Gamers HQ

  • Δημιουργός θέματος Patikol
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Καλησπέρα,
προχθες δημιούργησα ένα blog για πλάκα, όμως αφού το επεξεργάστηκα και το έφτιαξα, άλλαξα γνώμη και είπα να το γνωστοποιήσω...Λοιπόν αυτό το blog θα ασχολείται με τα θέματα των gamers, όπως τις καινούργιες κονσόλες και τι καινούργια βγαίνουν για αυτα....(nintendo wii,psp,ps3,xbox) και επίσης θα ενημερώνεστε και για τα νέα των παιχνιδιών (age of empires,age of mythology, need for speed, fifa, pro evolution soccer)....Η σελίδα αυτή δεν έχει σχέση με αυτό το παιχνίδι, απλώς την δημοσιεύω εδώ για να γνωστοποιηθεί...

Η σελίδα είναι η εξής: http://www.gamerheadquarter.blogspot.com

Ευχαριστώ,όποιος θέλει μπαίνει...!

Y.Γ Θα σας παρακαλούσα να μην κάνετε αρνητικά σχόλια, όποιου δεν του αρέσει η σελίδα, να το πει με κόσμιο τρόπο!:eek:
 

DeletedUser

Guest
δεν θα ηταν ωραιο να βαλεις και νεα διαφορων browser games οπως το WEST?
ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!
 

DeletedUser5052

Guest
E oχι !!!! Προγραμματιζω ενα blog με γενικες πληροφοριες για τα παντα (και τα games !:p) π.χ. Ασθενειες , (browser) games ...κτλ . Πατικολ θα σε πατισω κατω !!! Τωρα τερμα η πλακα . Καλα εκανες και εκανες ενα τετοιο blog βαλε και ενα flag counter να γελαω οταν βλεπω Τουρκους !!!!Εχω και μια απορια ! Επειδη θελω και εγω ενα τελοιο μπλογκ θελω να μου στειλεις σε μυνημα πως να βαζω συνδεσμους και τα λοιπα . Στο μπλογκ μου θα βαλω και τη σελιδα σου για αυτο . Επισης τα blog της google μπορουν να κανουν το ιδιο αποτελεσμα (συνδεσμοι,αναζητηση κτλ); Ολα σε μηνυμα please
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
revolusion

Καλή ιδέα, θα το σκεφτώ! Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια:))

Sira99

Σου απάντησα με πμ....
 

DeletedUser5052

Guest
ευχαριστω

Patikol ευχαριστω ... Οταν το τελειωσω θα σου δωσω το συνδεσμο !
 

DeletedUser

Guest
Προσθέθηκαν αναρτήσεις (και θα προστίθενται καθημερινά!):))
 

DeletedUser

Guest
Διάβασα το blog κι πραγματικά εντυπωσιάστηκα με 1 από τα προϊοντα.

Nintendo 3DS, που δεν χρειάζεται γυαλιά, που βγάζει 3D πικς μόνο στα 260? :eek:m Θα το επερνα αν ασχολούμουν ακόμα :p
 

DeletedUser

Guest
Καινούργιες αναρτήσεις μπαίνουν καθημερινά! Οπότε μπορείτε να μαθένετε τα νέα από αυτή τη σελίδα! Μάλιστα, χάρηκα ιδιαίτερα όταν είδα τις επισκέψεις μου σε στατιστικά!!!.....

Ελλάδα 179

Κύπρος 7

Σιγκαπούρη 5

Καναδάς 4

Ηνωμένο Βασίλειο 1

Πολωνία 1

Ρουμανία 1

Ηνωμένες Πολιτείες της Αμερικής 1 :eek:m:eek:m !!!

Σας ευχαριστώ πολύ όλους που την επισκεφθήκατε από όλες τις χώρες!
Επίσης, εάν σας άρεσε η σελίδα, θα μπορούσατε να την εμπεδώσετε και σε μερικούς φίλους σας!:))
 

DeletedUser

Guest
εχεις και απο σιγκαπουρη? μορε μπραβο δημοσιοτητα το site!
 

DeletedUser

Guest
Ξαναεπαναλαμβάνω πως η σελίδα ανανεώνεται τακτικά καθημερινά!!! Σας ευχαριστώ και πάλι που επιλέγετε την σελίδα για την ενημέρωσή σας!:))
 
Κορυφή