Hell dorados

  • Δημιουργός θέματος Aspaaa
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Ο ναος των loosers? Αυτοι ειναι που σε παλιοτερο post για κοσμο 4 υποστηριζαν οτι δεν ανεβαινουν επειπεδο χτυποντς και λυποθιμοντας εργατες?
Ειναι παραλογο που με λυποθυμανε καθε 2 μερες δηλαδη μελοι των Hell Dorados?
Kαι μετα σου στελνουν ενα μνμ και καλα και σου λενε ελα στην πολη μας(συνχωνευση δηλαδη) για να μη σας πειραζει κανεις?
Αφου εσεις μας πειραζεται κανενας αλλος αρα ειναι εκβιασμος?
Μπορω να το καταγγειλω?:confused:
 

DeletedUser735

Guest
θα επιληφθει του θεματος ο αρειος παγος!
 

DeletedUser

Guest
Πάρτε τηλεφονο τον κούγια! Κάτι θα βρει και θα φάνε ολοι ban:p
 

DeletedUser

Guest
δεν ειναι τοσο αστειο παιδια και εγω κ3 που επαιζα χτιστης ειχα παρομοιο προβλημα με τους fbi αλλα τωρα το γυρισα και ειμαι μια χαρα παντως οι μονομαχιες σε χτιστες(εννοω αυτους που δεν παιζουν για μονομαχιες πλεον) ειναι κατι που υπαρχει παντου απλα ας αναλογιστουν οι τυποι που σε βαραν οτι αμα δεν υπαρχαν οι χτιστες δεν θα ειχαν αυτα τα αντικειμενα
 

DeletedUser

Guest
Πρέπει να το αναλογιστώ και εγώ στον Κ3 που pwnάρω στρατιώτες της Fbi και ήμουν χτιστρόνι μέσα στην 15άδα και έχτισα και μία ολόκληρη πόλη μόνος μου? :p
 

DeletedUser

Guest
Παιδια ειναι επιλογη μας(γιατι κι εγω σε 2 κοσμους χτιστες εχω) να διαλεγουμε χτιστες...Ποτε δεν κλαυτηκα επειδη με χτυπουσαν και ουτε προκειτε...Αν δεν θελετε να σας χτυπανε να γινετε στρατιωτες οι τυχο και να μην μπαινετε σε πολεις...Αυτο ειναι το παιχνιδι και αν σας αρεσει αλλιως υπαρχει και το westhugs!Δεν θελω να ακουω σχολια για την πολη μου που δεν στεκουν οπως το οτι σας εκβιαζουμε να ρθειτε στην πολη μας και παρακαλω να στειλεις την συζητηση με τον παικτη που το εκανε αυτο σε καποιον απο τους ιδρυτες της συμμαχιας για να επιληφθουμε εμεις του θεματος και οχι να το βγαζεις στο φορυμ!Τωρα το οτι ειχαμε τους χειροτερους παικτες στις μονομαχιες(εργατες μας) δειχνει αν χτυπαμε και αν μας χτυπανε τους εργατες...Παντως μεχρις στιγμης η διαφορα που εχουμε απο τα 2 οπλα που ειναι οι βασικοι μας αντιπαλοι δεν ειναι απο τις μονομαχιες με εργατες...

Περιμενω μηνυμα σου στο γκειμ για τα προαναφερθεσαντα...

Και δεν θελω σχολια της πολης μου ως λουζερ ή παρομοιων σχολιων γιατι μεχρι στιγμης τα καταφερνουμε αρκετα καλα νομιζω...
 

DeletedUser3126

Guest
με ποιον μίλησες απο τους hell dorados και αφού σε χτύπησαν είτε εσένα είτε κάποιον που ξέρεις τους προσκάλεσαν μετά στην πολή τους???
 

DeletedUser3473

Guest
εγω παντως αν ημουν χτιστης (δεν ειμαι) και με χτιπουσαν (δεν με χτυπανε)
και μετα με καλουσαν στην πολη τους (δεν με εχουν καλεσει)
θα εψαχνα να βρω τους αντιπαλους τους (τους βρηκα)
και θα πηγαινα εκει.... (δεν παω)... :eek:
 

DeletedUser1797

Guest
οι μονομαχιες ειναι μερος του παιχνιδιου φιλε.. με τετοια λογικη τους εργατες δεν μπορει να τους βαρεσει ενας τυχοδιωκτης,μονομαχος και στρατιωτης.. αρα και οι εργατες θα πρεπει να κανουν επιθεσεις μονο σε εργατες.. :eek:
παντως απο'τι ξερω οι Hell Dorados στον κοσμο 4 δεν εκαναν επιθεσεις σε κτιστες και οσες επιθεσεις εκαναν μερικοι στους κτιστες τους αναλαμβαναν αλλοι χαρακτηρες να το τακτοποιησουν.. με πιανεις?? :cool:
 

DeletedUser

Guest
Δεν είναι οτι δεν έκαναν επιθέσεις απλά τα άτομα που έκαναν επιθέσεις άνηκαν απλά σε μια απο τις πόλεις.

Η hell dorados αξίζουν να είναι πρώτοι (αν και ανήκω σε αντίπαλο στρατόπεδο δεν μπορώ να μην το δώ).

Μόνομαχίες σε χτίστες γίνονται απο όλους και μην πεί κανένας οτι έστω και μια φορά δεν χτύπησε εργάτη γιατί θα είναι ψέμα.
 

DeletedUser

Guest
εμενα με σαπιζουν οι εργατες τελικα πιτσα θα παρω
 

DeletedUser

Guest
μεταφερθηκε στο σωστο τμήμα του φόρουμ

και διαφωνώ εντελώς για το όλο θέμα

οι εργάτες μπορούν μια χαρά να προστατέψουν τον εαυτό τους....

και όπλα υπάρχουν και ρουχα και την υγεία έχουν στο φουλ μιας και έχουν την δύναμη

αν δεν θέλουν ορισμένοι να τους βαράνε να βγουν εκτος πόλης

 

DeletedUser3473

Guest
Δεν είναι οτι δεν έκαναν επιθέσεις απλά τα άτομα που έκαναν επιθέσεις άνηκαν απλά σε μια απο τις πόλεις.

Η hell dorados αξίζουν να είναι πρώτοι (αν και ανήκω σε αντίπαλο στρατόπεδο δεν μπορώ να μην το δώ).

Μόνομαχίες σε χτίστες γίνονται απο όλους και μην πεί κανένας οτι έστω και μια φορά δεν χτύπησε εργάτη γιατί θα είναι ψέμα.

εγω δεν εχω χτυπισει εργατη ουτε μια φορα και δεν ειναι ψεμα...
βασικα τωρα που το σκεφτομαι ακομα δεν εχω χτυπισει κανεναν...
ειμαι ζωωφιλος και δεν γουσταρω τις μονομαχιες....αλλα αν
πετυχω εργατη σε κανενα οχυρο θα τον κανω να καταπιει το μυστρι του
γιατι ετσιιιιι..... :eek:
 
Κορυφή