K1 μαχες οχυρων

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser5558

Guest
Aυτός που έσπασε τη συμφωνία, έχει το θράσος να βρίζει τους άλλους

Γελάνε και οι πέτρες μαζι σου , συμμαζεψου αετοπουλο μου εσυ !!!!!!!!!!:D:D:D

Σου το έχω πει από την αρχή αλλα δεν έχεις το κατάλληλο εργαλείο για να το καταλάβεις !!!!
"πάψε να γελοιοποιήσε συνεχεια"
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

black.thunder

Μέλος
Λίγο προσοχή στους τόνους και στο τι λέμε παρακαλώ. Αν θέλετε να συζητήσετε για τις μάχες πώς να σταματήσουν οι πολλαπλές κτλ καλώς. Αλλιώς το θέμα θα κλειδώσει.
 

DeletedUser3409

Guest
Καλησπέρα είμαι εδώ για να σας λύσω τις απορίες... για τον Κ1
Πρίν από σχεδόν 4 χρόνια ο Λάκορας αποφάσισε να κάνει τον κ1 ανω κάτω...http://forum.the-west.gr/showthread.php?t=4547 :p
είδε όμως πως σιγα σιγα την επανάσταση την έπνιξαν στο αίμα οι υπερδυναμεις.... έτσι συνέπραξε μετα από διαβουλεύσεις κανενος 7μηνου... με τους Βρωμοσαλιάρηδες.... και τα ξανακάναν ανω κάτω.... http://forum.the-west.gr/showthread.php?t=5604
πάλι όμως οι υπερδυναμεις... νίκησαν... οπότε τι να κανει ο τρισμέγιστος και μεγαλο ηγέτης των επαναστατικών... δυνάμεων.. αποφάσισε... "να πάμε με το σύστημα και να πολεμησουμε εκ των έσω... το σύστημα"
Έτσι Μυτα, θλιμμενος, Ανεζ και ΠΡΟΑΣ πηγαν να σπάσουν το παλαιο ΨΨΠ και οι υπόλοιποι το παλαιο ΝΤΜΟΥ τεσπα.... πήρε χρόνια στον Λάκορα... αλλά τα κατάφερε.... να κερδίσει και να επιβάλει την επανασταση... (Βέβαια.... δεν ξερω ακόμα πως καταφερε να μεταλλάξει την Τζοαννα σε Τζοαννα1... αλλά πάντα το υποψιαζόμουνα ότι και οι 2 τζοάννες ήταν, μέρος από τα 1032 επαναστατικά μποτακια του Λάκορα....)....
Ελπίζω να σας έλυσα τις απορίες... πριν γαβγίσει ο Σκύλος...:w
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Υπάρχει περίπτωση να ξανακάνουμε όμορφες μάχες οχυρού (φιλικές ή κανονικές) με γεμάτες επιθέσεις-άμυνες ?
Ο λόγος ύπαρξης των ηγεσιών είναι να συνεννοούνται δίνοντας λύσεις σε τέτοιου είδους προβλήματα. Μέχρι πρόσφατα υπήρχε άψογη συνεργασία και όλοι απολαμβάναμε το παιχνίδι. Είμαι σίγουρος ότι μπορεί να επαναληφθεί. Η ανισορροπία δυνάμεων δεν είναι το πρόβλημα, η ματαιοδοξία και ο εγωισμός μας είναι..

Θα ήταν καλύτερα να αφήσουμε τους αρμόδιους να ηρεμήσουν και να τα πουν-βρούν. Η ειρωνεία και τα πικρόχολα σχόλια και απο τις 2 πλευρές δεν βοηθούν ,μας υποβιβάζουν ΟΛΟΥΣ. Γνωρίζουμε όλοι ότι έχουμε ικανότατους αρχηγούς, ας τους αφήσουμε να κάνουν την δουλειά τους χωρις να δυναμιτίζουμε το κλίμα.
 

DeletedUser

Guest
Καλησπέρα και από εμένα,

υποθετω δεν έχει νόημα να πω πως δεν είμαι η άλλη τζοανα και πως η άλλη η τζοανα δεν είναι εγω...θα μπορούσε βέβαια, εδώ βρέθηκα θεια του παλουκι λουκ, ανιψιά του χερνι, γυναίκα του σερίφη και μακρινή ξαδέλφη του Μανιτού.

Για να σοβαρευτούμε λίγο και να μην αναζητάτε συνωμοσίες εκεί που δεν υπάρχουν! Αν κάποια συμμαχία θέλει να βάλει μάχη στις 4 το πρωί γιατί εκείνη την ώρα τους βολεύει να βάλουν μάχη καλώς να κάνουν. Εγώ προσωπικά δεν θα ξυπνούσα εκείνη την ώρα να παίξω west. Δεν ειναι ενάντια στους κανόνες οπότε και διαχειριστής να το έκανε δεν βλέπω το που είναι το κακό.

Δεν έχω να πω κάτι άλλο, όπως είπε και ο black.thunder το θέμα θα μείνει ανοιχτό να συζητάτε όσο είστε κόσμιοι. Που ξέρετε, ίσως στο τέλος να βάζετε όλοι ξυπνητήρια τα χαράματα να παίζετε.
 

cord

Ex-The West Team
Ειναι πραγματικα ευχαριστο να βλεπουμε μεγαλες μορφες του παιχνιδιου και του κοσμου 1 ξανα στο forum.
Oι διαλογοι ειναι απολαυστικοι και η ομαδα διαχειρισης δεν θα παρεμβει καθολου αρκει να μην υπαρχουν υβρεις και προσβολες, δεν χρειαζεται αλλωστε.
Να ξεκαθαρισουμε μονο 2 πραγματα.
- Αλλη η Joanne1 και αλλη η Forum Leader Joahna αν και οι περισσοτεροι το γνωριζετε ηδη. Το επιβεβαιωσε αλλωστε και η ιδια πιο πανω.
- Οι πολλαπλες μαχες δεν απαγορευονται απο τους κανονισμους. Αν αυτο δεν βολευει καποιους παιχτες ή συμμαχιες, ειναι στο χερι των παιχτων να συζητησουν μεταξυ τους και να βρουν μια μεση λυση που θα ικανοποιει ολους. Αν οχι, τοτε υπαρχουν πολλοι τροποι στο παιχνιδι οπου τα οπλα μιλουν και τα θεματα λυνονται, εντος πλαισιων παιχνιδιου/κανονισμων παντα - μονομαχιες, σαμποταζ, επικηρυξεις κ.τ.λ., τα ξερετε αλλωστε ηδη.
Πιστευουμε πως ο κοσμος 1 ειναι απο τους κοσμους που εχουν αντεξει περισσοτερο απο ολους τους παλαιους κοσμους διεθνως και θελουμε αυτο να συνεχιστει.
Εμεις κανουμε και θα κανουμε οτι περναει απο το χερι μας γι' αυτο, αν και οι παιχτες θελετε κατι τετοιο μπορειτε να κανετε και εσεις το ιδιο, στο χερι σας ειναι.
 

DeletedUser

Guest
Το έργο με τις πολλαπλες το έχουμε ξαναδεί. Αυτό που δεν έχουμε ξαναδεί είναι μια πλευρά να τερματίζει το παιχνίδι όσον αφορά τα οχυρά.

Οπότε, αντι κάποιοι να αντιδράτε με πολλαπλες θα ηταν καλύτερο κατα την άποψη μου να πείτε ένα μπράβο και να τελειώνει το θέμα. Καλό είναι να αποδεχόμαστε και λίγο την πραγματικότητα εε?

Συμμαχίες υπάρχουν που μπορούν να κοντράρουν την ΝΤΟΥ it... Δεν ξεχασανε να παίζουν ξαφνικά. Άρα ας τα βρούν μεταξύ τους. Λύση οι πολλαπλές δεν είναι πάντως.

υγ: λακορας ειναι μονο ένας, μάταια προσπαθείτε να γινετε μερικοί λακορας στην θέση του λακορα.
 

