Νέα Ιδέα Downgrade

Kontrapparos

Νέο Μέλος
Γειά σας,

Θα ήθελα να θέσω ένα θέμα που απασχολεί πολλούς παίκτες. Πολλά παιδιά αναβαθμίζουν κάποια από τα σετ με σκοπό να γίνουν καλύτερα. Όταν όμως περάσουν 1-2 χρόνια αυτά τα σετ χάνουν την ισχύ αφού έχουν βγει καλύτερα. Έτσι, όταν πρόκειται να ντυθούν καινούργιοι παίκτες υπάρχει σοβαρή έλλειψη ρούχων. Θα πρότεινα οπότε την καταβάθμιση των σετ κατόπν συνεννόησης με την υποστήριξη και να κατοχυρωθεί και στο παιχνίδι επίσημα. Εσείς τι πιστεύετε για το θέμα;

Κοντράππαρος
 

iosteo

Μέλος
Θα μπορουσε να το κανει αυτο η inno. Δεν υπαρχει καποιος σοβαρος λογος για να μη γινει αυτο στο μελλον.
Θα μπορουσε να γινει και η μαζικη αγορα ρουχων απο τα shop των πολεων και οχι να τα αγοραζεις ενα ενα οπως γινεται τωρα!
 

MeliodaS

Παλαίμαχος
Πολυ ωραια ιδεα @Kontrapparos , συμφωνω απολυτα.

Αν για καποιο (π.χ. προγραμματιστικο) λογο δεν γινεται να υλοποιηθει η παραπανω ιδεα, αυτο που προτεινω εγω ειναι να μπορουν να μπουν στην αγορα τα αναβαθμισμενα ρουχα...αν δεν γινεται να κανουν τπτ απο τα 2 τι να πω, μαλλον χρειαζονται αλλους προγραμματιστες.
 

Kontrapparos

Νέο Μέλος
Κοιτάξτε άποψη μου είναι αυτό νομίζω ότι θα διευκολυνθεί αρκετά και το προσωπικό της εταιρείας από αυτή την αλλαγή αλλά και επίσης το γεγονός ότι θα τίθεται σε αγοραπωλησία αναβαθμισμένο όπλο πιστεύω πως θα βοηθήσει αρκετά τους παίκτες όλων των επιπέδων. Παρά να κάθονται στο απόθεμα αναβαθισμένα όπλα π.χ. όπλα παρέλασης μονάχου +2 ενώ υπάρχουν και όπλα κορτέζ καλύτερα να δίνονται σε άλλους που τα έχουν ανάγκη.

Κοντράππαρος
 

Mastermind

Μέλος
Προσωπικά πιστεύω ακόμη καλύτερα θα ήταν να μην είναι αναβαθμισημα τα σετ μιας και ετσι είναι πολύ δυνατά αλλά τουλάχιστον θα έπρεπε ήδη να είναι δυνατή η καταβαθμηση η το εμπόριο αναβαθμισμένων.
 
θα μπορουσε να μπει το συστημα οπως ειπαν και παραπανω την καταβαθμησης οπως την αναβαθμησης με ενα μεγαλθυτερο κοστος ισως απο την αναβαθμηση
 
Κορυφή