O ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΚΑΙ Η ΩΡΙΜΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ **********

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser4428
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser4428

Guest
Θα παραθεσω πιο κατω εναν παιχτη ο οποιος κατ εμε και θελω να πιστευω και για πολλους μιλησε σε κομητεια ωρα 9. 00 το βραδυ με πολυ ασχημα λογια που .
Εκεινη την ωρα βλεπουν το τσατ της κομητειας παιδια ολων των ηλικιων .Δεν με ενοχλησε οτι μας εβρισε αλλα οτι δεν σεβαστηκε κανενα και κανεναν!
Θα παρακαλεσω να μου πειτε τις αποψεις σας και τι θα επρεπε να συμβει σ
αυτον τον παιχτη. **********

[<b>Στρατιώτης</b>] **********: τραβα να πας να δουλεψεις σαν τους αλλους που παιζουν εδω να ξεχαστουνε να δεις πως βγαινει το ψωμι
20:47 [<b>Κομητεία:</b> O MY GOD O.M.G<i></i>] 109 [<b>Στρατιώτης</b>] *********: θελω δουλεια
20:47 [<b>Κομητεία:</b> O MY GOD O.M.G<i></i>] 109 [<b>Στρατιώτης</b>] *********: και δεν βρησκω
20:47 [<b>Κομητεία:</b> O MY GOD O.M.G<i></i>] 120 [<b>Στρατιώτης</b>] **********: ~~~ ~~ ~~~ ~~~~~ αγοραζεις 1000 σβολους και του δινεις τσαμπα εδω και μας σπας τα νευρα ~~~~~
20:47 [<b>Κομητεία:</b> O MY GOD O.M.G<i></i>] 109 [<b>Στρατιώτης</b>] *********: πιος εχει ξενοδοχειο?
20:47 [<b>Κομητεία:</b> O MY GOD O.M.G<i></i>] 120 [<b>Στρατιώτης</b>] **********: η γκομενα του
20:48 [<b>Κομητεία:</b> O MY GOD O.M.G<i></i>] 120 [<b>Στρατιώτης</b>] **********: ~~ ~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~
20:48 [<b>Συμμαχία:</b> OMG και HI to Ένωσις] 120 [<b>Μονομάχος</b>] ******: ωχ
20:48 [<b>Κομητεία:</b> O MY GOD O.M.G<i></i>] 120 [<b>Στρατιώτης</b>] **********: δειτε τι καλα ειναι που επεσα στο επιπεδο σας τωρα
20:48 [<b>Κομητεία:</b> O MY GOD O.M.G<i></i>] 120 [<b>Στρατιώτης</b>] **********: τοσο ~~~~~~~~ εγινα οσο και εσεις
20:49 [<b>Κομητεία:</b> O MY GOD O.M.G<i></i>] 120 [<b>Στρατιώτης</b>] **********: μονο που εγω θα παω σε μεροκαματο αυριο δεν θα το παιζω ~~~~~~~
20:49 [<b>Κομητεία:</b> O MY GOD O.M.G<i></i>] 120 [<b>Μονομάχος</b>] ********: **********:
20:50 [<b>Κομητεία:</b> O MY GOD O.M.G<i></i>] 120 [<b>Στρατιώτης</b>] **********: λοιπον θα τα ξαναπουμε μετα τον αποκλεισμο μου οταν ξαναγυρισω
20:50 [<b>Κομητεία:</b> O MY GOD O.M.G<i></i>] 120 [<b>Μονομάχος</b>] ********: ua janampeis?
20:50 [<b>Κομητεία:</b> O MY GOD O.M.G<i></i>] 120 [<b>Στρατιώτης</b>] **********: μπα εμφανηστικε η ~~~~~
20:50 [<b>Κομητεία:</b> O MY GOD O.M.G<i></i>] 120 [<b>Μονομάχος</b>] ********: θα ξαναμπεις?

Edit by bazel:Τα ονόματα και οι βρισιές σβήστηκαν.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser5116

Guest
Καλησπερα

Εγω ενα εχω να πω για τον ******

Κριμα που μεσα σε ενα παιχνιδι που παιζει και η κορη του (οπως μαθαμε) ******μιλαει με τετοιο τροπο.
Απλα ο τυπος αυτος απο την στιγμη που δεν σεβεται το ιδιο του το παιδι δεν περιμενεις να σεβαστει και τους αλλους!

Στην ζωη ειναι ΟΛΑ ροδα και γυριζουν και θα τα βρει μπροστα του, αργα ή γρηγορα


edit by joahna
αφαιρεθηκαν τα ονοματα των παιχτων
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser5982

Guest
Να πατε στα παρατραγουδα να πειτε τον πονο σας...Η Πανια δεχεται καθε καρυδιας καρυδι....Εδω δεν βλεπω καποιο λογο να υπαρχει :)
 

DeletedUser4428

Guest
δεν βλεπεις λογο σιερα τεκιλα? Αρα μπορουμε ολοι να μιλαμε ετσι ?ε?
 

DeletedUser

Guest
@tigraki1
Οι κανόνες του φόρουμ είναι ξεκάθαροι.

Προσωπικά μηνύματα
Συνομιλίες, συζητήσεις και διαφωνίες μεταξύ δύο μελών πρέπει να γίνετε μέσω προσωπικών μηνυμάτων και όχι στο φόρουμ.
Απαγορεύετε η αναδημοσίευση προσωπικών συνομιλιών απο το τηλεγραφείο του παιχνιδιου, απο msn, skype, irc κλπ χωρις την αδεια ολων των συνομιλητων
Σε περίπτωση που θελετε να αναδημοσιευσετε συνομιλια θα πρεπει τα ονοματα να ειναι πληρη σβησμενα και οχι μερικως και να μην προκειπτουν τα στοιχεια απο τα συμφραζομενα μηνυματα.


Αν δεν τιμωρήθηκε ακόμα ο παίχτης κάνε αίτηση υποστήριξης.Οι admins δε θα επιτρέψουν καμία τέτοια συμπεριφορά στο παιχνίδι.
Το θέμα κλειδώνει.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή