problhma server

  • Δημιουργός θέματος Palouki Luke
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
den einai dunaton na xw teleiwsei tis douleies mou na ton bazw giaupno kai otan mainw na mou deixnei oti kanei tis 2 prohgoumenes douleies pou tou eixa ana8esei, na mhn exei anaplhrwsei thn energeia tou kai parol'auta na exw xasei ta 10$ mou!!!!!!:mad:apaitw apo tous upeu8hnous tou paixnidiou na mou dwzoun mia e3hghsh!:mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
Ηρεμία... Ref έκανες;;; Γιατί αν το είχες αφήσει ανοιχτό (όπως κάνω εγώ) και μετά δεν κάνεις ref (όχι να πατήσεις αλλού αλλά refrsh) δεν θα στο βγάλει...
 

DeletedUser

Guest
ena ekatomurio fores alla tou bazw alla kanei kai tzampa xanw $ kai energeia!:mad:
 

DeletedUser

Guest
υποψην η ενεργεια αναπληρωνεται οταν κοιματε και οχι μολις ξυπνησει
 

DeletedUser315

Guest
eleos

paidia uparxei provlhma me to paixnidi
egw px enw mpenw kai kanw oti einai na kanw
molis patisw na valw ikanotites me kolaei kai apo kei kai pera den mporw na kanw tpt oute ananeosh ths selidas pianei
to mono pou mporw na kanw einai na kleisw to parathiro kai na to 3ananoi3w alla se kana 3 me 4 lepta giati pali den tha me valei an to kanw noritero
entometaksi h laka einai oti gia na anevasw ikanotites
exw dwsei to pass se ena filo kai tis vazei
paromio provlima exei kai enas alos filos mou alla auton ton kolaei me to pou patisei monomaxia

exw steilei kai mnm sto kentro upostirikshs alla tpt
akoma na parw apantish
 

DeletedUser

Guest
paidia uparxei provlhma me to paixnidi
egw px enw mpenw kai kanw oti einai na kanw
molis patisw na valw ikanotites me kolaei kai apo kei kai pera den mporw na kanw tpt oute ananeosh ths selidas pianei
to mono pou mporw na kanw einai na kleisw to parathiro kai na to 3ananoi3w alla se kana 3 me 4 lepta giati pali den tha me valei an to kanw noritero
entometaksi h laka einai oti gia na anevasw ikanotites
exw dwsei to pass se ena filo kai tis vazei
paromio provlima exei kai enas alos filos mou alla auton ton kolaei me to pou patisei monomaxia

exw steilei kai mnm sto kentro upostirikshs alla tpt
akoma na parw apantish

μήπως φταίει η συνδεσή σου και όχι ο server???
 

DeletedUser315

Guest
an eftege h syndesh den tha prepe na mou ta kolaei ola?
sou lew enw mporw na kanw ta panta molis patisw ikanotites kolaei
 

DeletedUser

Guest
an eftege h syndesh den tha prepe na mou ta kolaei ola?
sou lew enw mporw na kanw ta panta molis patisw ikanotites kolaei

δεν είναι απαραίτητο να κολάνε όλα και εγώ δεν έχω πρόβλημα οπότε μπορεί να είναι συνδιασμός του server και της σύνδεσής σου... αλλά δεν είμαι και τεχνικώς :)
 

DeletedUser

Guest
Τα lag δεν έχουν τελειωμό. Ο χάρτης τα χει παίξει. Τον βάζω να κάνει φύλαξη οχυρού κι η εικόνα ξαφνικά μετατρέπεται σε συλλογή βαμβακιού. Αυτός όμως εξακολουθεί να κάνει φύλαξη οχυρού! Ψάχνω στο χάρτη για κηνύγι γαλοπούλας και ενώ βλέπω παίχτες στο δάσος δεν υπάρχει εικόνα της αποστολής! Κι ενώ πριν μία ώρα ήθελα 3 πόντους για την επισκευή φράκτη τώρα θέλω 8! Ο αδερφός μου έχει κάνει την αποστολή έχει βρει το σφυρί και τώρα του βγάζει ότι δεν μπορεί να κάνει την αποστολή! Υπάρχει κάποιος που να μπορεί να διορθώσει το θέμα?
 

DeletedUser

Guest
Τα lag δεν έχουν τελειωμό. Ο χάρτης τα χει παίξει. Τον βάζω να κάνει φύλαξη οχυρού κι η εικόνα ξαφνικά μετατρέπεται σε συλλογή βαμβακιού. Αυτός όμως εξακολουθεί να κάνει φύλαξη οχυρού! Ψάχνω στο χάρτη για κηνύγι γαλοπούλας και ενώ βλέπω παίχτες στο δάσος δεν υπάρχει εικόνα της αποστολής! Κι ενώ πριν μία ώρα ήθελα 3 πόντους για την επισκευή φράκτη τώρα θέλω 8! Ο αδερφός μου έχει κάνει την αποστολή έχει βρει το σφυρί και τώρα του βγάζει ότι δεν μπορεί να κάνει την αποστολή! Υπάρχει κάποιος που να μπορεί να διορθώσει το θέμα?

εγινε update και άλλαξαν οι θέσεις των εργασιών και οι απαιτήσεις...
 

DeletedUser

Guest
Νεες θεσεις εργασιων

νέα έκδοση

--------------------------------------------------------------------------------

όπως έχετε δει οι περισσότεροι έχει μπει νέα έκδοση του παιχνιδιού.

οι δουλειές έχουν μετακινηθεί καθώς και έχουν προστεθεί μερικές νέες αποστολές, δουλειές κτλ.

πολλά άτομα παραπονιούνται ότι οι δουλειές μετακινήθηκαν αλλά αυτό είναι λόγο του ότι και στην πραγματικότητα μια εργασία δεν είναι πάντα στο ίδιο μέρος.
ναι μα αλλο να εχουν αλλαξει θεση κι αλλο να μην υπαρχουν εκει που λεει οτι υπαρχει αν την ψαξεις απο τον μικρο χαρτη.

ψάχνω στο χάρτη για κηνύγι γαλοπούλας και ενώ βλέπω παίχτες στο δάσος δεν υπάρχει εικόνα της αποστολής!
ναι ακριβως αυτο γινεται για μενα οταν ψαξω για επεξεργασια δερματος.ενω ο μικρος χαρτης λεει οτι εκει ειναι η αποστολη,ειναι καποιοι παχτες αλλα οχι η εικονα της αποστολης!τι κανουμε τωρα δλδ?Δειτε αυτο το κομματι απο το χαρτη για να καταλαβετε:
map_example.jpg


Βλεπετε πανω στο βουνο που ειναι καποιοι αλλοι παιχτες?εκει ΕΠΡΕΠΕ να ειναι...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή