Moνομαχίες μεταξύ των 2 υπερσυμμαχιών του κ1.

DeletedUser

Guest
Το ποιος "μυγιαστηκε" φαινεται ξεκάθαρα αν διαβασετε απο την αρχη το θέμα. Δεν θα πω τιποτα παραπάνω..
 

DeletedUser

Guest
εγω ενα εχω να πω μπραβω στα παιδια

εγω θα παω οι περισσοτεροι ξερουν οτι δεν ειμε μονομαχος

αλλα μετραει η παρεα και απο τις 2 πλευρες

τωρα για τους υπολοιπους απλα θα μπορουσαν να δηλωσουν συμμετοχη

απλα ειναι τα πραγματα παιχνιδι παίζουμε

καλη διασκεδαση για το βραδυ

:D
 

noolas

Νέο Μέλος
Επαναλαμβάνω. Ό,ποιος έχει καμιά ιδέα για να βελτιωθεί το "ξεκαθάρισμα λογαριασμών" παρακαλείται να ποστάρει. Θέλουμε να διορθώσουμε τυχόν ατέλειες και να το βελτιώσουμε. Ό,ποιος θέλει να συμμετάσχει στο παρόν παρακαλείται να στείλει ingame τηλεγράφημα εγκαίρως σε μένα.

ΥΓ.1 Δεν υπάρχει η διάθεση να αποκλειστούν από το event οι παραδοσιακοί μας αντίπαλοι οι Σαλιάριδες σε καμία περίπτωση. Ήδη ο κ1 ο καλύτερος κόσμος αρχίζει να ξεμένει από παίκτες. Και αυτό είναι πρόβλημα που υπερβαίνει τις υπερσυμμαχίες. Αν λοιπόν οι Σαλιάριδες έχετε καμια καλύτερη ιδέα από το να πάτε με το μέρος των side by side παρακαλώ να ποστάρετε. Τα έπαθλα σε καμία περίπτωση δε θα πρέπει να χαλάνε τη διάθεσή μας ή την προσπάθειά μας.

Υ.Γ.2 Το event είναι θέμα συμμαχιών. Αν υπάρχει διάθεση από κάποιον άλλον να συμμετέχει παρακαλώ να πει την ιδέα του και όχι το παράπονο είτε εδώ, είτε σε ingame μηνυμα.
 

DeletedUser3340

Guest
ένα μικρό πρόβλημα

Αυτό που ρωτάω εγώ είναι αν μπορούν μερικοί σαλιάρηδες να πάνε με τους μεν και μερικοί με τους δε. Διότι ακόμη και στις μάχες μερικοί δεν πάνε με τους side by side εδώ και καιρό.Ίσως το έχετε ψιλοπαρατηρήσει μερικοί πάνε και με την αντίπαλλη όχθη!

Αν και η Κυριακή είναι δύσκολη μέρα για μένα και μόλις μπήκα από το πρωί θα στείλω στους Σαλιάρηδες να στείλουν αν θέλουν σε κάποιον από εσάς! Αν προλάβω οκ! Αλλιώς δεν πειράζει!

Εγώ προσωπικά χαίρομαι για οποιαδήποτε νέα κίνηση γίνεται στο παιχνίδι και μπράβο στα παιδιά που το διοργάνωσαν.

ΚΑΙ κάτι ακόμη που ξέχασα να ρωτήσω. Εγώ π.χ ανήκω στους σαλιάρηδες και θέλω να πάρω μέρος με τους side by side απλά σήμερα μου είναι αδύνατον λόγω δουλειάς. Την επόμενη φορά θα μπορώ? Ή αν δεν δηλώσω τώρα δεν θα μπορώ και στο μέλλον?

Και πάλι ευχαριστώ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Καλημερα..

Καλημερα στην ομορφη παρεα..

Θελω καταρχην να ευχαριστησω ολα τα παιδια που συμμετηχαν στον χθεσινο διαγωνισμο..Περασαμε ολοι πολυ ωραια πιστευω..

Θελω να ευχαριστησω τον cord για την αμεση ανταποκριση που ειχε στο αιτημα μας ..για αυτην την κινηση..
Υπαρχουν καποιες ατελειες απο μερους μας..οπου στο μελλον ..με την βοηθεια ολων μας θα γινει κατι ομορφο..κατι που θα μας συναρπαζει..

Οι μονομαχιες ειναι ενα εξαιρετικο μερος του παιχνιδιου..Ειναι κριμα να μην του δωσουμε ωθηση ολοι μας..

