k3, ποσο ακομη?

Charlie prince

Νέο Μέλος
καλησπερα, μετα απο πολυ καιρο αποχης απο το φορουμ μπηκα ξανα για να πω οτι γινεται μια μεγαλη προσπαθεια απο πολλα παιδια να ζωντανεψει (οσο μπορει) ο κ3.. υπαρχουν πολλοι καλοι παιχτες, καποιοι παιζουν αποκλειστικα κ3 και θα ειναι κριμα να νεκρωσει ο κοσμος αυτος... ας βοηθησουμε ολοι, παιχτες/διαχειρηστες και οτι βγει..!!!

οποιος θελει μπορει να πει την αποψη του η να καταθεση καποια προταση να βελτιωσουμε τον κ3..
 

DeletedUser

Guest
καλησπέρα

καλησπέρα και από μένα είμαι ο -=basiliskos=- κι ετοιμαζόμαστε να <<ζωντανέψουμε>>. αυτόν τον κόσμο που αγαπήσαμε .....είτε είστε μαφιόζοι είτε μπάτσοι ο στόχος είναι ένας..........γερά να ξαναγίνουμε ο 1ος κόσμος και πάλι όπως ήμασταν:))
 

DeletedUser

Guest
Η άποψη είναι πως οι παίκτες ότι κ να κάνουν δεν θα ζωντανέψει ποτέ ο κόσμος αυτός. Όταν η εταιρία έχει φέρει τα πράγματα στα άκρα με υπερβολικό πρεμυιμ. Εμείς δεν μπορεί να κάνουμε κάτι για να το αλλάξουμε. Πολλοί παίκτες όπως κ εγώ αρχίζω να διαγράψω τους λογαριασμούς μου στο west, μάλλον μόνο το κ-1 θα κρατήσω.

Πριν από μια εβδομάδα στο κόσμο 3 ήταν πάνω από 1000 παίκτες τώρα είχε πέσει κατά 30+ άτομα. επίσης έχω πάρει κάποια κυκλικά μηνύματα από παίκτες σε άλλους κόσμους που παρατάνε το παιχνίδι κ ο λόγος είναι το υπερβολικό πρεμυιμ.
 

Charlie prince

Νέο Μέλος
το παιχνιδι παιζεται και χωρις premium φιλε μου... σημασια εχει να ξερεις να το απολαμβανεις.. τι να το κανω αν τερματισω πρωτος στην καταταξη, κανω ολες τις αποστολες αμεσως και κερδιζω σε ολες τις μαχες λογω premium? χανει ολη την ουσια του... εγω θα συνεχιζω να παιζω χωρις, και ας μενω πισω σε σχεση με τους αλλους που εχουν premium...

παμε ξανα για εναν καλυτερο κ3!!!
 

panos-the-best

Νέο Μέλος
Μα ο κ3 δεν ειναι Αριζονα ή Buffalo με φουλ πριμιουμ,οποτε αν καποιος δε θελει να βαζει πριμιουμ γιατι να παει Αριζονα και οχι κ3???Και αν δεν μποροπυμε να φερουμε νεα μελη στον κ3 τουλαχιστον ας ζωηρεψουν οσοι ηδη παιζουν!
 

DeletedUser4456

Guest
Το ερωτημα ειναι ομως γτ να παει καποιος non-prem στον κ3 και οχι κ1 που εχει και περισσοτερο ηδη κοσμο? :eek:m
 
Κορυφή