monomaxia

  • Δημιουργός θέματος Napo66
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Να ρωτησω κ εγω κατι,οσο αναφορα τα οπλα,ποια ειναι καλυτερα?
αυτα που εχουν 6-12(σφεντονα) , ροπαλο 6-15 η γρανιτης(1-15) ?
αν ξερει καποιος απανταει!!!!!!!:D:confused:
 

DeletedUser

Guest
είναι θέμα επιλογών...

εγώ ας πούμε θα προτιμούσα ένα όπλο που κάνει ζημιά 5-8 παρά ένα που κάνει 1-15. Οι αριθμοί αυτοί σημαίνει πως το μεν πρώτο όπλο κάνει από 5 εως 8 ζημια, το δε δευτερο κανει από 1 ως 15. Με άλλα λόγια ή το διακινδυνεύεις με το 2ο ψάχνοντας τα μεγάλα dmg ή μένεις στην σιγουριά του πρώτου με τα μέτρια dmg.

Οι ικανότητες σημάδι και σθένος έχουν να κάνουν με το είδος όπλου. Τα range όπλα (πιστόλια κτλ) χρησιμοποιούν το σημάδι, οπότε οσο ψηλότερα το έχετε τόσο καλύτερα. Τα melee όπλα (μαχαίρια, σπαθιά) χρησιμοποιούν αντίστοιχα το σθένος.

Οπότε αν έχετε σθένος 1 και σημάδι 20 και κρατάτε ξυράφι καλύτερα να κάνετε delete account και να παίξετε pet society.
 

DeletedUser

Guest
pedia mpori to oplo sou na le 8-12 dmg alla an ine range ke exis simadi 50 tote min para3eneftis na dis ke 25 dmg...den pezi rolo mono to oplo alla ke to simadi an ine range i to s8enos an ine melee
 

DeletedUser

Guest
mpa...dn nomizo na ginetai auto pou les.to ksereis apo prosopiki empeiria???:D:D
 

DeletedUser

Guest
Δεν έχεις πλήρη κατανόηση για κάτι, αν δεν μπορείς να το εξηγήσεις στη γιαγιά σου.

Albert Einstein



Πες μου τώρα πως έκατσε κι εξήγησε στην γιαγιά του την διάσπαση του ατόμου...:eek:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή