The "Wild Bunch" project - Συζήτηση

DeletedUser

Guest
όχι αλλά δεν έχουν επίπεδα μονομαχίας!

λιγο λογικο ρε :eek:
δεν εχουν κανει και πολλες μονομαχιες.. ισως και καθολου.. θα σας πω σε 3 ωρες χεχεχε (αν ξυπνισει γιατι αλιως δεν θα μπορω να σας πω , ο 70αρισ γιατι τους αλλους δεν μπορω να τους μονομαχισω)
 

melenmaria

Μέλος
εγω δεν καταβα τι θα γινει. θα με θελουν που ειμαι μια απλη πρωταρα?
εχω ομως προυπηρεσια στο χτισιμο καθως και πολυ καλες συστασεις...
πολυ θελω να παω και να ψαχουλεψω την πολη τους...:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Ρε νουμποχτεσινέ είσαι έλεος!!! Είναι B-O-T-S!!!!!!!! Άπειρα σκιλλς, OWNED?!?! :eek:
 

DeletedUser

Guest
Γιατί ξέρεις του Νάθαν? Δεν θα είναι σαν τα μποτς στο κουτάκι μονομαχίας πιστεύεις? Σε εμένα έχουμε Buntlines με λάμψη και 200 πόντους σε κάθε ικανότητα μονομαχίας!
 

DeletedUser

Guest
αυτο δεν ειναι αληθεια...
δεν ειναι ανικητοι,αλλα ειναι δυσκολο να τους νικησεις.
 

DeletedUser

Guest
Προλαβαίνω να φτιάξω χαρακτήρα στον κόσμο 3 και να τον πάω 80 level?
 

DeletedUser

Guest
τι 80 ρε? εγώ 20 και μπορώ να κάνω μονομαχία στους 3 τελευταίους. κάνε ρε.
 

DeletedUser315

Guest
ολο αυτο ξεκινησε πριν μερες και το σταματησαν επειδη το βρηκαμε σχεδον αμεσως... και φυσικα ξεκαθαρη απαντηση δεν πηραμε ακομη... για ποιο λογο δλδ σταματησε...

αυτο που ξεκιναμε στο κοσμο 3 δεν ειναι ιδιο με του 1
δεν ηταν δηλαδη ψάξιμο οποιος βρει 1ος του χαρακτήρες κερδίζει
θα βγουν συντομα ανακοινώσεις για προσκλήσεις εργατών και πως θα γίνουν αυτές

Γενικα ειναι μια πρωτοβουλία που πηραμε ως ομαδα διαχείρισης ετσι ωστε να ενεργοποιήσουμε ποιο πολυ τους παικτες και το κανουμε για την δικη σας διασκέδαση, ας μην αρχίσει λοιπόν με γκρινια .

οτιδιποτε ιδεα εχετε που θα μπορούσαμε να την εντάξουμε στο ολο σκηνικό του project μπορείτε να την γραψετε στο αντίστοιχο θεμα ιδεες και bugs
και εμεις θα την δουμε
 

DeletedUser

Guest
pos???

pos mporo vre pedia na vro tin poli ton simoriton kai pos tha katalavo oti einai dikia tous?
 

DeletedUser

Guest
Κατάταξη>Πόλεις>Όνομα πόλης>The Wild Bunch>Είναι γεμάτοι με μονομάχους που όλοι είναι μακρινοί εκτός από τον μοναδικό κυνηγό κεφαλών που είναι κοντινός.
 

DeletedUser

Guest
άλλο πάλι και τούτο...ωχ τι μας περιμένειιιιι...ελπίζω να μη θέλει πολύ κάψιμο!!!:)
 

DeletedUser

Guest
ναι ρε παιδες πολυ ωραια ιδεα αλλα τιποτα για τον κ2 δεν βλεπω να γινεται :mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
κατάταξη>πόλεις>όνομα πόλης>the wild bunch>είναι γεμάτοι με μονομάχους που όλοι είναι μακρινοί εκτός από τον μοναδικό κυνηγό κεφαλών που είναι κοντινός.

2 ειναι

το μήνυμα που καταχωρήσατε είναι πολύ σύντομο. παρακαλώ αυξήστε το μήνυμά σας κατά 10 χαρακτήρες τουλάχιστον.
 

DeletedUser

Guest
!!!!!!!!!

Εγω θα παω. Αλλα πρεπει να περιμενω γιατι ειμαστε 2 ατομα στην πολη και ο αλλος ειναι ανενεργος.Πρεπει να περιμενω να ερθει βοηθεια... :mad:
αλλα ποτε θα ερθει ανακοινωση οτι θελουν εργατες;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Δηλαδή μόνο από 20-60.Όλοι οι άλλοι είναι καταδικασμένοι???:confused:Μου φαίνεται άδικο...
 

DeletedUser

Guest
δηλαδή μόνο από 20-60.όλοι οι άλλοι είναι καταδικασμένοι???:confused:μου φαίνεται άδικο...

γιατί "καταδικασμένοι" βρε τροχοφόρε??
την είχες κ χθες τη δυνατότητα κ στη στερήσανε σήμερα?
είπαν ότι αυτό είναι όλο.. εργάτες επίπεδο 20-60 κ μετά τέλος?

κάνε λίγο υπομονή κ αν δε δεις φως, τότε διαμαρτυρήσου!

από την πρώτη στιγμή να 'βολευτούν' όλοι .. μάλλον δεν είναι εφικτό!
 

DeletedUser315

Guest
γιατί "καταδικασμένοι" βρε τροχοφόρε??
την είχες κ χθες τη δυνατότητα κ στη στερήσανε σήμερα?
είπαν ότι αυτό είναι όλο.. εργάτες επίπεδο 20-60 κ μετά τέλος?

κάνε λίγο υπομονή κ αν δε δεις φως, τότε διαμαρτυρήσου!

από την πρώτη στιγμή να 'βολευτούν' όλοι .. μάλλον δεν είναι εφικτό!

ακριβώς αυτο που ειπε ο Junior7
πολυ σωστή επισήμανση

για όλους έχουμε προβλέψει
 

DeletedUser

Guest
θα 'θελα να ξερα τί θα μπορούσατε να εχετε προβλέψει για τους τυχωδιώκτες...δεν μου ερχετε τιποτα στο μυαλό...
 
Κορυφή