Come And Claim It

  • Δημιουργός θέματος Serra
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ηρθαν το διεκδικησαν κ το κατεκτησαν!! ποσταρετε λοιπον την κλαψα οι αμυνομενοι κ κοροιδεψτε οι επιτεθεμενοι...... καθε σχολιο σεβαστο.! μπορειτε να λετε "τελεια μαχη μπραβο στους χαμενους" αλλα μεσα σας θα γελατε.! λοιπον μην τα κρατατε μεσα σας κ ξεκατινιαστητε! ;) :)
 

DeletedUser735

Guest
ηρθαν το διεκδικησαν κ το κατεκτησαν!! ποσταρετε λοιπον την κλαψα οι αμυνομενοι κ κοροιδεψτε οι επιτεθεμενοι...... καθε σχολιο σεβαστο.! μπορειτε να λετε "τελεια μαχη μπραβο στους χαμενους" αλλα μεσα σας θα γελατε.! λοιπον μην τα κρατατε μεσα σας κ ξεκατινιαστητε! ;) :)

χαχααα!!!!!!
respect!
αφου ειμαι αμυνομενος δεν λεω τιποτα.
η σιωπη ειναι χρυσος :p
 

DeletedUser

Guest
Εκ μέρους της πόλης ΟΙ ΤΖΑΜΠΑΤΖΗΔΕΣ θέλω να πω συγχαρητήρια στους νικητές για την μεγάλη νίκη τους απόψε.


Επίσης να πω ένα μεγάλο μπράβο σε όλους όσους έπεσαν μαζί μας υπερασπίζοντας αυτό το οχυρό. Ηταν τιμή μας που πέσαμε σε αυτήν την μάχη μαζί.


Εκ της διοικήσεως των ΟΙ ΤΖΑΜΠΑΤΖΗΔΕΣ
joahna
maistralis
darkpleyer
bioannis
 

DeletedUser

Guest
εκ μέρους της πόλης οι τζαμπατζηδεσ θέλω να πω συγχαρητήρια στους νικητές για την μεγάλη νίκη τους απόψε.


επίσης να πω ένα μεγάλο μπράβο σε όλους όσους έπεσαν μαζί μας υπερασπίζοντας αυτό το οχυρό. ηταν τιμή μας που πέσαμε σε αυτήν την μάχη μαζί.


εκ της διοικήσεως των οι τζαμπατζηδεσ
joahna
maistralis
darkpleyer
bioannis

κλαψ κλαψ κλαψ μισο να καθαρισω τις μποτες μου απο το αιμα αμυνομενων
 

DeletedUser

Guest
δεν έχετε καθόλου χαβαλέ.

εκ μέρους των μιουταρισμένων στο τσατ του πρόα.
 

DeletedUser315

Guest
ποιος θέλει χαβαλες?
εδώ πείτε μου
 

DeletedUser315

Guest

εσένα δεν σου μιλάω
γιατί στα χω μαζεμένα

παντως αυτο που βλεπω με τις μαχες
και τα οχυρα πεφτουν σαν καραμελες
ειναι οτι ναι μεν υπάρχει οργάνωση στην επίθεση αλλά οχι στην αμυνα
γτ το μονο που κάνουν οι αμυνόμενοι ειναι να περιμένουν μεσα στο οχυρό χωρίς να υπερασπίζονται τα τείχη
 

DeletedUser

Guest
κρίμα πάντως, ούτε λίγο θάψιμο, τζάμπα πήγε ο κόπος του serra να σκεφτεί να ανοίξει αυτό το τόπικ. μάλλον λείπει το κλαψοτέτοιο του μπούφαλο όταν χάνει.
 

DeletedUser

Guest
κρίμα πάντως, ούτε λίγο θάψιμο, τζάμπα πήγε ο κόπος του serra να σκεφτεί να ανοίξει αυτό το τόπικ. μάλλον λείπει το κλαψοτέτοιο του μπούφαλο όταν χάνει.

ελειψα ενα μηνα και χαλασε ολο το φορουμ...
 

DeletedUser

Guest
"παντως αυτο που βλεπω με τις μαχες
και τα οχυρα πεφτουν σαν καραμελες
ειναι οτι ναι μεν υπάρχει οργάνωση στην επίθεση αλλά οχι στην αμυνα
γτ το μονο που κάνουν οι αμυνόμενοι ειναι να περιμένουν μεσα στο οχυρό χωρίς να υπερασπίζονται τα τείχη"

πες τα ρε ανωδυνε γιατι εχουμε κανει ολοι διατριβη στην επιθεση αλλα με τις αμυνες δεν ασχολειται κανεις , ολοι μεσα και περιμενουμε να πεσουμε σαν το φρουτο...
 

DeletedUser

Guest
ενα μπραβο στους τζαμπατζηδες για τους γυρους που κρατησαν το οχυρο, ειμουν πολλες φορες αστοχος, πραγμα που σημαινει πως οι παικτες διαλεγονται σωστα. το σχεδιο της αμυνας ομως ειναι γενικα ενα χαλι σε ολες τις πολεις, και τωρα με τους 20 παραπανω παικτες, οι επιτηθεμενοι εχουν πλεονεκτημα αριθμου στα πλαγια παντα, αν και οι αμυνομενοι εχουν πλεονεκτημα τειχους, οποτε πεφτουν οι αμυνομενοι πιο ευκολα.
ετσι ομως το παιχνιδι γινεται καλυτερο, keep going guys!!!;);)
 

DeletedUser

Guest
πο ρε έλεος με τον buffy. μετά τη μάχη δεν αντέχεται άλλο. όλο κλάμα κλάμα...
 
Κορυφή