K1 μαχες οχυρων

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

tsili7

Νέο Μέλος
απορώ με την inno πως έχει διαχειρίστρια του φόρουμ άτομο το οποιο κάνει ότι μπορεί για να διαλύσει τον k1.
(βάζοντας μάχες οχυρού 4 το πρωί)....
 

DeletedUser

Guest
Μονο απο το ελληνικο δημοσιο θα περιμενε κανεις τετοια διαχειρηση :w
 

DeletedUser5285

Guest
Αν ισχυει κατι τετοιο ειναι εντελως απαραδεκτο. Η συγκεκριμενη παικτρια αφου πρωτα διελυσε με το υπερεγω και την αλαζονια της την ιδια της τη συμμαχια, προσπαθει να δωσει τη χαρακτηριστικη βολη στον πιο ιστορικο κοσμο του west οργανώνοντας πολλαπλες μαχες οχυρων τις οποιες σε πολλες περιπτωσεις βαζει η ιδια και σε αλλες τα αβουλα φερεφωνα της. Ειναι ντροπη για την εταιρια και για την προσπαθεια των παιδιων που ασχολουνται με το ελληνικο west να ανεχονται στις ταξεις τους ενα τετοιο ατομο. Κι επειδη δε θελω να δημιουργουνται παρεξηγησεις αναφερομαστε στην παικτρια "joanne1". παρακαλω πολυ να λαβετε υπ οψιν σας τις παρατηρησεις μας!
 

DeletedUser6081

Guest
Απορώ με αυτά ελπίζοντας να πετύχετε κάτι; Μήπως προσπαθείτε να μπερδέψετε και τους ελάχιστους που δεν γνωρίζουν-έχουν πιθανόν απομείνει ή απλά αρέσκεστε στο να γελοιοποιείστε λέγοντας βλακείες για ακόμα μια φορά...τραγουδιάρη,tsili7 και saheli είναι άλλο το joahna και άλλο το joanne1 αλλά εντάξει δεν περιμέναμε κάτι καλύτερο από εσάς πέρα από άστοχες παρατηρήσεις...

Παίξτε το παιχνίδι σας και αφήστε τα παιδιά που έχουν πιθανόν απομείνει να κάνουν το δικό τους...είστε 600 και είναι 40!!Γελάνε και τα μάρμαρα του παρθενώνα!



:! :lf

__________________
ΗΤΑΝ ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΜΠΟΤ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser5558

Guest
Κανεις πλακα τραγουδιστη ?? δεν μπορει!!!!!! Εισαι ο μονος που μετα απο κλαψα στον κ4 εχεις παρει πισω το οχυρο που ειχες χασει !!!
Τραβα σε καμια πιστα τωρα να πεις τον πονο σου και μετα να ξαναγραψεις εδω υ.γ
1) Αβουλο ειναι το μυαλο σου
2) Οταν γραφεις ενα ονομα να ξερεις για ποιον γραφεις
3)Κάντε παιχνιδι και παψτε να γελοιοποιηστε συνεχεια!

:fs Τ
:w Ν
:blk Σ
 

tsili7

Νέο Μέλος
αν κάνω λάθος ζητω συγγνώμη.
αλλα το ότι το συγκεκριμένο άτομο χαλάει την εικόνα του k1 δεν αλλάζει αυτό.
κάνει τα πάντα για να τον διαλύσει...όπως διέλυσε και εσάς..μπορούν να στο επιβεβαιώσουν πολλά άτομα από τα πρώην ρεμάλια...
 

DeletedUser3505

Guest
hit and run

Το οτι εγινε ενα λαθος ειναι ανθρωπινο,
κοιταξτε να παιξουμε λιγο γτ το γελιο με τις μαχες κ1 ειστε εσεις παιδια...ο νοτης και τσιλι καναν την επιλογη τους για κ1,ο κ4 τι σχεση εχει τωρα δεν καταλαβα!
Παρτε το λιγο σοβαρα γτ δεν παει καθολου καλα ο κ1 με τις ΔΙΚΕ ΣΑΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ.

Θα σας απανταω μεχρι να να μην γραψει κανεις αλλος,εχω απαντησεις για ολους σας!
 

DeletedUser6150

Guest
Tsili και συ μας χαλάς με την παρουσία σου τις αναμνηστικές μας φωτογραφίες αλλά ευτυχώς για εμάς υπάρχει το Photoshop. Αν σου χαλάμε τον Κ1, τα κουβαδάκια σου και άλλη παραλία. Μπέμπη εε μπέμπη.
 

DeletedUser3340

Guest
Διαφορετικές απόψεις!

Καταρχήν έχει γίνει παρανόηση με τις 2 Ιωάννες! Άλλη η Ιωάννα η διαχειρίστρια άλλο η παίχτρια Joanne1.

Η παίχτρια joanne1 είναι από τη συμμαχία Σαλιάρηδες και δεν την διέλυσε ποτέ!

Δεν παίξαμε ποτέ ενάντια σε κανέναν κανόνα.

Θεωρώ ότι απλά... όπως στη ζωή υπάρχουν διαφορετικές απόψεις περί τι είναι δημοκρατία, τι είναι ευτυχία, τι είναι "ζωή" έτσι και εδώ υπάρχει διαφορά στο πως αντιλλαμβάνεται κάποιος το παιχνίδι!

Το παιχνίδι ναι έχει κανόνες από την Inno αλλά δεν είδα κανένα κανόνα να λέει ότι δεν μπορεί να δημιουργηθεί κάποια στιγμή μία τρίτη συμμαχία που μπορεί να είναι μικρότερη και να προσπαθεί με ότι έχει.Και δε λέει κάπου πως αυτή η τρίτη μικρή συμμαχία δεν μπορεί να ΠΑΙΞΕΙ και αυτή κάνοντας μάχες οι οποίες είναι έξω από το δικό σας άτυπο πρόγραμμα.

Το ότι κάποιους δεν τους βολεύει δε σημαίνει ότι δεν μπορεί να γίνει.

Επίσης, το ότι είμαστε λίγοι το ξέρουμε αλλά ΠΑΙΖΟΥΜΕ, χρόνια τώρα και πάνω από όλα ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ! Ευχαριστώ για το χρόνο σας όσοι το διαβάσατε.

Με σεβασμό σε όσους μπορούν και δέχονται διαφορετικές απόψεις και φιλοσοφίες...

Ηλιάνα!
 

tsili7

Νέο Μέλος
Tsili και συ μας χαλάς με την παρουσία σου τις αναμνηστικές μας φωτογραφίες αλλά ευτυχώς για εμάς υπάρχει το Photoshop. Αν σου χαλάμε τον Κ1, τα κουβαδάκια σου και άλλη παραλία. Μπέμπη εε μπέμπη.



μιας και είμαι πολύ ποιο παλιός εδώ στον server από εσένα λέω να μείνω να σε γλεντήσω λίγο....
 

DeletedUser6150

Guest
Τέτοια λες μπροστά σε 3ους και κοκκινίζω. Α να χαθείς σαχλέ .......:p
 

DeletedUser3297

Guest
Ένα-Δύο.
Ένα.
Τεστ.
Ακούγομαι;
Ναι;
Ωραια.
 

DeletedUser3297

Guest
Αν ισχυει κατι τετοιο ειναι εντελως απαραδεκτο. Η συγκεκριμενη παικτρια αφου πρωτα διελυσε με το υπερεγω και την αλαζονια της την ιδια της τη συμμαχια, προσπαθει να δωσει τη χαρακτηριστικη βολη στον πιο ιστορικο κοσμο του west οργανώνοντας πολλαπλες μαχες οχυρων τις οποιες σε πολλες περιπτωσεις βαζει η ιδια και σε αλλες τα αβουλα φερεφωνα της.

Αφιερώσεις μπορούμε να βάλουμε σ αυτό το φόρουμ;
Παίζει να έχω γράψει στα τεσσεράμισι χρόνια το πολύ δέκα ποστς.
Αλλά για σένα Νότη μου μπορώ να γράψω και σεντόνια.
Δικό σου!
http://www.youtube.com/watch?v=YKkPy2xy_Yo
Δώσε βάση στο 0:52
 

DeletedUser3297

Guest
απορώ με την inno πως έχει διαχειρίστρια του φόρουμ άτομο το οποιο κάνει ότι μπορεί για να διαλύσει τον k1.
(βάζοντας μάχες οχυρού 4 το πρωί)....

Γεια σου ρε τσίλι με τις απορίες σου.
 

DeletedUser3297

Guest
Α σόρι. Κάπου εδώ γύρω είχα αφήσει κάτι φερέφωνα. Δεν πειθαρχούν πολύ και κυκλοφορούν ανεξέλεγκτα. Αν τα βρει κανείς να μου τα φέρει πλιζ.
Χαίρετε!
 

DeletedUser3297

Guest
Νότι μαι ντάρλινγκ, θα σου πω κάτι, αλλά θα μείνει μεταξύ μας.
Είμαι πρόθυμη να σουτάρω όλα τα φερεφωνά μου και να γίνω του δικό σου φερεφωνάκι.
Η φερεφωνούλα σου.
Νιάου!
Απάντησέ μου σε παρακαλώ. Δέχεσαι;
Εχω αγωνία.
 

DeletedUser3297

Guest
Κανεις πλακα τραγουδιστη ?? δεν μπορει!!!!!! Εισαι ο μονος που μετα απο κλαψα στον κ4 εχεις παρει πισω το οχυρο που ειχες χασει !!!
Τραβα σε καμια πιστα τωρα να πεις τον πονο σου και μετα να ξαναγραψεις εδω υ.γ
1) Αβουλο ειναι το μυαλο σου
2) Οταν γραφεις ενα ονομα να ξερεις για ποιον γραφεις
3)Κάντε παιχνιδι και παψτε να γελοιοποιηστε συνεχεια!

:fs Τ
:w Ν
:blk Σ

Τζανετε;;;;;
Αν ξαναμιλήσεις έτσι για τον άντρα των ονείρων μου θα στείλω το σεισμό από την Κεφαλονιά στην Κέρκυρα!
 

DeletedUser3297

Guest
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser5558

Guest
Τζανετε;;;;;
Αν ξαναμιλήσεις έτσι για τον άντρα των ονείρων μου θα στείλω το σεισμό από την Κεφαλονιά στην Κέρκυρα!

οκ οτι θελεις μπορεις να στειλεις !!!!
(μονο μια χαρη θελω απο σενα τζο, ο σεισμος να μην εχει τπτ απο "τραγουδια" ή " παρατραγουδα " μεσα δεν θα το αντεξω !!!!)

και δεν ξαναμιλαω αν δεν μου ο πεις :nc
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή