Grand Immortal Fort

  • Δημιουργός θέματος nikiforosgol
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Το οχυρό που με τόσο κόπο έχτισε η πόλη IMP-Villa en el oeste,κατακτήθηκε στις 17/12/2009 από την πόλη IMMORTAL CITY.Σήμερα στις 10.57 μμ θα γίνει μάχη για να πάρουμε το οχυρό που με τόσο ιδρώτα χτίσαμε πίσω.Θα θέλαμε τη βοήθεια και την συμπαράστασή σας.Μιας και στη μάχη οχυρού δεν λιποθυμάς πιά,αλλά χάνεις μόνο τη ζωή σου και μετά μπορείς να ξανακάνεις κανονικά μονομαχία,καλούμε όλους τους αναγνώστες του φόρουμ να μας στηρίξουν στη σημερινή δύσκολη αποστολή μας.Όποιος ενδιαφέρεται να μου στείλει μήνυμα στο παιχνίδι.Όσοι ανταποκριθούν θετικά θα έχουν δικαίωμα για δωρεάν πάσο στην πόλη μας...Παρακαλώ μην μου γεμίσετε το θέμα με απαντήσεις του τύπου"κότες,δεν μπορείτε να τα κάνετε μόνοι σας"
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
το οχυρό που με τόσο κόπο έχτισε η πόλη imp-villa en el oeste,κατακτήθηκε στις 17/12/2009 από την πόλη immortal city.σήμερα στις 10.57 μμ θα γίνει μάχη για να πάρουμε το οχυρό που με τόσο ιδρώτα χτίσαμε πίσω.θα θέλαμε τη βοήθεια και την συμπαράστασή σας.μιας και στη μάχη οχυρού δεν λιποθυμάς πιά,αλλά χάνεις μόνο τη ζωή σου(1) και μετά μπορείς να ξανακάνεις κανονικά μονομαχία(2),καλούμε όλους τους αναγνώστες του φόρουμ να μας στηρίξουν στη σημερινή δύσκολη αποστολή μας.όποιος ενδιαφέρεται να μου στείλει μήνυμα στο παιχνίδι

1)και τι διαφορα εχει το να λιποθυμησεις απο το να χασεις ολη την ζωη σου?
2)ειναι πολυ διαδεδομενο παιχτες με 1-2 ποντους ζωης να πηγαιννουν για μονομαχια.
3)πρεπει να ειστε πολυ απελπισμενοι...
 

DeletedUser

Guest
Αγαπητέ μου φίλε Palouki δεν εννοώ αυτά που νομίζεις...Εννοώ ότι πια σε μάχες οχυρών,όταν λιποθυμάς,ξυπνάς στο ξενοδοχείο και μετά από 8 ώρες που κοιμήθηκες μπορείς να ξανακάνεις κανονικά μονομαχία.Το αν είμαστε απελπισμένοι ή όχι δε σε αφορά.
 

DeletedUser

Guest
αφορα δεν με αφορα λεω οτι βλεπω...
τωρα αν εχετε την συμμετοχη της αλλης φορας,καλα εκανες κα ιεγραψες στο φορουμ,γιατι με μονο 28 ατομα δεν νομιζω να καταφερετε οτι εχετε στο μυαλο σας...
 

DeletedUser

Guest
Το οχυρό που με τόσο κόπο έχτισε η πόλη IMP-Villa en el oeste,κατακτήθηκε στις 17/12/2009 από την πόλη IMMORTAL CITY.Σήμερα στις 10.57 μμ θα γίνει μάχη για να πάρουμε το οχυρό που με τόσο ιδρώτα χτίσαμε πίσω.Θα θέλαμε τη βοήθεια και την συμπαράστασή σας.Μιας και στη μάχη οχυρού δεν λιποθυμάς πιά,αλλά χάνεις μόνο τη ζωή σου και μετά μπορείς να ξανακάνεις κανονικά μονομαχία,καλούμε όλους τους αναγνώστες του φόρουμ να μας στηρίξουν στη σημερινή δύσκολη αποστολή μας.Όποιος ενδιαφέρεται να μου στείλει μήνυμα στο παιχνίδι.Όσοι ανταποκριθούν θετικά θα έχουν δικαίωμα για δωρεάν πάσο στην πόλη μας...Παρακαλώ μην μου γεμίσετε το θέμα με απαντήσεις του τύπου"κότες,δεν μπορείτε να τα κάνετε μόνοι σας"

Φίλε μακάρι να το πάρετε πίσω!!! Εγώ δεν θα μπορέσω να σας βοηθήσω επειδή σήμερα έχω άλλη μάχη.Αλλά αν πάρετε πίσω θα σας κάνω καμπάνες πλοίου δώρο!!!!Αλλά μόλις ανοίξω την οδήγηση ποταμόπλοιου...Σε 1-2 εβδομάδες δηλαδή.(σοβαρολογώ)

Για περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με τις καμπάνες στείλε μου in-game μήνυμά (στον κόσμο 2 με λένε ishmerinos)

ευχαριστώ!!!:)
 

DeletedUser

Guest
Φίλε μακάρι να το πάρετε πίσω!!! Εγώ δεν θα μπορέσω να σας βοηθήσω επειδή σήμερα έχω άλλη μάχη.Αλλά αν πάρετε πίσω θα σας κάνω καμπάνες πλοίου δώρο!!!!Αλλά μόλις ανοίξω την οδήγηση ποταμόπλοιου...Σε 1-2 εβδομάδες δηλαδή.(σοβαρολογώ)

Για περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με τις καμπάνες στείλε μου in-game μήνυμά (στον κόσμο 2 με λένε ishmerinos)

ευχαριστώ!!!:)

οτι να 'ναι...
Ο ενας μιλαει για την μαχη,ο μεθαυριανος μιλαει για τις καμπανες που ΘΑ εχει σε 2 βδομαδες...
Και εγω σε 2 εβδομαδες θα εχω μια 40αρια ουισκια στον κ3,αλλα δεν βγηκα να αρχισω να το λεω σε ολο τον κοσμο...

Παντως η μαχη δεν ειχε καλο timing,σημερα που γινονται 2 μαχες σε 2 αλλα μεγαλα οχυρα δεν θα μπορουν να σας βοηθησουν σε μεγαλο βαθμο οι συμμαχοι,εκτος απο τον προπερσυ που θα πετυχαινει παπιες στο ποταμι γιατι δεν τον θελουν για οδηγο σε ποταμοπλοια...
 

DeletedUser

Guest
οτι να 'ναι...
ο ενας μιλαει για την μαχη,ο μεθαυριανος μιλαει για τις καμπανες που θα εχει σε 2 βδομαδες...
και εγω σε 2 εβδομαδες θα εχω μια 40αρια ουισκια στον κ3,αλλα δεν βγηκα να αρχισω να το λεω σε ολο τον κοσμο...

παντως η μαχη δεν ειχε καλο timing,σημερα που γινονται 2 μαχες σε 2 αλλα μεγαλα οχυρα δεν θα μπορουν να σας βοηθησουν σε μεγαλο βαθμο οι συμμαχοι,εκτος απο τον προπερσυ που θα πετυχαινει παπιες στο ποταμι γιατι δεν τον θελουν για οδηγο σε ποταμοπλοια...

σου μίλησε κανένας ρε???? όχι πέσμου σου μίλησε κανένας???
 

DeletedUser

Guest
σου μίλησε κανένας ρε???? όχι πέσμου σου μίλησε κανένας???

γιατι εσενα ποιος σου μιλησε?!?
αρε μεθαυριανε,να σαι καλα που μας κανεις και γελαμε χρονιαρες μερες...
και που εισαι,απο του χρονου (σε 1 βδομαδουλα δλδ) πως θες να σε φωναζουμε?προπερσυ ή προ-προπερσυ?
 

DeletedUser

Guest
γιατι εσενα ποιος σου μιλησε?!?
αρε μεθαυριανε,να σαι καλα που μας κανεις και γελαμε χρονιαρες μερες...
και που εισαι,απο του χρονου (σε 1 βδομαδουλα δλδ) πως θες να σε φωναζουμε?προπερσυ ή προ-προπερσυ?

εσύ να βάλεις το παλούκι σου μέσα στον **** σου!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Προς avrianos και PaloukiLuke

εχετε και οι δυο ηδη απο ενα ινφρακτιον...Σας το λεω γιατι αν συνεχίσετε να σπαμαρετε θα παρετε και το δευτερο και θα μπειτε ξανα στο φορουμ σε ενα μηνα. Γιαυτο και σας δινω τωρα προειδοποίηση. Εαν θελετε να τσακωθείτε κάντε το σε πμ, μσν, σκυπε ή όπου αλλού θέλετε.
 
Κορυφή