DeletedUser5558

Guest
Το έργο με τις πολλαπλες το έχουμε ξαναδεί. Αυτό που δεν έχουμε ξαναδεί είναι μια πλευρά να τερματίζει το παιχνίδι όσον αφορά τα οχυρά.


Ειναι μεγαλη μας χαρα παιχτες που δεν υπαρχουν να ενδιαφερονται για τις μαχες οχυρων στον κ1
(και που να το δεις φιλε τ00λ????)!!!!!!!!!:blk
(εγω κ5 το εχω δει και ηταν "καταπληκτικο"!!!! διαλυθηκε ο κ5 !!!!!!!!)

¨Η στραβος ειναι ο γιαλος η στραβα αρμενιζω!!!!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3297

Guest
υγ: λακορας ειναι μονο ένας, μάταια προσπαθείτε να γινετε μερικοί λακορας στην θέση του λακορα.

Α όλα κι όλα!
Το είδωλο ούτε που τολμάμε να το πιάσουμε στο στόμα μας.
Χαίρετε!
 

DeletedUser

Guest
Ειναι μεγαλη μας χαρα παιχτες που δεν υπαρχουν να ενδιαφερονται για τις μαχες οχυρων στον κ1
(και που να το δεις φιλε τ00λ????)!!!!!!!!!:blk
(εγω κ5 το εχω δει και ηταν "καταπληκτικο"!!!! διαλυθηκε ο κ5 !!!!!!!!)

¨Η στραβος ειναι ο γιαλος η στραβα αρμενιζω!!!!!!!!

Τι δεν καταλαβαινεις; Είσαι στο Forum The West > Κόσμοι > Κόσμος 1. Για τον 1 εγραψα οχι για τον 5.
 

DeletedUser2571

Guest
συγκρινοντας αυτο εδω το παλιο ποστ με το νεο που ανοιξε την δευτερα ο kobebryant, διακρινω μερικες σημαντικες διαφορες. ενω εδω υπηρχε διαθεση να βρεθει λυση απο αρκετους, και η διαχειριση αφησε το θεμα ανοιχτο για συζητηση, στο προχτεσινο απαντηθηκε αμεσως πως θα πεσουν ποινες στην επομενη πολλαπλη μαχη που θα δηλωθει και εκλεισε αμεσως. μας ηρθε μαλιστα και μηνυμα πως οποιος δηλωσει μαχη θα τιμωρηθει με συνοπτικες διαδικασιες, και την δευτερη φορα μονιμος αποκλεισμος. αυτο υποθετω ισχυει μονο για την ccp, αφου οπως βλεπω η παιχτρια που δηλωσε μαχη στο καπακι μετα την μαχη βορειων- νοτιων δεν ειναι τιμωρημενη. καλως δεν τιμωρηθηκε, δεν βλεπω τον λογο να ξενερωνουν και οι τελευταιοι παιχτες που μεινανε στο παιχνιδι, αλλα οχι ομως να ισχυουν διαφορετικοι κανονες στην καθε συμμαχια.
 

cord

Ex-The West Team
H παιχτρια εβαλε μια μαχη για τη συμμαχια της. Δεν εβαλε πολλαπλη.
Προσπαθηστε να καταλαβαινετε τι γραφουμε και αν δεν καταλαβαινετε, ρωτατε. Δεν ειναι κακο.
Και μετα εβαλε μαχη και αλλη συμμαχια.
Οσο για την παιχτρια της συμμαχιας αυτης και οποιονδηποτε αλλον, οποιασδηποτε συμμαχιας αν δεν θελετε το Βορειοι-Νοτιοι, δεν θα το κανουμε. Συνεχιστε ετσι να δειτε μεχρι που θα φτασει η υπομονη μας.
Εφοσον δεν καταλαβαινετε απο λογια θα ακολουθησουμε αλλη γραμμη, γιατι απο οτι φαινεται μονο ετσι καταλαβαινετε.
Λογικευτειτε οσο ειναι καιρος και οι μεν και οι δε.
Το θεμα κλειδωνει και ο επομενος που θα το συνεχισει οπουδηποτε στο forum θα παρει 10 μερες απο μενα στο παιχνιδι σε ολους τους κοσμους.
Τελος.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή