kosmos 4 net

  • Δημιουργός θέματος alex55
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
πεδία εχουμε μαζευτεί 11 άτομα στο νετ κόσμο 4 και έχουμε φτιάξει μια πόλη που τώρα είναι στους 10000 πόντους.6 λεβελ είναι το κεντικο κτίριο 3 η κατοικίες 5 ραφτάδικο 5 οπλοποιό 4 μπακάλικο και 3 το ξενοδοχείο.οποισ θελι να ερ8ι να μου στήλη τηλεγράφημα με λένε αλεχ55 8α σάς δεχτούμε ότι λεβελ και αν είστε.
 

DeletedUser

Guest
ορθογραφικα λαθη διακρινω,η απαγορευση των greeklish δεν βοηθησε σε αυτο :p:p:p:p
 

DeletedUser

Guest
OFF TOPIC:
Θα συμφωνήσω με τον Casavir!!

πεδία εχουμε μαζευτεί 11 άτομα στο νετ κόσμο 4 και έχουμε φτιάξει μια πόλη που τώρα είναι στους 10000 πόντους.6 λεβελ είναι το κεντικο κτίριο 3 η κατοικίες 5 ραφτάδικο 5 οπλοποιό 4 μπακάλικο και 3 το ξενοδοχείο.οποισ θελι να ερ8ι να μου στήλη τηλεγράφημα με λένε αλεχ55 8α σάς δεχτούμε ότι λεβελ και αν είστε.

ON TOPIC:
Εννοείς στον αγγλικό server;
 

DeletedUser

Guest
σταματήστε το spamming.

Γλώσσα και γραμματική
Δεν επιτρέπετε ο σχολιασμός της γλώσσας και γραμματικής ενός άλλου παίκτη. Αν ή γλώσσα/γραμματική ενός παίκτη είναι τόσο λανθασμένη που δεν μπορείς να καταλάβεις τι γράφει επικοινώνησε με έναν moderator.
 

DeletedUser184

Guest
τωρα

Εγω φιλε μου ενδιαφερομαι στειλε μου msg θα γραφτω τωρα
 

DeletedUser

Guest
εεεεπ ρε πεδια απο οσο κσερο ηπαν ποσ δεν δικεουστε να σχολιαζετε τιν ορθωγραφια του αλου οταν απαγορεφσαν τα κρικλισ ,δεν νομιζο να σασ αρεσαι αν σασ το εκαναν εσασ αφτο.
 

DeletedUser

Guest
εεεεπ ρε πεδια απο οσο κσερο ηπαν ποσ δεν δικεουστε να σχολιαζετε τιν ορθωγραφια του αλου οταν απαγορεφσαν τα κρικλισ ,δεν νομιζο να σασ αρεσαι αν σασ το εκαναν εσασ αφτο.
:eek::eek::eek:
Σιγουρα επιτηδες το κανεις αυτο εε??????
 

DeletedUser

Guest
αν θέλετε να μιλήσετε για άλλο κόσμο ανοιχτέ άλλο θέμα

άντε μι τα πάρω!!!!!:mad::mad::mad:
 

DeletedUser771

Guest
για περαιτέρω πληροφορίες αποταθείτε στον alex55 σε pm
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή