Tierra del Sol

DeletedUser

Guest
Καλησπέρα,

Σας μάζεψα, λοιπόν, εκεί (μην ρωτάτε πού, ούτε 'γω ξέρω:confused:) για να... για να??:confused: Α! Σωστά! Για να σας ενημερώσω για την απόκτηση 2 δίδυμων. Όχι δικά μου, η γειτόνισσα τα έκανε, μάλλον με τον γείτονα.

Εεεε... Εννοούσα, για να σας ενημερώσω πως ο Πέτρος διέπραξε απόπειρα δολοφονίας αλλά τον σταμάτησε ο Χρίστος. Τώρα λοιπόν ο Χρίστος βρέθηκε αυτός ένοχος... :( Εγώ πάντως τον πιστεύω!!!

Ο αληθινός όμως λόγος που έφτιαξα αυτό το θέμα, είναι επειδή έχω φτιάξει μια πόλη, που λέγεται Tierra del Sol (δεν ήταν ιδέα μου το όνομα, μην ρωτάτε!!!). Η πόλη βρίσκεται στο πάνω πάααααανω τετραγωνάκι, Α1 για τους μαθηματικούς χαρακτήρες, για την πλεονεκτική θέση του τετραγώνου, την όποια δεν μπόρω να σας αποκαλύψω. Διαφορετικά θα έπρεπε να σας στραγγαλίσω. Δεν κάνω πλάκα, ο μποσς δεν με αφήνει να πυροβολώ άτομα. Μόνο με σωματική επαφή και καράτε (μετράει και το Εβραϊκο Τζιτσου (Jew Jitsu)), ώστε να μην αφήνω στοιχεία.

Λοιπόν. Μιας και είμαι κατασκευαστής, χτίζω καθημερινά 500 πόντους και μεγαλώνουμε αρκετά γρήγορα. Όπου να 'μαστε, το πολύ 3 μήνες, εκτός αν έρθει κι άλλος χτίστης, θα έχουμε αρκετούς πόντους για μεγάλο οχυρό. Το θέμα είναι ότι έχουμε κάτι κότες δίπλα μας που μας βαράνε τους τυχοδιώκτες και τους χτίστες μας, κάναμε την ανάγκη μας για τους μονομάχους, και θέλουμε κι εμείς μερικούς. Είμαστε σχεδόν 6000 πόντους και να η αναλυτική λίστα εμπορευμάτων:
http://gr.weststats.com/Towntrader/?world=gr3&town=526

Όπως βλέπετε έχουμε πολλά φανταχτερά πράγματα στο ράφτη και καλά ρούχα για μακρινούς μονομάχους. Επίσης καλά αρχικά όπλα για αναπτυσσόμενους μονομάχους.

Έχουμε 4 ελέυθερες θέσεις μιας και ο 7ος είπε να παρατήσει το γκέιμ, άρα μένουν 6 από τις 10 θέσεις. Τώρα θα χρειαζόμασταν ένα χτίστη, δεν υπάρχει όριο επιπέδου, και 3 μονομάχους με σωστό build ώστε να κερδίζουν εύκολα μονομαχίες, γύρω στο επίπεδο 20-25 μονομαχίας. Όποιος πληρεί τις παραπάνω προϋποθέσεις και ενδιαφέρεται να ενταχθεί να στείλει ένα τηλεγράφημα στο παιχνίδι στον παίχτη CrazyShooter (χωρίς διάστημα, ΑΚΡΙΒΩΣ όπως το έγραψα).

Θενκς.
 

DeletedUser

Guest
τσακιστειτε μπειτε στην πολη του σκουτερ μην τα κανω λιμπα εδω μεσα!
 
Κορυφή