Scripts!!!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser5958
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser5958

Guest
Παιδια ποια σκριπτς δεν επιτρεπονται στο the west. Αποτι εχω ακουσι το σκριπτς tw ***** δεν ειναι κατα των κανονων του the west.Ποια απο τα αλλα σκριπτς επιτρεπονται και πια οχι? :sh


edit by joahna
εγινε αφαίρεση του ονόματος script
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2993

Guest
Tο ***** ειμαι σχεδον σιγουρος οτι απαγορευεται, για τα αλλα δεν εχω χρονο καν να τα κοιταξω :p

edit by joahna
εγινε αφαίρεση του ονοματος του script
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Καλησπερα

θα επαναλαβω ακομα μια φορα πως το tw ΔΕΝ ειναι επίσημο site της εταιρίας. Και ως εκ τούτου δεν θεωρείται και εργαλείο επίσημο.

Συνεπώς ΌΛΑ τα script που υπάρχουν στο site αυτό ΔΕΝ είναι νόμιμα.

Να το γνωρίζετε όλοι πως τα χρησιμοποιείτε με δική σας ευθύνη και πιθανός έλεγχος που θα δείξει πως κάνετε χρήση script θα οδηγήσει σε ποινές.

§7) Παράνομο λογισμικό

Το παιχνίδι επιτρέπεται να παίζεται μόνο σε κανονικούς φυλομετρητές (browsers) Internet. Greesemonkey scripts και άλλο παράνομο λογισμικό απαγορεύεται και μπορεί να οδηγήσει σε αποκλεισμό. Παραδείγματα:

Απαγορέυεται η χρήση λογισμικού που αυτοματοποιεί την ουρά εργασίας σου.
Γενικότερα, παίχτες που θα βρεθούν να κάνουν χρήση λογισμικού το οποίο να παρακάμπτει βασικές λειτουργίες του παιχνιδιού θα αποκλείονται δια παντός και από όλους τους κόσμους του παιχνιδιού.
 

DeletedUser831

Guest
βρηκα αυτο το script αλλα δεν εχω καταλαβει τι κανει
http://twm.pf-control.de/index.php

αυτο που μου εκανε μαγαλυτερη εντυπωση ειναι αυτο

The-West - Menu is a modification for the browser game The-West, which is developed by InnoGames GmbH.
 

DeletedUser3157

Guest
Joahna, ναι το tw-db δεν ειναι το επισημο σαιτ αλλα δεν σημαινει πως τα σκριπτ δεν ειναι νομιμα.

Ολα τα σκριπτ που ειναι στο συγκεκριμενο σαιτ ειναι νομιμα, επειδη υπαρχει επικοινωνια μεταξυ του σαιτ και της επισημης εταιριας.

Το σκριπτ με τις χρυσες δουλιες δεν ειναι του tw-db.
 

DeletedUser6841

Guest
Παιδιά ξέρει κανείς κανένα Script για χρυσές και ασημένιες δουλειές που να δουλεύει?
 

DeletedUser4530

Guest
Παιδιά ξέρει κανείς κανένα Script για χρυσές και ασημένιες δουλειές που να δουλεύει?

θα πρεπει να ενημερωθουμε απο την διαχειριση κατα ποσο ειναι νομιμα στην χρηση η οχι, μην βρεθουμε "προ εκπληξεων".
 
Κορυφή