Ειμαι ενας απο αυτους που ειχα συμμετοχη για αυτη την κινηση την χθεσινη..Μιλαμε καιρο τωρα με τον Θαναση(Νουλα) οπου μαζι ..οπως και 2-3 αλλα παιδια..που προσπαθησαμε να βγαλουμε κατι καλο απο αυτο..
Οφελος εχουμε ολοι μας..οπως και οφελος θα εχει και η εταιρεια στο μελλον απο ωραιες προτασεις μας..


Θελω να πω οτι δεν ειναι κατι που γινεται σαν μονοπωλιο μεταξυ των δυο συμμαχιων..Προς Θεου δεν τιθεται τετοια προθεση..Σκεφθηκαμε ετσι αυθορμητα..και πραξαμε ετσι..με σκοπο την διασκεδαση ολων..
Εγω προσωπικα ειμαι φιλος σχεδον με ολα τα παιδια απο Σαλιαρηδες και οχι μονο..

Προτεινω την επομενη φορα ..απαντες να μας δηλωσουν συμμετοχη..Οσοι θελουν..μπορουν με ενα μηνυμα να μας πουν πριν απο το διαγωνισμο σε ποια παραταξη θελουν να παραβρεθουν την ημερα εκεινη..ωστε να ενημερωθουν και οι αντιπαλοι για αυτο..
Παιδια λυσεις ψαχνουμε..Για καλο παμε..Οτιδηποτε συζητιεται ..και ομρφα βρισκουμε λυση..

Δεν θελουμε να χασει ο κοσμος 1 ..Θελουμε να τον ανεβασουμε..Πειτε ιδεες..

Ηταν η πρωτη φορα η χθεσινη..Οι επομενες θα ειναι πιο οργανωμενες..πιο σωστες..
Βλεπουμε οτι οι διαχειριστες εχουν την διαθεση...Τους ευχαριστω προσωπκα θερμα για αυτο..Ας μην γκρινιαζουμε σε καμια περιπτωση..

Οποιος φιλος θελει..στην επομενη πριν απο τις μονομαχιες..να μας δηλωσει παρουσια..Ειναι απλο..

Σας ευχαριστω για την κατανοηση που ειχατε στο γραπτο μου καταρχην..Κραταω γενικως χαμηλους τονους και δεν μου αρεσει να δημιουργω οποιοδηποτε προβλημα..
Για μενα ειστε ολοι ευσπροδεκτοι..Ολοι φιλαρακια ειμαστε..Ας βοηθησουμε ολοι να βγει κατι σουπερ..

Εχω στο μυαλο μου μια ανατρεπτικη προταση που θα την εκφερω καποια στιγμη..Ξερω δεν γινονται ολα..αλλα προταση θα κανω..και αμα γινει και εφοσον συμφωνησουν ολοι..

Μακαρι να ειχαμε και απο 3-4 οχυρα μονομαχων..οπου θα ειναι πολυ σημαντικα για την συμμαχια..Εκει μεσα θα γινονταν τα μεγειρεματα μιας και θα ειχε τα μαγαζια του..Οι ικανοτητες μαχης?Μονο μονομαχιας..
Αυτο μαγειρευω και εγω στο μυαλο μου..Το ξαναλεω..ιδεα..προταση ειναι..

Υπαρχουν πολλες λεπτομερειες γυρω απο αυτο οπου θα εχω ολοκληρομενο πλανο στο μελλον..και το παρουσιασω στους αρμοδιους..

ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΕΧΘΕΣ ΛΟΙΠΟΝ..
ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ Ο ΝΙΚΗΤΗΣ..ΕΙΧΕ ΣΗΜΑΣΙΑ Ο ΧΑΒΑΛΕΣ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ..ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΑΛΑ..

Καλημερα σε ολους αδερφια
 

DeletedUser3541

Guest
Λακωνικά θα απαντήσω ελπίζοντας να "νοστιμέψω" την εως τώρα επιτυχημένη συνταγή με τις μονομαχίες ανάμεσα στις 2 συμμαχίες... ας γίνει ανάμεσα σε 3 συμμαχίες!
 

noolas

Νέο Μέλος
Είμαστε σε συνεννόηση με τους Σαλιάριδες ώστε να συμπεριληφθούν με κάποιο τρόπο στο event. Ήδη στο ντου της 23ης Οκτ συμμετείχαν δύο από αυτούς. Σύντομα θα υπάρχουν νεότερα.

