The-west.gr application

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser6572
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser6572

Guest
Ξερω πως σιγουρα εχει ξανα μπει αλλα παιζει να φτιαχτει application. για το κινητο ? Γιατι απ το brower του κινητου δεν βλεπω προκοπη... :-Ρ
 

DeletedUser

Guest
Επ' ευκαιρία, ας αναστήσω αυτό το θέμα γιατί αντιμετωπίζω κι εγώ το ίδιο πρόβλημα. Θέλω πολλές φορές να μπω στο παιχνίδι από το κινητό και μου βγαίνει το λάδι. Ας φτιαχτεί επιτέλους μία εφαρμογή ή τουλάχιστον ας προσαρμοστεί η σελίδα και για κινητές συσκευές. Δεν είναι δυνατόν τόσα παιχνίδια διαδικτυακά να παίζονται από κινητά και το the west να μην έχει ακόμα αυτήν τη δυνατότητα!
 

DeletedUser6978

Guest
Υπάρχει browser που μπορείς να παίξεις αρκετά ικανοποιητικά σε ταμπλετ. O Proton. Υποστηρίζει και flash μεχρι και μάχη οχυρου παίζεις.:))
 

DeletedUser6210

Guest
Επ' ευκαιρία, ας αναστήσω αυτό το θέμα γιατί αντιμετωπίζω κι εγώ το ίδιο πρόβλημα. Θέλω πολλές φορές να μπω στο παιχνίδι από το κινητό και μου βγαίνει το λάδι. Ας φτιαχτεί επιτέλους μία εφαρμογή ή τουλάχιστον ας προσαρμοστεί η σελίδα και για κινητές συσκευές. Δεν είναι δυνατόν τόσα παιχνίδια διαδικτυακά να παίζονται από κινητά και το the west να μην έχει ακόμα αυτήν τη δυνατότητα!

+1!!! Όντως σου βγαίνει το λάδι για να μπεις μέσω κάποιας άλλης συσκευής εκτός από PC.
 

cord

Ex-The West Team
Απο οσο γνωριζουμε, δεν ειναι μεσα στα αμεσα σχεδια της εταιρειας κατι τετοιο.
 
Κορυφή