Pets City : Νέα Μέλη

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser2993
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser2993

Guest
για παιδια !!!:) εφτιαξα μια καινουρια πολη (τωρα εχει 2207 ποντους) και αναζητω μελη ! οποιος θελει ας μου στειλει τηλεγραφημα ! το ονομα μου ειναι το ιδιο με εδω ! (skoyps:eek:) :D:D
 

DeletedUser

Guest
εισαι χτιστης;;;εχει δηλαδη μελλον η πολη ή οχι;;;
 

DeletedUser2993

Guest
ειμαι 9 επιπεδο αλλα δεν σκοπευω να γινω χτιστης ! γιατι ρωτας ?:confused:
 

DeletedUser

Guest
προφανως ρωταει για να ξερει αν η πολη θα αναπτυχθει γρηγορα ή οχι...αλλα καλυτερα να περιμενεις την απαντηση του...;)
 

DeletedUser

Guest
οταν λες οτι εισαι επιπεδο 9 και δεν θα γινεις χτηστης σημαινει πως ή θα γινεις αλλη κατηγορια με φουλ κατασκευη ή η πολη θα κολλησει στους 1.000 ποντους.
 

DeletedUser2993

Guest
οταν λες οτι εισαι επιπεδο 9 και δεν θα γινεις χτηστης σημαινει πως ή θα γινεις αλλη κατηγορια με φουλ κατασκευη ή η πολη θα κολλησει στους 1.000 ποντους.

τωρα ειμαι 10 επιπεδο και εγινα τυχοδιοκτης ! +
1) η πολη ειναι 2200 περιπου ποντους
2)η πολη δεν θα κολλησει ! δεν πιστευω πως εχει καμια ΤΕΡΑΣΤΙΑ:eek: διαφορα οχτηστης απο καποια αλλη κατηγορια !:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
ΛΑΘΟΣ!

είσαι λάθος...έχει τεράστια διαφορά...στο χτίσημο, οι εργάτες έχουν μεγάλο πλεονέκτημα...
 

DeletedUser2993

Guest
δεν ειπα πως ξερω τι διαφορα εχει ! για αυτο ειπα ΠΙΣΤΕΥΩ !!!!!!:mad:
μπορεις να μου εξηγησεις τι διαφορα εχει γιατι δεν ξερω???????:)
 

DeletedUser

Guest
Ok, αν και το θέμα είναι άλλο...

Οι εργάτες παίρνουν ένα καλό μπόνους(5%), όταν χτίζουν ένα κτίριο...Θα μπορούσαμε να πούμε ότι ένας εργάτης με έναν τυχοδιώκτη ΜΕ ΙΔΙΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ χτίζει 5% παραπάνω το κτίριο ο εργάτης...Από την άλλη όμως παίζει μεγαλύτερο ρόλο και η κατασκευή...Αν ένας τυχοδιώκτης πχ έχει κατασκευή 50 και ένας εργάτης 30, ο τυχοδιώκτης θα αναπτύξει περισσότερο το κτήριο...Ελπίζω να σε διαφώτισα.... :p :p :p :D
 

DeletedUser2993

Guest
οκ ! ευχαριστω ! το ξερω οτι το θεμα ειναι αλλο ....;)
 
Κορυφή