Photoshop Maniacs Unite

DeletedUser

Guest
πως τα κανεις αυτα???? εχω φοτοσοπ αλλα πως τα φτιαχνεις αυτα?
 

DeletedUser

Guest
Φίλε εντάξει ασχολούμαι και 1,5 χρόνο αν και τους τελευταίους 3-4 μήνες ασχολούμαι εντατικά...
Μπορείς να αρχίσεις να βλέπεις διάφορα tutorials στο youtube με τίτλο (How to make forum sigs κ.τ.λ.) ώστε να πάρεις μια ιδέα και να αρχίσεις να φτιάχνεις τις δικές σου...μετά μπορείς να βλέπεις ότι tutorial πέσει στο μάτι σου και να πέρνεις ιδέες αλλά και να μαθαίνεις καινούργιες λειτουργίες του Photoshop...
Αν έχεις έμπνευση και μεράκι μπορείς να γίνεις πολύ καλός...:))
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Εγώ ασχολούμαι περίπου 4 μήνες με το photoshop και με τους οδηγούς στο youtube έμαθα πολλά πράγματα.

Αν δεν βαριέσαι μπες youtube και γράψε photoshop tutorials και θα σου βγάλει πολλές και ωραίες λειτουργίες!
 

DeletedUser

Guest
Μερικές πρόσφατες υπογραφές που έχω κάνει για άλλα forums...

racylord.png
mrpirate.png


dog69ss37.png
skatelaw.png
 

DeletedUser

Guest
Επειδη εχω κατεβασει το phtoshop(νομιζω το προβλημα ειναι οτι πρεπει να το κατεβαζω καθε φοραπ ου θελω να μπω διιοτι δεμ ενει στον υπολογιστη για καποιο λογο) θα ηθελα να μαθω να το χρησιμοποιω καλα μηπως εχεις κανα βιντεακι του Youtube να συστηνεις που θα με βοηθησεις καθολου??

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΡΙΟ
 

DeletedUser

Guest
Δεν είναι ένα βιντεάκι φίλε που θα σε μάθει photoshop...μακάρι να ήταν...:wk
Μπορείς να βρεις άπειρα και το καθένα θα σε βοηθήσει με το δικό του τρόπο...
Δες στο πιο πάνω post μου τι έγραψα...
Όλα θέλουν εξάσκηση...
Τώρα αν θες μπορώ να σε βοηθήσω αν χρειαστείς κάτι...
 

DeletedUser

Guest
εννοω καποια βιντεακια που πιστευεις θα με βοηθησουν να μαθω τα βασικα για αρχη
 

DeletedUser

Guest
Βασικά πρέπει να μάθει τα brushes, blending options (πολύ σημαντικό), image size κτλ
 

DeletedUser

Guest
φίλε τέλειες, δεν ξέρω πως τις φτιάχνεις αλλά είναι τέλειες.

πόση ώρα θέλεις για να φτιάξεις μια εικόνα;
 

DeletedUser

Guest
φίλε τέλειες, δεν ξέρω πως τις φτιάχνεις αλλά είναι τέλειες.

πόση ώρα θέλεις για να φτιάξεις μια εικόνα;

Ευχαριστώ raf...κοίτα μέσο όρο για μια θέλω γύρω στα 30-40 λεπτά...μερικές μπορεί και λίγο παραπάνω...
Πιο πολύ είναι αναλόγως το render που χρησιμοποιώ αν είναι κάτι που θέλει πολύ επεξεργασία για να πάρω αυτό που θέλω τότε μπορεί να πάρει αρκετή ώρα...
 
Κορυφή