Dead Man Union - Απολογισμός.

DeletedUser735

Guest
εγώ φιλε νιώθω νικητής όταν γνωρίζω και κάνω νέους φίλους σαν τον serra και τον "κασαβιρ" , η τον fox και τον "εξατμαν", έτσι εγώ ήμουνα νικητής πολύ πριν εσύ πάρεις 10 level :) αντίθετα με εσένα όσα χρονια και να παίζεις όσες ώρες και αν αφιερώσεις στο game :p άμα για σένα έχουν σημασία οι πόντοι τα level και τα οχυρά τότε θα είσαι μια ζωή χαμένος στα δικά μου τα δεφτέρια :)

μα ποιος σου ειπε πως δεν εχω κανει φιλους?

εχω κλεισει απειρες ωρες στο skype μιλωντας με ατομα και με αρκετους απο αυτους εχω συναντηθει και real life για καφε.

τεσπα φιλε...αν θες να συνεχισουμε την συζητηση παρακαλω με pm.δεν ειναι αναγκη να πριζουμε τους υπολοιπους με αυτο το θεμα.
 

DeletedUser

Guest
τωρα που ξεμπερδεψα λιγο απο τα τρεξιματα κ ηρεμησα θα κανω κατι ασυνηθιστο για μενα: σοβαρο ποστ η μπορει κ εξομολογηση

που λετε πριν μερικους μηνες σκεφτομουν να παρατησω το παιχνιδι αλλα μετα ετυχε απο πασο να μπω στο Βυθο (ναι εχει κ εξαιρετικα elite αγορα) για ν ανακαλυψω μια υπερτατα απιστευτη παρεα με πολυ γελιο, ταλεντο στο spamming κ ολη την καλη διαθεση να βοηθησουν μια νουμπεργουμαν σα κ μενα

αποτελεσμα:το μπικινι τελειο κοριτσια

οταν πηρα το πρωτο μου καπελακι, θυμαμαι ειχα φυγει για να πω μεστειλαν σε αλλο πλανητη σ αλλο γαλαξια (τυχαιο? δε νομιζω)
ναι κ ειχα συγκινηθει τα μαλα, κ δακρυσα κ τιναξα με περηφανεια το πορτοκαλι τοτε μαλλι μου

εγω δεν ημουνα σπαμερ να το ξερετε, σπαμερ με κανατε εσεις
ευτυχωσ η δυστυχως :ΡΡ


χαλαλι κ η μερεντα που ξερω οτι μου κλεβει κρυφα ο πολαρετι
χαλαλι τησ κρισταλ που προλαβαινει να μου περνει τη σοκοφρετα επειδη ειναι ψηλοτερη
χαλαλι της μπουν το νεφρο μου να το πουλησει να παρει συντριβανι
χαλαλι της κεμενταρι η ουριτσα μου που ξερω να κουναω χουχουχου γερο λεμε
χαλαλι του εξαταμν που νουμπ μ ανεβαζει κ νουμπαρα με κατεβαζει
χαλαλι του νταρκφοξ ολεσ οι μπυρεσ που κλεβω στα οχυρα
χαλαλι οι βαφες των μαλλιων μου για τον ηρωαμου (ξερει αυτος)
χαλαλι του χαλασμενου ολοι οι χοροι μου στο σαλουν για τα ποστ κ τοστ του
χαλαλι του χωκμαν τα γεμιστα απο τα χερακια μου (ναι κανω θαυματα) κ ας ειναι μοναντερο γκρρρρρρρρρρ
χαλαλι της μελισταλακτης φιλεναδας μου της σερα (σιγα μη σας πω τι. να μην ειστε κουτσομποληδες)
χαλαλι κ .....................................................................................
..............................

χαλαλι η τουρτα που μου επεσε στο πατωμα εξαιτιας σας απο τα γελια
 

DeletedUser3409

Guest
μια που με το νέο κόμμα αποχώρησε το παλιό θα ποστάρω

Παιδιά δεν έχω καμιά όρεξη να το παίξω ούτε έξυπνος ούτε ειδικός στο παιχνίδι γιατί δεν είμαι τίποτα από τα δύο απλώς θέλω να πω σε όλους σας ότι ότι και να κάνουμε το west είναι ένα παιχνίδι... και απλώς πρέπει να το διασκεδάζουμε.... και το μόνο που μπορώ να πω είναι ότι τα Μπικίνια το κάνουν... όπως και ότι τα παιδιά... από το Μπικίνι είναι μια παρέα που έχει βοηθήσει πολλούς Νουμπ όπως είμαι εγώ (όπως και πολλοί άλλοι παίκτες... εδώ μέσα) είναι χαζό για μένα να βγάζουμε εμπάθεια (συγνώμη Μαντ) απλώς νομίζω πως όλοι πρέπει να καταλάβουμε ότι είναι παιχνίδι... και επιτέλους να το χαρούμε... α... και νομίζω πως όλοι θέλουμε τις πόλεις μας πρώτες... και τους χαρακτήρες μας τους καλύτερους του παιχνιδιού... αλλά όλοι μας πρέπει να καταλαβαίνουμε... πως υπάρχουν και άλλοι παίκτες είτε είναι Βιτζιλάντες... είτε είναι Μπικίνια είτε είναι Ντεντ μαν... Χαρούμενοι πιστολέρο ...είτε χελλ Ντοράντος... είτε χρυσή ένωση... είτε ΑΑ... είτε Σαλιάρηδες... είτε η μικρή άσχετη ανεξάρτητη πόλη... όλοι είμαστε μέρος του ίδιου παιχνιδιού και οφείλουμε και να χαιρόμαστε που παίζουμε και να χαιρόμαστε που παίζουν και οι άλλοι... γιατί αλλιώς δε θα υπήρχε παιχνίδι με όλο τον σεβασμό... προς όλους σας
 
Κορυφή