Recruiting

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser4456
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser4456

Guest
Η Κεντρικη & διοικητικη πολη της ιστορικης συμμαχιας ΕΝΩΣΙΣ, η ΕΝΩΣΗ HQ, αλλαζει προφιλ:
Ζηταμε νεα μελη με ορεξη για το παιχνιδι. (Spies δεκτοι) :p

Προυποθεσεις:
- LVL 50 και ανω
- Να ειναι -ή να δεχτουν να γινουν- οχυρομαχοι.
- Να ειναι ενεργοι στις μαχες οχυρων καθημερινα απο 9-10μμ.


Ανταμοιβες:
Προσφερονται Καθημερινες Ανταμοιβες σε οσους ξεχωριζουν και διαπρεπουν με ζηλο στις μαχες.

Αιτησεις IN GAME μεσω τηλεγραφειου στον Mr. NO MERCY.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Ανταμοιβες:
Προσφερονται Καθημερινες Ανταμοιβες σε οσους ξεχωριζουν και διαπρεπουν με ζηλο στις μαχες.

Αυτο τωρα ειναι παγιδα για να ακολουθησει ο κοσμος ?
Εαν θες ανεπτυξε το λιγο περισοτερο..Νομιζω πως δινεις γουρουνι στο σακι με το να αφηνεις κατι τοσο σημαντικο ,αφηρημενο...
 

DeletedUser

Guest
Παντως θεωρητικα μιλωντας το "Μπραβο!" και το "Συγχαρητηρια!" ειναι ανταμοιβες...
 

DeletedUser5662

Guest
Με ενα "μπραβο" ομως δεν εξαγοραστηκε ποτε κανενας, φιλε Παλουκι...
 

DeletedUser

Guest
Λοιπον δε καταλαβαινω γιατι σβηνει το ποστ μου γιαυτο το ξαναγραφω , θελω να παρω μερος σε αυτο που κανει ο νομερσυ εστω και σαν κατασκοπος αφου λεει οτι δε τον πειραζει
 

DeletedUser3409

Guest
ΓΙΑΤΙ?

Λοιπον δε καταλαβαινω γιατι σβηνει το ποστ μου γιαυτο το ξαναγραφω , θελω να παρω μερος σε αυτο που κανει ο νομερσυ εστω και σαν κατασκοπος αφου λεει οτι δε τον πειραζει

Γιατί δεν θέλουν να πάρεις ανταμοιβές για αυτό τα σβήνουν

Και εγώ Θα ήθελα να διευκρινιστεί αυτό με τις ανταμοιβές για να γνωρίζουμε τι παίζει???
 

DeletedUser482

Guest
Παρακαλούμε να είστε κόσμιοι στις εκφράσεις και στον δημόσιο λόγο σας γενικότερα.
Αναρτήσεις που προσβάλουν, ειρωνεύονται ή και που προκαλούν αναστάτωση θα σβήνονται και οι χρήστες θα τιμωρούνται.

Τις προσωπικές σας διαφορές και προστριβές παρακαλούμε να τις κρατήσετε σε επίπεδο μηνυμάτων και όχι στο φόρουμ.

Όποιος πιστεύει πως η ομάδα διαχείρισης δεν κάνει σωστά την δουλειά της να στείλει αίτημα στην υποστήριξη εκφράζοντας το παράπονό του.
Κάθε ανάρτηση στο φόρουμ με αυτό το θέμα θα σβήνεται και ο χρήστης θα τιμωρείται.

 

DeletedUser4456

Guest
Λοιπον, δεν ειναι το προσωπικο μου ημερολογιο, αλλα ενας χωρος που νομιζα μπορουμε να κανουμε μια προσπαθεια (οπως εκαναν και αλλοι παιχτες, ομως φιλοι σας βεβαια και ετσι δεν τους ενοχλησατε με σπαμ) να καλυτερευσουμε το παιχνιδι μας σε καποιους κοσμους. Θελω να πιστευω οτι αυτο που κανετε ειναι καλοπροαιρετος χαβαλες και ξερετε οτι δεν με πειραζει φυσικα. Ομως προσωπικα πιστευω οτι ολοι μας οφειλουμε να σεβομαστε την λειτουργια του φορουμ και το εργο των διαχειριστων σε αυτο τον χωρο, διοτι εχουν βαλει καποιους κανονες που εχουμε αποδεκτει κατα την εγγραφη μας στο φορουμ, μας αρεσει ή οχι.

Ειπα στο ποστ οτι οποιος ηθελε να μαθει περισσοτερα για ανταμοιβες κλπ, πληροφοριες εντος κ6 ΜΕΣΩ ΤΗΛΕΓΡΑΦΕΙΟΥ (και οχι σπαμ στο φορουμ).

Μιας και ειμαι λοιπον θεματοθετης, ζητω να κλειδωσει το θεμα και να μεινει εκει κλειδωμενο σαν αγγελια, (αν καθαριστει ή οχι το αφηνω στους αρμοδιους λοιπον) και οσα παιδια θελετε πραγματικα να παιξουμε παρεα, καντε αιτηση στον κ6.

Ευχαριστω.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή