Twitter

  • Δημιουργός θέματος BuffaloKill
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Για άλλη μια φορά θα σας δείξω πόσο μπροστά είμαι!
Είμαι ο πρώτος.Ναι ο ΠΡΩΤΟΣ χαρακτήρας (αν όχι σε όλο το west τουλάχιστον στον ελληνικό) που έχει twitter!!!

Για να μην λεει ο theodor οτι δεν πρωτοτυπω.

Μπορείτε τώρα όλοι να παρακολουθείτε την κίνηση του παίχτη μου στο κόσμο του west!!! Μονομαχίες, drops , ίντριγκες! ΌΛΑ στο twitter μου!!
Γίνετε followers και θα σας κάνω και γω follow!
(όλοι το λένε απο ότι εχω παρατηρήσει οπότε είπα να το πω και εγώ)

Έφτιαξα και λίστ για το ελληνικό west. (τώρα το μαθαίνω οπότε μην ρωτάτε πολλά!)

Follow me στο https://twitter.com/Buffalo_Kill
και σε περιπτωση που αφαιρεθει το λινκ αν και δεν βρισκω το λογο το user name μου στο twiter ειναι "Buffalo_Kill"

Όχι κολητα οπως στο παιχνίδι αλλα με την παυλα γιατι καποιος μου το προλαβε το αλλο.....
 

DeletedUser

Guest
ειναι κατι καινουργιο σχετικα.στην ελλαδα δεν χρησιμοποιειται τοσο.

φτιαχνεις ενα λογαριασμο και το συνδεεις με το κινητο το λαπτοπ το σαιτ σου το μπλογκ σου οτιδηποτε και οτι κανεις ανα πασα στιγμη βγαζεις μια ανακοινωση συντομη. (σε στυλ sms)

π.χ. μολις εφαγα ενα σουβλακι.

εκει περα μπορουνε φιλοι , γνωστοι η και αγνωστοι (απο σενα εξαρταται) να σε παρακολουθουν και οτιδηποτε γραφεις το βλεπουν επιτοπου στο δικο τους λογαριασμο στο κινητο το λαπτοπ κλπ.
 

DeletedUser

Guest
για άλλη μια φορά θα σας δείξω πόσο μπροστά είμαι!
είμαι ο πρώτος.ναι ο πρωτοσ χαρακτήρας (αν όχι σε όλο το west τουλάχιστον στον ελληνικό) που έχει twitter!!!

για να μην λεει ο theodor οτι δεν πρωτοτυπω.

μπορείτε τώρα όλοι να παρακολουθείτε την κίνηση του παίχτη μου στο κόσμο του west!!! μονομαχίες, drops , ίντριγκες! όλα στο twitter μου!!
γίνετε followers και θα σας κάνω και γω follow!
(όλοι το λένε απο ότι εχω παρατηρήσει οπότε είπα να το πω και εγώ)

έφτιαξα και λίστ για το ελληνικό west. (τώρα το μαθαίνω οπότε μην ρωτάτε πολλά!)

follow me στο https://twitter.com/buffalo_kill
και σε περιπτωση που αφαιρεθει το λινκ αν και δεν βρισκω το λογο το user name μου στο twiter ειναι "buffalo_kill"

όχι κολητα οπως στο παιχνίδι αλλα με την παυλα γιατι καποιος μου το προλαβε το αλλο.....

ρε ελεινεεεεεεεεεεε μπηκα κ ελιωσα στο γελιο...........χαχαχαχαχαχαχαχα
 
Κορυφή