The "Wild Bunch" project - Συζήτηση

cord

Ex-The West Team
209g76v.jpg


Γενικη συζητηση για το θεμα.
Ολα τα τελευταια νεα εδω:
http://forum.the-west.gr/showthread.php?t=4992
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

Guest
πω, πω έλεος γκαντεμιάαα, χτες πήγα και έχτισα το μεγάλο οχυρό δίπλα τους. φτουυυ και θα 'ναι ο πρώτος στόχος:D:p
 

DeletedUser

Guest
ο ανώδυνος θα ελέγχει σίγουρα τον πιο κουλ!
 

DeletedUser

Guest
χτιστε το λιγακι βαλτε υλικα μεσα μην τεμπελιαζετε! :d
 

Charlie prince

Νέο Μέλος
καλα... εγω τους ειχα βρει μερες τωρα, μου εστειλαν και προσκληση αλλα με κοψαν λεει λογω διακοπων... τι να πει κανεις...
 

DeletedUser

Guest
Με τα 1000 Μιχάλη, να σας το γεμίσουμε και υλικά μήπως? Θα πάθετε τα ίδια που πάθαμε Κ5, στην μάχη θα τα βγάλουμε :p
 

DeletedUser

Guest
ο κοσμος 2 δηλαδη τι ειναι και δεν εχει περιπετεια??
στο πηγαδι κατουρησε??
 

DeletedUser

Guest
ξερεις τι λενε αν κατουρας την θαλασσα το βρισκεις στο αλατι υπομονη ενα ενα κατι θα γινει κ εκει.....:p ζοροξ κανε αναζητηση κ θα την βρεις! The Wild Bunch
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Charlie prince

Νέο Μέλος
ολο αυτο ξεκινησε πριν μερες και το σταματησαν επειδη το βρηκαμε σχεδον αμεσως... και φυσικα ξεκαθαρη απαντηση δεν πηραμε ακομη... για ποιο λογο δλδ σταματησε...
 

DeletedUser

Guest
πρωτα επρεπε να βγαζαμε ανακοινωση κ μετα προσκλησεις μην μου ταραζεσαι ολα θα γινουν.....
 

Charlie prince

Νέο Μέλος
καλα.. καλα... δεν θα πω τπτ αλλο γιατι μετα θα λετε επιθεση σε admin και τετοια... ευχομαι να ειναι μια καλη περιπετεια...
 

DeletedUser

Guest
μα δεν ειπες τπτ κακο γτ να σου δωσω για επιθεση εχεις αποριες πανω στο θεμα κ σου τις εξηγω....
 

DeletedUser

Guest
οχι ρε παιδια τωρα που θα λειπω αλλαε 2 βδομαδες.φτουυ ολλα τα καλα καλα χανω
 

DeletedUser

Guest
Charlie μας βλεπω διπλα διπλα να δερνουμε τοn mod και τους admin στις μαχες οχυρων.....:D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
πάντως κάπως άχρηστοι είναι στις μονομαχίες!!!
 

DeletedUser

Guest
αχρηστοι... χεχεχε καλο αυτο!!
τουσ δοκιμασες??
 
Κορυφή