Kainourgia poli twn black pirates

  • Δημιουργός θέματος pao16
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Paidia kalimera sas

eimai o pao16 apo tous black pirates gate 13

tin deutera tha vgw apo tin poli mas gia na paw na idrisw mia alli kanourgia poli..exoumai merika meloi gia na boun stin kainourgia polli alla den einai polla...etci,evgala auto to mnm mipws kanenas paixtis thelei na bei stin kainourgia mas poli...protimw paidia epipedou panw apo 15...katarxas tha prepei na einai energos autos pou thelei na bei stin kainourgia mas poli kai kata deuteron tha prepei na min einai ipoulos...ama thelei kanenas na bei stin kaiourgia mas poli na mou stilei mnm kai na mou pei ta parakatw..


1ον)όνομα
2ον)πόλη που μένετε(στην πραγματικοτητα)
3ον)ώρες που ασχολήστε με
το παιχνίδι.
4ον)ηλικία
5ον)φίλους στο παιχνίδι
6ον)προηγούμενη πόλη
7ον)λόγο που φύγατε από την πόλη που είσασταν.
8ον)προηγούμενη εμπειρία στο παιχνίδι


euxaristw
 

DeletedUser

Guest
Καλή τύχη πρώτα από όλα φίλε μου, αν έπαιζα κόσμο 2 δεν θα έμπαινα στην πόλη σου :D:p
Καλύτερα όμως να μην χρησιμοποιείς Greeklish, απαγορεύονται ;)
Α! Και μετά από παράκληση μερικών μελών του Φόρουμ και κάτι παιδιών από το WW δεν θα σπαμμάρω [για όσο κρατηθώ]
 

DeletedUser

Guest
φιλε ποιος σου ειπε οτι θα μπει στους πειρατες η καινουργια πολη σου?
 

DeletedUser

Guest
paidia kalimera sas

eimai o pao16 apo tous black pirates gate 13

tin deutera tha vgw apo tin poli mas gia na paw na idrisw mia alli kanourgia poli..exoumai merika meloi gia na boun stin kainourgia polli alla den einai polla...etci,evgala auto to mnm mipws kanenas paixtis thelei na bei stin kainourgia mas poli...protimw paidia epipedou panw apo 15...katarxas tha prepei na einai energos autos pou thelei na bei stin kainourgia mas poli kai kata deuteron tha prepei na min einai ipoulos...ama thelei kanenas na bei stin kaiourgia mas poli na mou stilei mnm kai na mou pei ta parakatw..


1ον)όνομα
2ον)πόλη που μένετε(στην πραγματικοτητα)
3ον)ώρες που ασχολήστε με
το παιχνίδι.
4ον)ηλικία
5ον)φίλους στο παιχνίδι
6ον)προηγούμενη πόλη
7ον)λόγο που φύγατε από την πόλη που είσασταν.
8ον)προηγούμενη εμπειρία στο παιχνίδι


euxaristw

υπαρχει περιπτωση ενας να κανει αιτηση και να πει "γεια σας ειμαι πολυ υπουλος και θα ηθελα να μπω στην πολη σας..."
 

DeletedUser3473

Guest
υπαρχει περιπτωση ενας να κανει αιτηση και να πει "γεια σας ειμαι πολυ υπουλος και θα ηθελα να μπω στην πολη σας..."

φυσικα! ειναι το πρωτο που γραφω οταν κανω αιτηση για να μπω σε πολη...
αναποσπαστο προσον στο βιογραφικο μου... :cool:
 

DeletedUser

Guest
Σκληρός

φιλε ποιος σου ειπε οτι θα μπει στους πειρατες η καινουργια πολη σου?

φυσικό είναι όμως να είσαι σκληρός αφού σου λέει οτι θα μπεί η πόλη που θα χτίσει στη συμμαχία που ίδρυσες.
 

DeletedUser

Guest
καλα ρε παιδια..

ενταξει ρε παιδεια πωσ κανεται ετσι λες και εκανα κανενα εγκλημα ....σινονοηθηκα με τον εβεντερ για την πολη...απλοσ ζηταω καινουργια ενεργα μελοι...:confused::confused:
 

DeletedUser

Guest
καινουργια μελοι

τελοσ παντων παιδια ...οποιος θελει να μπει στην πολη μας να μου στηλει μνμ...
 

DeletedUser

Guest
πολύ δύσκολο να βρεις άτομα για κ2. ελάχιστοι παίζουν πια.
 

DeletedUser

Guest
να μη φτιάξεις νέα πόλη. θα είστε 2-3 άτομα στην πόλη και θα βαρεθείτε. καλύτερα όλοι μαζί.
 

DeletedUser

Guest
ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧ

χαχαχα ωραιο σχεδιο...πλακα κανω δεν θα το κανω...:d
 

DeletedUser

Guest
Τσέκ

θα σε τσεκάρουμε παλικάρι για αυτό πρόσεχε.
 

DeletedUser

Guest
κανε 10 λογαριασμους να 'χεις κανε 4 τυχοδιωκτες 4 χτιστες 1 μονομαχο 1 στρατιωτη και μια χαρα ειναι η πολη σου:p
 
Κορυφή