμα τους κατηγορούν και είναι αθώοι και δεν γίνεται να τους πείσουν για την αθωότητα τους απλά αποχωρούν.Εσείς αντί να το κάνετε αυτό αρχίσατε τις βρισιές και τις απειλές.Άρα μήπως δεν είσασταν αθώοι;

Αρχίσατε ύστερα να βάζετε και λόγια στις άλλες πόλεις και να ζητάτε και τα ρέστα.Μωρέ ουστ....
 

DeletedUser

Guest
οκ το ζητάει ο οργανισμός σου μου φαίνεται.θα σε κάνω την χάρη να σε λιώσω για ακόμη μια φορά.

πόσο χαμηλά να πέσουμε εμείς;εσείς είσαστε οι ρουφιάνοι που τα έλεγαν όλα στους αντιπάλους.εσείς είσαστε τα άτομα που μας απειλούσατε ότι θα περάσετε από το σπίτι μας.

όταν είσασταν στην gu ούτε οι μισοί δεν πατούσατε στα οχυρά και καλά όλο κάτι τύχαινε ενώ τώρα που πήρατε πόδι μια χαρά είστε πρώτη γραμμή εναντίων μας σε όλα τα οχυρά.



εσύ και ο hrysos είσασταν αυτοί που έλεγαν ότι θα μαζέψετε όλα τα άτομα από τις πόλεις και ότι θα περάσετε από τα σπίτια μας.ποιος κάνει τον μάγκα;



ποιος είναι ο ψεύτης ρε νουμπακο...αντί να είχατε λίγη αξιοπρέπεια όταν σας καταλάβαμε ότι είστε ρουφιάνοι και να φεύγατε από την gu μόνοι σας ,αρχίσατε τις απειλές και τις βρισιές.

εγώ ένα πράγμα ξέρω οι περισσότεροι άμα τους κατηγορούν και είναι αθώοι και δεν γίνεται να τους πείσουν για την αθωότητα τους απλά αποχωρούν.εσείς αντί να το κάνετε αυτό αρχίσατε τις βρισιές και τις απειλές.άρα μήπως δεν είσασταν αθώοι;

αρχίσατε ύστερα να βάζετε και λόγια στις άλλες πόλεις και να ζητάτε και τα ρέστα.μωρέ ουστ....

καλά ρε παιδιά, από θέμα ένταξης, το κάνατε θέμα απειλών, μαχών κ ότι άλλο ξέμπαρκο???
 

DeletedUser

Guest
καλά ρε παιδιά, από θέμα ένταξης, το κάνατε θέμα απειλών, μαχών κ ότι άλλο ξέμπαρκο???

ε όχι ρε συ τώρα να έρχεται και να μας συκοφαντεί και δημόσια, να ζητάει και τα ρέστα από πάνω.αυτός ασχολείται με εμάς, εμείς γραμμένο τον έχουμε γενικώς.

εμείς κάνουμε παιχνίδι,έρχεται ξέρω γω η πόλη του βαράει τους δικούς μας(συνήθως άτομα που δεν έχουν σκιλ για μονομαχίες) πάνε ύστερα οι δικοί μας και ξαπλώνουν όλη την πόλη τους.

απλά αυτοί έχουν τεράστιο κόμπλεξ και τα πήραν λίγο στο κρανίο που τους πήραμε χαμπάρι και τους διώξαμε.
 

DeletedUser

Guest
1-- δεν κατηγορησα ποτε ολη την gu
μονο τα μπικινια !!!

2-- ποτε οσο ημουν στην συμμαχια
δεν ρουφιαναψα κανεναν

3 -- το οτι γινονται μαχες κ σε καποιες χανουμε κ λιποθυμαμε
συμβαινει σε ολους,,, ελεος δηλαδη,,,

4--- ξαναλεω πως ειστε οι χειροτεροι σε ολο το WEST
 

DeletedUser

Guest
1-- δεν κατηγορησα ποτε ολη την gu
μονο τα μπικινια !!!

2-- ποτε οσο ημουν στην συμμαχια
δεν ρουφιαναψα κανεναν

3 -- το οτι γινονται μαχες κ σε καποιες χανουμε κ λιποθυμαμε
συμβαινει σε ολους,,, ελεος δηλαδη,,,

4--- ξαναλεω πως ειστε οι χειροτεροι σε ολο το west

1)δεν νομίζω να είπα κάτι άλλο

2)άστο καλύτερα έχουμε αποδείξεις

3)....

4)εμείς είμαστε; και όχι εσείς που μας βρίζατε,απειλούσατε και ακόμη ασχολήστε με εμάς και μας συκοφαντήτε σε κάθε ευκαιρία και είστε έτοιμοι να τρολάρετε με το παραμικρό.

και ένα 5ο έτσι αφιερωμένο για σένα:για τις απειλές και τις βρισιές που μας λέγατε δεν βλέπω να λες τίποτα και ούτε για το άλλο που είπα ότι άμα είσασταν αθώοι θα είχατε αποχωρίσει μόνοι σας με την αξιοπρέπεια σας.
 

DeletedUser

Guest
μονο εσεις μας κατηγορουσατε,,,, οχι ολη η συμμαχια
κ επισης κατηγορουσατε τον hrysos , οχι εμενα !!

οσο για τις απειλες που λες , οτι ειχα πει
το λεω κ τωρα....

ειπα να μην κανετε μαγκιες πισω απο το pc
κ να τα πουμε εξω !!

ο hrysos σας ελεγε για καφε,,,,

ποιες ειναι οι απειλες που λεγατε ολοι ??
 

DeletedUser

Guest
hawkman νομίζω έφαγες καλό τάπωμα από το ξανθό αγόρι και λες ότι να'ναι. Άκου εκεί να ρουφιανέψει...Αυτή είναι η επίσημη θέση της GU; Γτ κρύβεστε πίσω από τα δάχτυλά σας και δεν απαντάτε για τα ψυχολογικά προβλήματα που προκαλέσατε σε αυτό το καημένο παιδάκι; Περίμενα λίγη περισσότερη σοβαρότητα από μια τόσο μεγάλη συμμαχία που όπως φαίνεται τελικά ήταν μια φούσκα που είναι έτοιμη να σκάσει. Μάλλον ο καθένας κάνει ό,τι γουστάρει εκεί μέσα. Λίγη ντροπή ρε σεις. Αν είναι διαλύστε το.
 

DeletedUser

Guest
1-- δεν κατηγορησα ποτε ολη την gu
μονο τα μπικινια !!!

2-- ποτε οσο ημουν στην συμμαχια
δεν ρουφιαναψα κανεναν

3 -- το οτι γινονται μαχες κ σε καποιες χανουμε κ λιποθυμαμε
συμβαινει σε ολους,,, ελεος δηλαδη,,,

4--- ξαναλεω πως ειστε οι χειροτεροι σε ολο το WEST


H gu ειναι μια συμαχια και ολες οι πολεις ειναι ισες αναμεταξυ τους αλλα εσυ δε μπορει να ερχεσε και να λες οτι δεν εφυγες απο τη gu οπως συμπαιριφερθικες στα μπικινιακια αρα εδω ισχυι το ενας για ολους και ολοι για εναν.Επισης κανις δε σου ειπε να μη λυποθημας στις μαχες.Και μη ξεχναμε το οτι να μας σικοφαντης με ψευδη κατηγοριες ειναι σκετη δηλια.


Υ.Γ.ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΚΑΚΟ ΑΜΑ ΘΕΛΩ ΓΙΝΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ.
 

DeletedUser

Guest
μονο εσεις μας κατηγορουσατε,,,, οχι ολη η συμμαχια
κ επισης κατηγορουσατε τον hrysos , οχι εμενα !!

οσο για τις απειλες που λες , οτι ειχα πει
το λεω κ τωρα....

ειπα να μην κανετε μαγκιες πισω απο το pc
κ να τα πουμε εξω !!

ο hrysos σας ελεγε για καφε,,,,

ποιες ειναι οι απειλες που λεγατε ολοι ??


1)Μόνο εμείς;Άντε καλά ότι πείτε.

2)Και εσένα κατηγορούσαμε.

3)Ρε συ πας και απειλείς ανήλικο και ζητάς και τα ρέστα είναι δυνατόν;

4)Ο hrysos δεν είχε πει μόνο για καφέ είχε πετάξει και άλλα υπονοούμενα όπως ότι εσύ ξέρεις πολλά άτομα της νύχτας(μαφίες κτλπ) και να κοιτάμε πίσω μας όταν περπατάμε στον δρόμο όπως κάνει και αυτός κτλπ να φοβόμαστε με λίγα λόγια για την ζωή μας.

Έχε χάρη που έκανα την βλακεία να μην τραβήξω screenshots να τα έβαζα εδώ πέρα να βλέπανε ΟΛΟΙ τι είδους άνθρωποι είστε και πως κατάντησε η κοινωνία.Δεν θα ξέρατε που να κρυφτήτε...
 

DeletedUser

Guest

DeletedUser

Guest
hawkman...
νταξ το παιδι ειναι λιγο καμμενο,βλαμμενο,ανωριμο κλπ κλπ αλλα δεν υπαρχει λογος να τον βοηθαμε στον υποβιβασμο που κανει απο μονος του στον εαυτο του...τα καταφερνει μια χαρα

και εσυ εξατμαν μην γινεσε ειρωνας... ;)


( τελευταιο μου μηνυμα, δεν θα ξεκατινιαστω αλλο...εκτος και αν δω κατι που δεν θα αντεξω να μην το σχολιασω )
 

DeletedUser

Guest
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ..

ειναι τοσο δυσκολο να ασχολεισται με τον δικο σασ χαρακτηρα και οχι με τουσ αλλουσ...
ελεοσ ....
 

DeletedUser

Guest
ειναι τοσο δυσκολο να ασχολεισται με τον δικο σασ χαρακτηρα και οχι με τουσ αλλουσ...
ελεοσ ....

πραγματικά είστε απίστευτοι...έρχεστε και τρολάρετε σε δικό μας θέμα σχετικά με την στρατολογία που κάνει μία πόλη μας και τώρα ζητάτε και τα ρέστα; δηλαδή είστε σοβαροί;απορώ πως σας δέχτηκαν για συμμάχους οι άλλοι...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή