k3 Θερινα προγνωστικα.

  • Δημιουργός θέματος DarkFox
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Δεν θυμαμαι να ειχαμε εδω κατι αναλογο. Αρα ειναι ωρα να αποκτησει :eek:


Ολοι ειχαμε δει την τρομερη ανοδο των fbi σε χρονο dt. Το κακο ειναι οτι οπως και οι περισσοτερες αυτοκρατοριες, ετσι και στους fbi, καπου, κατι χαλασε. Ειτε απο θεμα ηγεσιας, ειτε απο θεμα συμμετοχης.

Τα πραγματα ηταν πολυ ξεκαθαρα, fbi and allies vs Mafia and allies. Τα καστρακια των μαφιοζων πεφτανε σαν χαρτινα. Αυτο προφανως αλλαξε και οι μαφιοζοι εχουν παρει παραμαζομα τα οχυρα της αντιπαλης μεριας. ο κ3 πιστευω ειναι απο τους ποιοτικοτερους κοσμους, υπαρχει χωρος για αναπτυξη, υπαρχει ο κοσμος. Το θεμα ειναι ποιος θα παρει παλι το πανω χερι, προς το παρων υπαρχει μια ηρεμια, ισως πριν απο μια πιθανη καταιγιδα. Η κυριαρχια σε αυτον τον κοσμο θα κριθει στο ποιος θα αποκτησει την καλυτερη ηγεσια πρωτος για ακομα μια φορα.

Μαφια and allies ή Fbi and allies?

btw, Εργοταξιο rulz
 

DeletedUser

Guest
εργοταξιο φτγ, ποτε θα μαθουμε τα account του οτιναναι στους αλλους κοσμους?
 

DeletedUser735

Guest
ο κ3 για μενα ειναι ενα πραγμα....xp!!!!

κανονιστε να εχουμε καλες μαχες να τερματισω μια ωρα νωριτερα!
 

DeletedUser2677

Guest
πωλ,νομιζω πως επειδη μας ενδιαφερει ακριβως το ιδιο πραγμα ισως πρεπει να αναθεωρησουμε καποια πραματα..
οσον αφορα τον κ3 οντως οι fbi ηταν πολυ δυνατοι αλλα τωρα οι μαφιοζοι μαθαν να κανουν καλες επιθεσεις..
κ απο κει που επαιρνα καλο εξπι απο τα οχυρα τωρα μου το εχουν χαλασει..
ισως μια μαχη στον πλευρο των μαφιοζων κατι να εκανε..
ε πωλ??
 

DeletedUser735

Guest
σκεφτομουν χθες να παω αμυνα...
το ιδιο και ο αγαπητος παλουκι...

εχε χαρη που εκανε ο θειος την επιθεση αλλιως δυσκολα θα πατουσα το κουμπι ''επιθεση''.

btw το 700αρι που πηρα δε με χαλασε και πολυ
 

DeletedUser

Guest
οτι περνεις καλο ειναι

( συγγνωμη τζο και mad αλλα δεν αντεξα :eek: )
 

DeletedUser2490

Guest
προς ενημέρωσή σας, η ηγεσία των μαφιόζων πλέον είναι σταθερή και πολύ αξιόπιστη!!!
και όσο πάει και δυναμώνει η συμμαχία!
από νίκη σε νίκη πάει...
 

DeletedUser735

Guest
φαινεται αυτο prmanos και σας βγαζουμε το καπελο για την ανοδο σας το τελευταιο διμηνο.
εχω ομως να ξεκαθαρισω καποια πραγματα...

πιστευετε οτι αυτοι που ξεκινησαν το FBI ή ηταν απλα δημαρχοι των πολεων που αργοτερα εγιναν FBI ασχολουνται ακομα με το παιχνιδι ή με τον κ3?
αν το πιστευετε ειστε γελασμενοι.

Ολοι οι ''παλιοι'' παικτες εχουν κουραστει απο πλευρα μας(εγω εσβησα 2 κοσμους μηπως και ξεκουραστω λιγο και συνεχισω το παιχνιδι).
Πολλοι αλλοι το εχουν παρατησει τελειως(π.χ. angelxxx και dafynash) που ηταν και οι βασικοι συντελεστες της FBI.

τεσπα δεν θελω να πω περισσοτερα.
ο νοων νοείτο
 

DeletedUser

Guest
Paul ομως οταν μια οικογενεια συνεχιζει να εχει το ονομα fbi,mafia και ολα αυτα τα καλα, σημαινει οτι εχει κοσμο μεσα της. Δεν εχει σημασια ποιος την ξεκινησε. Ειναι χαζο να λεμε οτι επι εποχης του ταδε ημασταν καλα ή επι εποχης του αλλου δεν ημασταν. Οσο εχεις ενα ονομα πρεπει να το τιμας και να το συνεχιζεις μεχρι να το αφαιρεσεις. Οκ, τα παιδια που παιζανε στην αρχη ηταν καλοι παικτες, καλοι ηγετες, αλλα μεχρι εκει. Αν δεν μπορουν να ανταπεξελθουν οι τωρινοι σημαινει οτι οι παλοι δεν αφησαν σωστη κληρονομια, ή τουλαχιστον δεν τους την περασαν οπως θα επρεπε.


Η Μαφια εχει παρει κεφαλι γιατι πολυ απλα ποτε δεν εχει ασχημη ηγεσια, απλα υπηρχε ελλειψη συμμετοχης, κατι που καπως το φτιαξανε.

Ο κ3 οπως ειπα πιο πανω εχει πολλα να δωσει και μακαρι να μην δουμε ακομα ενα μονοπλευρο μετωπο.
 

DeletedUser735

Guest
φοξακο μην προσπαθεις να καλυψεις την τεμπελεια σου πισω απο τετοιες δικαιολογιες :p

απλως φιλε παιζει ενα αλλο θεμα...
αυτοι που ειχαν την ορεξη εχουν σταματησει πλεον και αυτο πιστευω πως ειναι σημαντικο.
 

DeletedUser2490

Guest
ο μάνος είναι αξιότατος αρχηγός...


Ιωάννα μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ, αλλά πραγματικά, όπως είπαν και τα παιδιά, αν δεν είχαμε τη συμμετοχή που έχουμε πλέον, δε θα ήμουν τίποτα κι εγώ!!!
Μην ξεχνάμε ότι κι εγώ από κάπου έμαθα... Ένα τεράστιο ευχαριστώ στους 2 Βασίλιδες (Τρίκαλα και el-dorado) που μου έμαθαν και με εμπιστεύτηκαν, όπως επίσης κι εσύ Ιωάννα με τον άντρα σου!!!

Το παιχνίδι είναι ομαδικό! ΟΛΟΙ μαζί κερδίζουν, αλλά οι αρχηγοί μόνο χάνουν... (Ελλάδα γαρ!!!)
 

DeletedUser2776

Guest
η ανοδος της μαφια οφειλετε σε ολα τα παιδια που μαχωντε και οχι στους αρχηγους και στρατηγους.εγω απλα δεν το εβαλα κατω μολις αποχωρησε ο συνεργατης μου και ιδρυτης της συμμαχιας και συνεχισα δυναμικα μονος αφου ανεβηκαν στο προσκυνιο νεα παιδια με ορεξη και φτασαμε εκει που φτασαμε.
στοχος μας ειναι να παμε ακομα ποιο ψηλα και θα αγωνιστουμε γι αυτο.
οποτε ισως υπαρχουν και σε εσας ατομα που θελουν να αναλαβουν την ευθυνη της συμμαχιας.
ευχομαι να βρειτε την ακρη και να εχουμε καλες μαχες....

εκ των αρχηγων της mafia
 

DeletedUser

Guest
H mafia και το καλοκαιρι θα ειναι κορυφη μανο και τρικαλινε παμε γερα για ολα τα οχυρα!
 
Κορυφή