The "Wild Bunch" project - Συζήτηση

DeletedUser

Guest
χάρη μου εμένα δε μου καίγεται καρφάκι.τυχάς είμαι άρα ούτε που με νοιάζει.απλά έκανα μια επισήμανση.:)
 

Charlie prince

Νέο Μέλος
ρε παιδια τι συμμορια ειναι αυτοι???? πολυ soft τους βλεπω!!! κριμα που δεν τους βλεπουμε εμεις οι πιο μεγαλοι να καναμε και καμια μονομαχια... παντως το στρουμφοχωριο πιο δυνατο μου φαινεται!!! χεχεχε... μια ειναι η συμμορια στον κ3 ....TORTUGA....!!!!
 

DeletedUser

Guest
να μας κλέψετε τους χτίστες προσπαθείτε ρε;

είναι πολύ άδικο αυτό που κάνετε! γτ δεν βγάζετε αγκελία στο φόρουμ όπως όλοι μας; εμείς έχουμε δικαίωμα να στέλνουμε μήνυμα σε όλους στο γκειμ; οχι! οπότε κάνετε μεγάλη αδικία!
 

DeletedUser315

Guest
ειναι σκληροί σαν βούτυρο
πάντως υπάρχουν άτομα για να μονομαχήσετε και οι 'μεγαλοι'
υπάρχουν παίκτες για ολα τα λεβελ και ολα τα γούστα
αρκεί να κάνετε μια βόλτα απο κει
 

DeletedUser

Guest
δεν έχουν επίπεδα μονομαχίας! ναι μεν έχουν επίπεδα αλλα τα επίπεδα δεν είναι τίποτα χωρίς επίπεδα μονομαχίας (όσο αφορά τις μονοαμχίες)!!
 

DeletedUser

Guest
Μονομαχησα χθες τον Samuel H. Walker αλλα με νικησε:

35aszef.jpg

:)
 

DeletedUser

Guest
gia sas!

Pedia ego dn katalava...na tous stilo minima sto the-west me to taxidromio?
 

DeletedUser

Guest
Δηλαδη πόσο πιο καθαρα θελετε να σας το γραψουν? ΝΑΙ, μηνημα στο game με ταχυδρομειο...


Ααα, και μη γραφεις greeklish...
 

DeletedUser

Guest
Ο Jeff Coltrane εκανε επιθεση σε ενα οχυρο...νομιζω οτι θα περασουμε καλα...θα ερθω αφου λιποθυμησω τον Σαμ Σαμ...
 

DeletedUser

Guest
Όσον αφορά τις μονομαχίες και σε εμένα είναι έτσι και έχω mozilla.Μάλλον έχει να κάνει με την οθόνη.

Στην μάχη τώρα...

23:49: Friends And Η ουσία 54 Jeff Coltrane: peleg και spurs διακριθηκαν στη μαχη και θα λαβουν extra ανταμοιβες !

Δηλαδή τι ανταμοιβές;Τα κριτήρια είναι οι αποφυγές για τον peleg και η ζημιά για τον spurs;
 

DeletedUser

Guest
στη μαχη διακριθηκαν αυτοι που εκαναν συνολικα τα πιο καλα νουμερα ως πρωτοι απο τους επιτιθεμενους, π.χ. αποφυγη βολων, μεγαλυτερη ζημια, αριθμος χτυπηματων, λαμβανομενα χυπηματα κτλ.
θα γινουν και αλλες μαχες και ολοι θα εχουν την ευκαιρια να διακριθουν.
 

DeletedUser

Guest
στη μαχη διακριθηκαν αυτοι που εκαναν συνολικα τα πιο καλα νουμερα ως πρωτοι απο τους επιτιθεμενους, π.χ. αποφυγη βολων, μεγαλυτερη ζημια, αριθμος χτυπηματων, λαμβανομενα χυπηματα κτλ.
θα γινουν και αλλες μαχες και ολοι θα εχουν την ευκαιρια να διακριθουν.

οταν λειπω ρε τα κανετε τα καλα :grr
 

DeletedUser

Guest
παιδια να ρωτησω..
τελικα αυτο το project λειτουργει ακομα??
εχω παει και για μονομαχιες και ουτε λεφτα δεν ειχαν.., μερικοι εχουν διαγραφει..

μηπως θα επρεπε να λειτουργισει επιτελους πχ μια μαχη οχυρου καθε 2 βδομαδες κτλ.. με ντροπς κτλ.. για να δωσει λιγο ζωντανια στον κ3 που αργοπεθαινει...
 
Κορυφή