Τα αποτελέσματα θα ανακοινωθούν και εδώ
 

noolas

Νέο Μέλος
Η αναμέτρηση της 23ης Οκτ έληξε με νικητές την παράταξη των side by side και των συν αυτώ με σκορ 54-66.

Από τη νικητήρια ομάδα παίρνουν μετά από επιλογή των συμμετεχόντων από 1 κουτί γλυκά οι εξής:
1. [player]anodinos[/player]
2. [player]magos69[/player]
3. [player]SugarBob[/player]
4. [player]el diablo[/player]
5. [player]skia tis kataras[/player]

Από τα κοινά δώρα:
-Πρώτοι σε νίκες αναδεικνύονται οι [player]noolas [/player]και ο [player]DOUKAS [/player]με 6 συνολικά νίκες, 3 εκ των οποίων λιποθυμίες.
Το έπαθλο παίρνει ο [player]noolas [/player]συγκεντρώνοντας το μεγαλύτερο συνολικό dmg που πέρασε στους αντιπάλους του. (μία σφυρίλατη θήκη)


- Πρώτοι σε λιποθυμίες αναδεκνύονται οι [player]noolas [/player]και ο [player]DOUKAS[/player]. Το έπαθλο παίρνει ο [player]DOUKAS[/player], καθώς ο noolas έχοντας πάρει ήδη ένα έπαθλο παραιτείται από τη διεκδίκησή του. (μία σφυρίλατη θήκη)

-Πρώτοι σε dmg.
Εδώ υπήρχε ένας προβληματισμός σχετικά με το τί θα έπρεπε να επιβραβευθεί. Το μεγαλύτερο dmg αποτελέσματος σε μια μονομαχία; Ή το μεγαλύτερο συνολικό dmg ηττών-νικών. Οι διοργανωτές συμφώνησαν μόνο για την αναμέτρηση της 23ης Οκτ, εξαιτίας της παρανόησης, να επιβραβευθεί το μεταλύτερο dmg αποτελέσματος σε μια μονομαχία. (Στις επόμενες θα επιβραβευθεί αυτός που έβλαψε περισσότερο τους αντιπάλους!)
Πρώτος αναδείχθηκε ο [player]DOUKAS [/player]με 1932 dmg. Ο [player]DOUKAS [/player]έχοντας πάρει ήδη ένα έπαθλο παραιτείται από τη διεκδίκησή του.
To έπαθλο παίρνει ο δεύτερος [player]foinikas [/player]με 1890 dmg. (1 ξυλινη θηκη)


Oι όροι και τα βραβεία των αναμετρήσεων, εφόσον παραμείνουν θα αποσαφηνιστούν πριν την επόμενη αναμέτρηση στο http://forum.the-west.gr/showthread.php?t=6516. Σας παρακαλώ εκεί να αναρτήσετε τυχόν προβληματισμούς σας, νέες ιδέες που θα έκαναν το event καλύτερο, ή άλλα πράγματα που οι διοργανωτές έχουν από λάθος παραβλέψει.

Οι μονομαχίες είναι οι εξής:
noolas
[report=314653810bdd42d366]Μονομαχία: noolas εναντίον R660[/report]
[report=31465619e0e2941dcb]Μονομαχία: noolas εναντίον el diablo[/report]
[report=31465637d7cc3583e6]Μονομαχία: darkplayer εναντίον noolas[/report]
[report=31465723a9b1da90e8]Μονομαχία: sanjikunn εναντίον noolas[/report]
[report=31465769cd8a1173b6]Μονομαχία: mastro εναντίον noolas[/report]
[report=31465803e05e6ed1b4]Μονομαχία: giorgosss34343 εναντίον noolas[/report]

DOUKAS
[report=314652436e3c80d0f9]Μονομαχία: DOUKAS εναντίον stilleto[/report]
[report=31465366b59d2a4adc]Μονομαχία: DOUKAS εναντίον stavrakos G.7[/report]
[report=31465523e02efc8faa]Μονομαχία: DOUKAS εναντίον T00L[/report]
[report=31465853000639f84e]Μονομαχία: xazoula εναντίον DOUKAS[/report]
[report=31466236aa10ca9a96]Μονομαχία: A.M. εναντίον DOUKAS[/report]
[report=3146624891096abe3d]Μονομαχία: DOUKAS εναντίον A.M.[/report]
[report=31466297556c4528b1]Μονομαχία: Ulysses S. Grant εναντίον DOUKAS[/report]

foinikas
[report=31466682e74aba1ea9]Μονομαχία: foinikas εναντίον nikosgr.[/report]
 
Κορυφή